Opinie

  1. Henry Behr ★★★★★

    Super atrakcja bardzo widowiskowo i widokowo.

  2. w3r0 ★☆☆☆☆

    Kolejka super, obsługa fatalna. Mało sympatyczna pani nie chciała sprzedać biletu, bo wieje i nie ruszy z Jaworzyny na Skrzyczne, co okazało się bzdurą. By zjechać w dół, trzeba było znacznie więcej dopłacić.

  3. Monika Mik ★★★★★

    Centrum Szczyrku... ruch spory w czasie ferii to oczywiste. Mnóstwo narciarzy :) kanapa wygodna, bezpieczna. Widoki przepiękne. Dwa odcinki wyciągu na szczyt Skrzyczne.

  1. Klaudiusz ★★★★★

    Super kolejka , super widoki, polecam zakupić bilet na całą pętle szczyrkowską, można zakupić w kasie ,lub w biletomacie, na każdej pośredniej stacji też są biletomaty, więc możemy sobie zaplanować wycieczkę jak tylko chcemy

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wyciąg - Stacja Kolejki?

Wyciąg - Stacja Kolejki znajduje się przy 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Wyciąg - Stacja Kolejki?

Do Wyciąg - Stacja Kolejki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements