Opinie

  1. Marzena Linca ★★★★★

    Świetne centrum handlowe z ogromnym wyborem sklepów, możesz kupić wszystko od gruszki do pietruszki, dobrze zjeść i się zrelaksować. Czyste toalety i sporo miejsc na parkingu.

  2. Krzysztof Szaciło ★★★★★

    Stare centrum handlowe ale popularne. Parkowanie jest bardzo ciekawe. Jeździsz wkoło i polujesz na wyjezdzajaczych! Na szczęście nie jest to jakiś niewykonalny proces i trwa dość szybko.

  3. I ★★★★☆

    Generalnie ok. Prawie wszystkie rzeczy ogólnego przeznaczenia można tu znaleźć. Ciężko z parkingiem i krokami w dni typowo zakupowe.

  1. Ewelina w Podróży ★★★★★

    Mała galeria handlowa na obrzeżu miasta, dzięki czemu nie ma natłoku ludzi, łatwo zaparkować samochód, jak i wyjechać potem. Bardzo łatwo dojechać do niej z każdej strony miasta. Czyste zadbane toalety oraz spory pasaż handlowy. Bezpłatny parking naziemny i podziemny. Duży wybór sklepów: spożywczy, drogerie, odzież, obuwie, kantor, apteka oraz telekomunikacja. Są też kawiarnie i restauracje. Galeria co jakiś czas organizuje ciekawe akcje promocyjne i konkursy.

  2. Mateusz Kozioryński ★★★★★

    Swietne centrum handlowe. Znajdujabsie skleoy z ubraniami, narzedziami oraz wiele innych. Obsluga klienta mila i pomocna. Doradza w razie potrzeby. W parkingu podziemnym znajduje sie myjnia samochodowa. Zdecydowanie polecam odwiedzic. Naprawde warto!!!!!!

  3. Agnieszka Rycak ★★★★★

    Ochrona bardzo pomocna pod każdym względem, uczciwość na 1 miejscu , zgubiłam dziś pieniadze a mili ochroniarze odrazu jak je znaleźli przynieśli mi je.

  1. Magdalena Kieca-Prochownik ★★★★★

    Fajna galeria. Duży parking, optymalna na zakupy. Nie za duża. Ja lubię tam jeździć

  2. Stanisław K ★★★★☆

    Przestronne, nowoczesne Centrum Handlowe, z wieloma atrakcyjnymi sklepami oraz miejsce do jedzenia. Czysto, przyjemnie, schludnie. Duży parking. Bardzo blisko komunikacji miejskiej (przystanek dla autobusów nr 16 i 22).

  3. Paweł Marczak ★★★★★

    Kultowe miejsce centrum handlowe od lat często bywam. Super na kawę zakupy sushi i pizze każdy coś znajdzie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sarni Stok?

Sarni Stok znajduje się przy Sarni Stok 2, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sarni Stok?

Można skontaktować się z Sarni Stok pod numerem +48 338 283 041

Jak można dotrzeć do Sarni Stok?

Do Sarni Stok można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements