Opinie

  1. Piotr Kowalczyk ★★★★★

    Bardzo ciekawe miejsce warte odwiedzenia, piękna wizytówka Szczyrku- każdemu polecam.

  2. Aniuś (Anulka) ★★★★★

    Piekny plac Dużo zieleni, ścieżek pieszych i rowerowych, fajny deptak, fontanny, wiele ławeczek. Płynie tez blisko rzeczka, w której bardzo czysta woda i fajnie słychać szum płynącej rzeczki :) Dużo restauracji, kawiarnia i różnych atrakcji. W pobliżu tez są skocznie narciarskie. Warto odwiedzić to miejsce. Polecam bardzo :)

  3. Rafał Stebnicki ★★★★★

    Cały Szczyrk warty odwiedzenia. Jest co robić, można "połazić nie tylko w górę"

  1. Globtroter “Endriu” ★★★★☆

    Miejsce w którym jest zawsze dużo ludzi bo to miasto turystyczne . Szczególny tłok jest w weekendy. Z racji dużej ilości ludzi przyjeżdżających tu własnym samochodem tworzą się korki w ruchu i trudno znaleźć wolne miejsca na postój. Latem to już w ogóle. Ogólnie kto co lubi .

  2. Agnieszka Śmigasiewicz ★★★★★

    Fajne miejsce tylko niestety betonowe.

  3. Piotr Dziatkiewicz ★★★★★

    Bardzo ładny i przede wszystkim czysty plac w centrum Szczyrku. Miejsce godne odwiedzenia, znajduje się tam wiele ławek, na których można odpocząć. Serdecznie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Plac Św. Jakuba w Szczyrku?

Plac Św. Jakuba w Szczyrku znajduje się przy Beskidzka 46, 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Plac Św. Jakuba w Szczyrku?

Do Plac Św. Jakuba w Szczyrku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements