Ogólnie nie polecam w okresie jak jest sezon. W czasie sozenu to tylko bez dzieci bo nie wytrzymają czekania w kolejkach na wyciąg okolo 40 minut. Brak miejsc parkingowych o godzinie 8. Czekalismy 40 minut w kolejce na sprzet i pobierajac na 3h to oddanie sprzetu nie bylo mozliwe 50 minut w kolejce a w pewnych momentach kolejka na ponad godzine . Skipass kupiony na necie nic nie daje bo wykupujac karte za 15 zl nie mozna jej oddac wiec nie oplaca sie a pobranie karty czekalem ponad godzine w kolejce do kiosku wydajacego skipass z neta, nastepna godzina to przy gondoli. Nie polecam tego osrodka w okresie sezonu totalnie zacisniety.
Zdjęcia
Opinie
-
Ra Rad ★★☆☆☆
-
Bartosz Szpura ★★☆☆☆
Jest super jak jest śnieg i słoneczna pogoda, ale nie można mieć wszystkiego więc w tym roku było słonecznie lecz prawie bez śniegu. Pobieranie opłaty w wysokości prawie 200PLN za dzień za uruchomienie jednej trasy 3B uważam za pomyłkę zwłaszcza gdy do jedynego wyciągu czeka się kwadrans. Dobrym rozwiązaniem jest kupienie za podwójną cenę karnetu VIP. Wtedy z pewnością w jeden dzień przejeździ się tyle co przynajmniej w dwa nie czekając długo w kolejce. I jeszcze bardzo nie polecam punktu gastronomicznego zlokalizowanego przy dolnej stacji gondoli. Frytki suche jak wiór, danie beskidzkie to jedna wielka przesolona pomyłka, a w smażonym serze na pochwałę zasługują jedynie ogórki z sosu tatarskiego, o hot dogu nie wspomnę. To była moja druga wizyta w Szczyrku i druga niezbyt udana. Nie wiem czy warto sprawdzać czy do trzech razy sztuka?
-
Marri anna ★★★★☆
Byliśmy tu w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Po południu zbiera się bardzo dużo ludzi. Kolejki do wyciągów wynoszą około 20–30 minut. Radzę kupować bilety z wyprzedzeniem. Bardzo piękne widoki, jest czym się zachwycać. Jedyne, czego brakowało, to otwartej trasy dla dzieci.
-
Przemyslaw Pecikiewicz ★★★☆☆
Szczyrk Mountain Resort – Bike Park Odwiedzam to miejsce od kilku lat, więc mam już pewne spostrzeżenia. Na minus: trasy bez większych zmian od dawna. Jedyna „nowa” trasa DH — zwłaszcza w dolnej sekcji — aż prosi się, żeby ktoś przed weekendem przeszedł ją z dmuchawą. Górny wyciąg wciąż nieprzystosowany do przewozu e-bike’ów, co stawia ośrodek kilka lat za resztą Europy. Szkoda, bo potencjał jest ogromny – z nowymi trasami mógłby to być jeden z najlepszych bike parków w środkowej Europie. Na obecny moment – dobre miejsce na 1–2 dni w sezonie.
-
Przemek Basiak ★★★★★
Jeździłem rowerem trasami niebieskimi, dla początkujących. Byly to moje pierwsze przejazdy takimi single trackami. Są dla poczatkujacych, ale nie dla każdego jeżdżącego na rowerze. Warto to mieć na uwadze. Umiejętność kierowania i manewrowania musi być opanowana bardzo dobrze. Sa ostre zakręty i nawroty, duże i małe przeszkody, większość (może wszystkie?) do objechania. Momentami sporo kamieni, czym byłem jako początkujący zaskoczony, bo liczyłem na ubitą ziemię. Jeden zjazd to prawie pół godziny jazdy. Super.
-
Ireneusz Walczak ★★★★★
Czyli na łeb na szyję! Tutejsze Singletracki nie mają wiele wspólnego z tymi dolnośląskimi. Są dużo bardziej stromsze, agresywniejsze po prostu Enduro. Nie zmienia to faktu że pokonaliśmy je rowerami typu MTB HT bez uszczerbku na zdrowiu i bez strat w rowerach. Myślę że trasa HipHopa doskonale nada się dla każdego kto zaliczył kilka łagodniejszych tras podobnego typu wcześniej. Te wrażenia po prostu trzeba stopniować bo można się zrazić. Polecam.
