Opinie

  1. Fiat 126p by Leniwiec ★☆☆☆☆

    Automaty 24/7 przy płatności kartą pobierają bezprawnie dodatkowe oplaty za tankowanie , blokują pieniądze i trzeba czekać na ich odblokowanie , jawna kpina żart z klientów i ich okradanie , w innych krajach z takimi automatami nie ma takich cyrków, dno....

  2. Człowiek Szczery ★☆☆☆☆

    Kasy samoobsługowe przy płatności kartą pobierają 50zl kaucji dodatkowej do ceny za paliwo , nie polecam tam tankować...

  3. Sim Sim ★★★☆☆

    Skusiłem się tam zatankować w dniu 21.11 na stanowisku 24/7 no to tak: 1. Niby jest taniej ale nie wiem czy to przypadek ale jakoś wskazówka poziomu paliwa nijak się podniosła w porównaniu do nalania tej samej ilości paliwa z markowej stacji :-] 2. zużycie paliwa przynajmniej mi komputer wyższe wskazywał o 1 litr do tego silnik głośniej pracował po dolaniu paliwa z markowej stacji silnik się wyciszył i spalanie wróciło do normy :-] Może przypadek bo zima nie wiem dowodów nie mam oceniam jakość paliw 95 na dostateczny według mnie Firma Hyperoil informuje, że paliwo pochodzi od polskich rafinerii jak i zagranicznych [ czyli może być równie dobrze importowana z Węgier skąd mogłaby hipotetycznie być z Rosji ] By rozwiać wątpliwości trzebaby fizycznie z miarką nalać 1 litr paliwa z dystrybutora i porównać ze stanem licznika wraz z kontrolą chemiczną paliwa no ale chyba podobmo ktoś te stacje kontroluje :-]

  1. Jan Kowalski ★☆☆☆☆

    Taniej , ale co z tego jak tylko tam do mojej butli LPG wchodzi 2 litry więcej niz ma pojemności. Cud jakiś czy nowa fizyka, a może po prostu , a niech każdy sobie wyciągnie wnioski . Ja już tam nie tankuję.

  2. Tomasz ★★★★★

    Od nastu lat tankuje tu paliwo. Zima nie zima zero problemów.

  3. Marek B. ★★★★★

    dobre ceny, jakość bez zarzutu ( tankowanie od 4 lat, trasy ogólnopolskie)

  1. Ebisu ★★★★★

    Latami 1,9 tdi na pompowtrysku latał. Obecnie c180 z LPG na obu paliwach od nich i 350cdi. Ceny atrakcyjne jakość bez zarzutu.

  2. pokojepodszyndzielnia. pl ★★★★★

    Stacja z bardzo dobrymi cenami paliwa, szybko i milo- polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja paliw Auchan?

Stacja paliw Auchan znajduje się przy Bohaterów Monte Cassino 421, 43-382 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Stacja paliw Auchan?

Do Stacja paliw Auchan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements