Opinie

  1. aga nowicka ★★★★★

    Obsługa na najwyższym poziomie. Profesjonalna, fachowa i serdeczna. Szczególne podziękowania składam na ręce Pani Doroty Rorbach oraz Pani Agnieszki Jeżewskiej. Zawsze pomocne, kompetentne i życzliwe.

  2. Dariusz Filipek ★★★★★

    Podziękowania dla pani Agnieszki Cz. za profesjonalne podejście, zrozumienie sytuacji i wytłumaczenie jak to mogę zrobić sam w iPKO

  3. Andrei Tokar ★☆☆☆☆

    Zadawalem dodatkowe pytania na temat powaznej sprawy z czego dwie Panie ze mnie sie smialy ze niby jestem debilem nic nie rozumiem

  1. Ola ★☆☆☆☆

    Gdy byłam za 1 razem pracownica koniecznie chciała mi wcisnąć dodatkowe konto. Dziś przez 3h próbuję się umówić z konkretą placówką, bo dostałam ostatnio informację, że potrwa to godzinę i lepiej się umówić. Nikt nie odbiera. Infolinia nie pomogła, bo nie ma możliwości. Człowiek chce zostać klientem a nijak nie może - bardzo słabo...

  2. Marta Szulc ★★★★★

    Bardzo miła obsluga. Wszystkie sprawy załatwione pozytywnie w ciągu jednej wizyty

  3. C ★★★★★

    Pozdrowienia dla miłej Pani z stanowiska nr 1 i dla Pani która zaraz za nią siedziała :) Miła obsługa.

  1. Adam S ★★★★★

    Bardzo dziękuję Pani Halinie Piekorz za tak bardzo szybką i profesjonalną pomoc. Wiedza ogromna !!! We wcześniejszym banku "wisiał" na telefonie po 30 min. A tu teraz są naprawdę fajnie ludzie którzy Ci pomogą i dbają o bezpieczeństwo twoich funduszy. Powiem szczerze może jako pionek w tak wielkiej bankowości jakim jest jeden z największych banków w Polsce - PKO Gratuluję wam że jako z niewielu macie tak doskonałą kadrę pracowniczą która podchodzi jak człowiek do człowieka. Macie 5 gwiazdek do oceny ale gdybyście mieli 10 to myślę że ja ja i moi znajomi do was przeszli dali by 10 Pozdrawiam i byle tak dalej. Ten Bank jest prawdziwy dla ludzi a nie ludzie tylko dla banku

  2. MIXI lixi ★★☆☆☆

    Pani która nas obsługiwała w sprawie emerytury dzwoniła przy mnie do koleżanki po fachu aby zaczerpnąć informacji . Po rozmowie komentuje przy mnie czyli klientce że owa pani z drugiej strony słuchawki ma dużo czasu na rozmowy i że te informacje można było przekazać szybciej ( dodam że rozmowa trwała może jakieś 5-6 min ) I że gdyby miała tyle czasu na rozmowy to by nic nie zarobiła . Na koniec chyba już chciała się mnie szybko pozbyć . Mało profesjonalne komentowanie koleżanek z pracy przy kliencie zwłaszcza że tamta pani po drugiej stronie słuchawki starała się pomóc .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Oddział PKO Banku Polskiego?

Oddział PKO Banku Polskiego znajduje się przy Romana Dmowskiego 27, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Oddział PKO Banku Polskiego?

Można skontaktować się z Oddział PKO Banku Polskiego pod numerem +48 323 249 065

Jak można dotrzeć do Oddział PKO Banku Polskiego?

Do Oddział PKO Banku Polskiego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements