Opinie

  1. Damkowy ★★★★★

    Chciałem personalnie podziękować Panu Mateuszowi z likwidacji szkód, gdzie naprawialiśmy naszego Seata Tarraco FR z OC sprawcy. Pomimo przeciwności losu i problemów z lawetą, która była odpowiedzialna za transport samochodu pomiędzy salonami, co wpłynęło problematycznie na odbiór samochodu w umówionym terminie - Pan Mateusz znalazł rozwiązanie. Człowiek z uśmiechem, pozytywny, którego zdecydowanie polecam, jednocześnie warto docenić nieszablonowe w pozytywnym znaczeniu tego słowa podejście do Klienta. Dziękuję Panu!

  2. Karolina Kasprzyk ★★★★★

    Doskonała obsługa i pełen profesjonalizm! ​Z całego serca polecam salon Auto Mazda Gazda w Bielsku-Białej. Jestem bardzo szczęśliwą posiadaczką nowej Mazdy CX-30! Cały proces zakupu był czystą przyjemnością. Szczególne podziękowania i ogromne wyrazy uznania należą się Panu Karolowi, który prowadził nas przez każdy etap transakcji – zrobił to perfekcyjnie! Poziom obsługi, życzliwość i profesjonalne podejście do klienta w tym salonie to absolutna klasa. Samochód oczywiście jest fantastyczny, ale równie ważna była dla mnie jakość obsługi. Dziękuję i gorąco polecam!

  3. Grzegorz Skwarek ★★★★★

    Chociaż ostatecznie kupiłem inne auto, to jednak z całego serca polecam ten salon, każdemu indywidualnemu klientowi. Nie zamierzałem kupować Mazdy, trafiłem do Pana Krzysztofa niemal przypadkowo i ... ten przekonał mnie, że Mazda do auto dla mnie. To jest salon dla tych którzy czują się rozczarowani innymi. Jak za dawnych dobrych czasów. Profeska, życzliwość, szczerość, no i praktyczna wiedza o autach. Pomimo 550 km, które zdecydowały o zakupie w bliżej położonym salonie, muszę powiedzieć, że Mazda Bielsko ma naprawdę atrakcyjne ceny i świetną obsługę, którą przetestował mój bielski znajomy w roli tajemniczego klienta. Jeśli w salonach w Waszej okolicy udają, że Was nie widzą, albo młody sprzedawca wykłada się na drugim pytaniu, albo negocjacje przypominają wizytę w peerelowskim sklepie mięsnym ... nie bójcie się zadzwonić lub odwiedzić Mazdę Auto Gazdę w Bielsku przy Warszawskiej. Pytajcie o Krzysztofa Kuriasza.

  1. Daniel Krzepina ★★★★★

    Miałem przyjemność skorzystać z usług salonu Mazda Bielsko-Biała i muszę przyznać, że obsługa stoi tu na najwyższym poziomie. Zarówno salon, jak i cała kadra wyróżniają się profesjonalizmem, życzliwością oraz indywidualnym podejściem do klienta. Wszystko odbywa się sprawnie, w miłej atmosferze, a każdy szczegół jest dopracowany. Szczególne podziękowania kieruję do pani Ani z działu wypożyczalni pojazdów, która swoją pomocą i zaangażowaniem sprawiła, że cała procedura była szybka i bezproblemowa. Zdecydowanie polecam ten salon wszystkim, którzy szukają nie tylko świetnych samochodów, ale też obsługi na najwyższym poziomie.

  2. SGSegro ★★★★★

    Salon i serwis. Przyjechałem na akcje serwisowa i zostałem bardzo miło przyjęty. Obsługa profesjonalna. Auto zostało zabrane do wymiany części a ja poproszony do poczekalni gdzie można wygodnie usiąść, wypić dobrą kawę z ekspresu i nawet przekąsić ciasteczko oraz zobaczyć promocyjne filmy na ekranie telewizora w tej poczekalni. Bardzo przyjemne miejsce.

  3. Krzysztof Domżał ★★★★★

    Same pozytywne wrażenia z przebiegu procesu zamówienia i zakupu samochodu Mazda 3. Profesjonalne i bardzo uprzejme podejście sprzedawcy p. Szymona. Dziękuję i polecam.

  1. Epitet Tautologiczny ★★★★★

    Bardzo przyjemny salon i kompetentna obsługa. Mają dużo pojazdów na salonie więc można powybierać. Miła atmosfera. Co prawda tym razem nic nie kupiłem ale chętnie wrócę tu jak będę znowu na kupnie.

  2. Erwin Potempa ★★★★★

    Lata współpracy dają możliwość oceny wielu aspektów pracy autosalonu. To nie tylko zadowolenie po kupnie nowego auta (wtedy z reguły wszystko jest piękne i fajne). Moim zdaniem najważniejszy jest serwis. Kupiłem tutaj nowe auto, serwisowałem i odsprzedałem. Kupiłem kolejną Mazdę i dalej jestem zadowolony z pracy mechaników i pana Mateusza Zawilińskiego. Czy planowany coroczny przegląd, czy niespodziewana usterka, zawsze mogę liczyć na pomoc pana Mateusza. Właściwy człowiek na właściwym miejscu, tacy fachowcy przywiązują klienta do marki.

  3. Radosław Bartoszek ★★★★★

    Od ok 6 lat korzystam z serwisu w tym salonie i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Profesjonalne doradztwo serwisowe w szczególności kontakt z Panem Mateuszem oraz bardzo miła obsługa podczas wypożyczania samochodu zastępczego przez Panią Anie pozwala bez wahania polecić ten salon.

  1. Mirosław Kuczyński ★★★★☆

    Dziś tylko 4 że względu na długi czas usługi. Samochód odstawiony na 8 rano, o 13 wymiana 4 opon jeszcze nie była gotowa. Odbiór 20 minut później. Podobno popsuła się wyważarka. Przy poprzedniej wymianie z letnich na zimowe podobno popsuł się kompresor. Dlatego tylko 4. Technicznie usługa OK, ale prośba do szefów o dbałość o wyposażenie, wówczas mechanikom łatwiej się pracuje.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Mazda Auto-Gazda?

Mazda Auto-Gazda znajduje się przy Warszawska 328, 43-319 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Mazda Auto-Gazda?

Można skontaktować się z Mazda Auto-Gazda pod numerem +48 338 105 000

Jak można dotrzeć do Mazda Auto-Gazda?

Do Mazda Auto-Gazda można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements