Chciałem personalnie podziękować Panu Mateuszowi z likwidacji szkód, gdzie naprawialiśmy naszego Seata Tarraco FR z OC sprawcy. Pomimo przeciwności losu i problemów z lawetą, która była odpowiedzialna za transport samochodu pomiędzy salonami, co wpłynęło problematycznie na odbiór samochodu w umówionym terminie - Pan Mateusz znalazł rozwiązanie. Człowiek z uśmiechem, pozytywny, którego zdecydowanie polecam, jednocześnie warto docenić nieszablonowe w pozytywnym znaczeniu tego słowa podejście do Klienta. Dziękuję Panu!
Zdjęcia
Opinie
-
Damkowy ★★★★★
-
Karolina Kasprzyk ★★★★★
Doskonała obsługa i pełen profesjonalizm! Z całego serca polecam salon Auto Mazda Gazda w Bielsku-Białej. Jestem bardzo szczęśliwą posiadaczką nowej Mazdy CX-30! Cały proces zakupu był czystą przyjemnością. Szczególne podziękowania i ogromne wyrazy uznania należą się Panu Karolowi, który prowadził nas przez każdy etap transakcji – zrobił to perfekcyjnie! Poziom obsługi, życzliwość i profesjonalne podejście do klienta w tym salonie to absolutna klasa. Samochód oczywiście jest fantastyczny, ale równie ważna była dla mnie jakość obsługi. Dziękuję i gorąco polecam!
-
Grzegorz Skwarek ★★★★★
Chociaż ostatecznie kupiłem inne auto, to jednak z całego serca polecam ten salon, każdemu indywidualnemu klientowi. Nie zamierzałem kupować Mazdy, trafiłem do Pana Krzysztofa niemal przypadkowo i ... ten przekonał mnie, że Mazda do auto dla mnie. To jest salon dla tych którzy czują się rozczarowani innymi. Jak za dawnych dobrych czasów. Profeska, życzliwość, szczerość, no i praktyczna wiedza o autach. Pomimo 550 km, które zdecydowały o zakupie w bliżej położonym salonie, muszę powiedzieć, że Mazda Bielsko ma naprawdę atrakcyjne ceny i świetną obsługę, którą przetestował mój bielski znajomy w roli tajemniczego klienta. Jeśli w salonach w Waszej okolicy udają, że Was nie widzą, albo młody sprzedawca wykłada się na drugim pytaniu, albo negocjacje przypominają wizytę w peerelowskim sklepie mięsnym ... nie bójcie się zadzwonić lub odwiedzić Mazdę Auto Gazdę w Bielsku przy Warszawskiej. Pytajcie o Krzysztofa Kuriasza.
-
Daniel Krzepina ★★★★★
Miałem przyjemność skorzystać z usług salonu Mazda Bielsko-Biała i muszę przyznać, że obsługa stoi tu na najwyższym poziomie. Zarówno salon, jak i cała kadra wyróżniają się profesjonalizmem, życzliwością oraz indywidualnym podejściem do klienta. Wszystko odbywa się sprawnie, w miłej atmosferze, a każdy szczegół jest dopracowany. Szczególne podziękowania kieruję do pani Ani z działu wypożyczalni pojazdów, która swoją pomocą i zaangażowaniem sprawiła, że cała procedura była szybka i bezproblemowa. Zdecydowanie polecam ten salon wszystkim, którzy szukają nie tylko świetnych samochodów, ale też obsługi na najwyższym poziomie.
-
SGSegro ★★★★★
Salon i serwis. Przyjechałem na akcje serwisowa i zostałem bardzo miło przyjęty. Obsługa profesjonalna. Auto zostało zabrane do wymiany części a ja poproszony do poczekalni gdzie można wygodnie usiąść, wypić dobrą kawę z ekspresu i nawet przekąsić ciasteczko oraz zobaczyć promocyjne filmy na ekranie telewizora w tej poczekalni. Bardzo przyjemne miejsce.
-
Krzysztof Domżał ★★★★★
Same pozytywne wrażenia z przebiegu procesu zamówienia i zakupu samochodu Mazda 3. Profesjonalne i bardzo uprzejme podejście sprzedawcy p. Szymona. Dziękuję i polecam.
-
Epitet Tautologiczny ★★★★★
Bardzo przyjemny salon i kompetentna obsługa. Mają dużo pojazdów na salonie więc można powybierać. Miła atmosfera. Co prawda tym razem nic nie kupiłem ale chętnie wrócę tu jak będę znowu na kupnie.
-
Erwin Potempa ★★★★★
Lata współpracy dają możliwość oceny wielu aspektów pracy autosalonu. To nie tylko zadowolenie po kupnie nowego auta (wtedy z reguły wszystko jest piękne i fajne). Moim zdaniem najważniejszy jest serwis. Kupiłem tutaj nowe auto, serwisowałem i odsprzedałem. Kupiłem kolejną Mazdę i dalej jestem zadowolony z pracy mechaników i pana Mateusza Zawilińskiego. Czy planowany coroczny przegląd, czy niespodziewana usterka, zawsze mogę liczyć na pomoc pana Mateusza. Właściwy człowiek na właściwym miejscu, tacy fachowcy przywiązują klienta do marki.
-
Radosław Bartoszek ★★★★★
Od ok 6 lat korzystam z serwisu w tym salonie i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Profesjonalne doradztwo serwisowe w szczególności kontakt z Panem Mateuszem oraz bardzo miła obsługa podczas wypożyczania samochodu zastępczego przez Panią Anie pozwala bez wahania polecić ten salon.
-
Mirosław Kuczyński ★★★★☆
Dziś tylko 4 że względu na długi czas usługi. Samochód odstawiony na 8 rano, o 13 wymiana 4 opon jeszcze nie była gotowa. Odbiór 20 minut później. Podobno popsuła się wyważarka. Przy poprzedniej wymianie z letnich na zimowe podobno popsuł się kompresor. Dlatego tylko 4. Technicznie usługa OK, ale prośba do szefów o dbałość o wyposażenie, wówczas mechanikom łatwiej się pracuje.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mazda Auto-Gazda?
Mazda Auto-Gazda znajduje się przy Warszawska 328, 43-319 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mazda Auto-Gazda?
Można skontaktować się z Mazda Auto-Gazda pod numerem +48 338 105 000
Jak można dotrzeć do Mazda Auto-Gazda?
Do Mazda Auto-Gazda można dotrzeć, korzystając z poniższego linku