-
Aleksandra Wolska ★★★★★
Chyba najlepszy ośrodek narciarski w Polsce, 40 km tras łącznie na jednym skipassie. Kolejki idą bardzo szybko, czekaliśmy max 5-10 min w ferie. Przez ilość tras ten ruch się rozkłada, nie było tłoku cały tydzień (feriowy). Na każdej stacji dostępny srubokręt i narzędzia, obsługa super. Warunki niezłe, trochę lodu, traski około 2km, najdluższa podchodzi pod 4, więc da się wyjeździć. Widoki również bardzo fajne. Ceny są elastyczne, i kupno do przodu lub przez internet znacznie obniża cene
-
Krzysztof S ★★★★★
Nardzo fajne miejsce dla rodzin z dziećmi ze wzgledu na dobrze przygotowane narciarskie trasy turystyczne. Warto zakupić karnet przez internet wcześniej ze względu na rabaty (ok. 10-15% ). Trasy dobrze przygotowane jednak ze względu na ilość chętnych lepiej szusować od rana. Toalety zarówno na stacji dolnej jak i pośredniej duże ,pojemne, czyste. Parking płatny - 30zl . Karnet całodniowy od 175-200zl w zależności gdzie się kupuje (senior i młodzież ok 150zl), kaucja za kartę 10zl. Bardzo dużo chętnych , również z zagranicy. Uwaga: w gondolach podgrzewane kanapy :) Polecamy zwlaszcza jak pogoda dopisze!
-
Marcin Korus ★★★★☆
Jak na polskie warunki duży ośrodek. Jest dużo tras, przez kilka dni można naprawdę pojeździć. Dobra organizacja, szczególnie na plus darmowy skibus (w zasadzie autobus) dowożący do każdej stacji. Prosty i skuteczny system zakupu skipassów online, łatwy odbiór karty bez kolejek, wszystko nowoczesne i działa. Trasy przygotowane na poranną jazdę, ok. 12-13 wiadomo zaczynają się robić muldy, ale stoki otwarte do 16 i następuje przerwa na ratrakowanie przed jazdą wieczorną. Trasy mogłyby być lepiej oznakowane, jednak są mało czytelne, do tego brak oznaczenia na stoku zakazu wjazdu na trasę wyłączoną, to jest już niedopuszczalne. Minus za zbyt wysokie ceny karnetów, w tej chwili jest to najdroższy ośrodek narciarski w PL.
-
pokojepodszyndzielnia. pl ★★★★★
Warto zakupić karnet przez internet wcześniej - unikniecie straty czasu i pieniędzy (ok10-16% )Trasy dobrze przygotowane jednak ze względu na ilość chętnych lepiej szusować od samego rana a potem od 11.00 na spokojnie jakaś karczma zdjęcia relaks itp, . Toalety zarówno na stacji dolnej jak i pośredniej duże ,pojemne, czyste. Parking niestety już płatny 30zl . Karnet tylko całodniowy od175-200zl w zależności gdzie się kupuje (senior i młodzież ok 150zl), kaucja za kartę 10zl. W kilku miejscach na trasie włączone armatki które przeszkadzały. Bardzo duże chętnych , w weekendy zbyt dużo - na to należy zwrócić uwagę żeby nie stać godziny w kolejce do kanap. Ogólnie polecamy szczególnie kiedy pogoda dopisze .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szczyrk Mountain Resort - Bike Park by TREK?
Szczyrk Mountain Resort - Bike Park by TREK znajduje się przy Salmopolska 53b, 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szczyrk Mountain Resort - Bike Park by TREK?
Można skontaktować się z Szczyrk Mountain Resort - Bike Park by TREK pod numerem +48 694 359 590
Jak można dotrzeć do Szczyrk Mountain Resort - Bike Park by TREK?
Do Szczyrk Mountain Resort - Bike Park by TREK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku