Opinie

  1. Ela ★★★★★

    Trafiłam na czas gdzie w kolejce przede mną było tylko kilka osób, ale bardzo szybko każdy załatwiał swoją sprawę. Panie w urzędzie uprzejme. Dowód rejestracyjny można odebrać w automacie na zewnątrz o każdej porze. Godziny przyjmowania wniosków o wydanie dowodu rejestracyjnego dla wielu osób są pewnie niemożliwe do organizacji, więc dla niektórych to będzie miało znaczenie.

  2. Jakub Różnicki (DJ KUBA TYCHY) ★★☆☆☆

    Kolejka jak zwykle.... zawsze trzeba czekać kilkadziesiat minut.... Okna na uchył nie da się uchylić a w poczekalni duszno jak choler... W kasie brak możliwośći płacenia gotówką czy kartą na pin- tylko zbliżeniowo lub blikiem... A co jeśli starsza osoba nie ma telefonu i karty płatniczej? Niech władze miasta Tychy coś z tym zrobią. Tyszanin Kuba

  3. A. J. ★☆☆☆☆

    Jestem bardzo zniesmaczona zachowaniem pani z obsługi w ciemnych włosach, we fryzurze przypominającej jakby owa pani wstała dopiero rano - przy okienku z prawem jazdy. Poprosiłam o pomoc przy wypełnieniu formularza o przydzielenie numeru PKK, który nie jest do końca jasny - szczególnie gdy jest się po raz pierwszy w budynku wydziału komunikacji załatwiając tego typu sprawy. Zostałam potraktowana z góry, tak jak zresztą wiele osób piszących opinie na temat tego miejsca. Jak o coś dopytałam - z łaską zostałam poinformowana i z wielkim westchnieniem. I jeszcze te idiotyczne złośliwe uśmieszki... Więcej się dowiedziałam od pani, która również wypisywała wniosek PKK tak jak i ja. Jeżeli pani nie podoba się praca z ludźmi, którzy oczekują, że załatwią sprawy i dostaną informacje, które potoczą sprawy związane z wyrabianiem prawa jazdy dalej, to może pani zmienić pracę. Zrobi to dobrze zarówno dla pani - jak i osób do pani przychodzących. Zupełnie szczerze - zepsute popołudnie... A kierownictwu... życzę opamiętania i zmiany pracownika na empatycznego i chcącego pracować z ludźmi.

  1. R R ★☆☆☆☆

    Tak dalej być nie może, z roku na rok jest coraz gorzej z kolejkami. Samochodów przybywa, ale urząd nie zwiększa przepustowości. Należy zacząć od rozwiązań typu tablicomaty gdzie tablice można odebrać sobie na zewnątrz budynku - rozwiązanie to funkcjonuje np. w Katowicach. Następnie zwiększyć ilość stanowisk i obsługujących urzędników - przecież wpływy do budżetu miejskiego rosną wraz z ilością kupowanych/rejestrowanych pojazdów, więc nie chcę słuchać kłamstw o tym, że pieniędzy nie ma i nie będzie. Od lat są sytuacje, że do rejestracji czeka kilkadziesiąt osób na raz i spędzają tam pół dnia - czy naprawdę w tym cholernym urzędzie nie dało to jeszcze nikomu do myślenia?

  2. Przemysław RUDYK ★☆☆☆☆

    Wydział komunikacji biuro obsługi klienta instytucjonalnego- porażka. Kobieta obsługująca myli że jest Panem i Władcą. Brak empatii chęci pomocy. Za to pełno arogancji.....

  3. Mark Kapserky ★★★★★

    Witam. Dziś byłem zarejestrować swój samochód Toyote. Pani z okienka nr 7 o ile dobrze pamiętam. Bardzo pomocja miła, pomogła w dokumentach wyjaśniła. Oby więcej takich pań w naszych urzędach.

  1. luq666 ★★☆☆☆

    W dniu dzisiejszym byłem odebrać swój dowód rejestracyjny. Wcześniejsze doświadczenia raczej pozytywne, ale dzisiaj to już przegięcie. Czekałem ponad godzinę w kolejce zanim przeszedłem do biura - OK, rozumiem, że muszę wystać swoje, ale szlag mnie trafił jak zobaczyłem 7 okienek pojazdów na czerwono. W 3 siedziały Panie a obsługiwała tylko jedna. Bardzo miła, ale gorycz została. Wychodząc zobaczyłem jeszcze większą kolejkę z 30 osób. Mocno rekomenduje usprawnia zarządzania zasobami ludzkimi. Dziękuję

  2. Grzegorz T ★★★★★

    Rejestrowałem dzisiaj samochód i byłem obsługiwany przez pana ,dawno nie spotkałem się z tak profesjonalną obsługą urzędnika.Bravo oby takich urzędów było więcej.

  3. Michał Kasperczyk ★★★★★

    Szybka sprawna i miła obsługa. Można praktycznie wszystkie sprawy załatwić od ręki. Zarejestrowanie pojazdu, wyrejestrowanie, odbiór dokumentu prawo jazdy. Na miejscu dostępna również kasa w której można dokonać płatności również kartą.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Urząd Miasta Wydział Komunikacji?

Urząd Miasta Wydział Komunikacji znajduje się przy Budowlanych 59, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Urząd Miasta Wydział Komunikacji?

Można skontaktować się z Urząd Miasta Wydział Komunikacji pod numerem +48 327 800 965

Jak można dotrzeć do Urząd Miasta Wydział Komunikacji?

Do Urząd Miasta Wydział Komunikacji można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements