Opinie

  1. Jola Strzadala ★★★★★

    Serdecznie dziękuję Panu Adamowi za pomoc i obsługę na najwyższym poziomie.

  2. Natalia Laszczak ★★★★★

    Chciałam zostawić ogromne podziękowania dla obsługi na tej stacji Shell. Pani Sylwia i Pan Grzegorz. W życiu nie spotkałam tak sympatycznych i życzliwych ludzi, pomocny i naprawdę zainteresowany klientem. Atmosfera jest tak pozytywna, że aż chce się tam wracać. Widać, że pracują tam osoby z sercem i pasją.

  3. Wojciech ★★★★★

    Obsługa na stacji Shell przy Warszawskiej zasługuje na pochwałę – uprzejma, kompetentna i zawsze gotowa pomóc. Niezależnie od pory dnia czy kolejki, personel zachowuje profesjonalizm i życzliwość

  1. Weronika Jelonek ★★★★★

    Pani sprzedająca na stacji jest niesamowicie miła i pomocna. Świetna obsługa!

  2. Tacos ★★★★★

    Bardzo przyjemna stacja benzynowa. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Można liczyć na pomoc. Pełny profesjonalizm. Polecam :)

  3. Wojtek J ★☆☆☆☆

    Dramat jeśli chodzi o kompetencje pani która dziś 21.03 była rano na zmianie. Podstawowe szkolenie z obsługi kasy powinno obejmować umiejętność dokonania zwrotu. Kasa zablokowana przez ponad 20 minut, pani próbowała użyć koła ratunkowego telefon do koleżki, ale widać druga zmiana też nie posiadła tej umiejętności. Trzeba się było dogadać między klientami, 200 zł w plecy z powodu braku faktury

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ShElL?

ShElL znajduje się przy Warszawska 156, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ShElL?

Można skontaktować się z ShElL pod numerem +48 511 839 976

Jak można dotrzeć do ShElL?

Do ShElL można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements