Zamówiony kebab na dowoz po 2 godzinach zamowienie zostalo anulowana po telefonie do lokalu Pan mowi ze nie maja dostaw na aplikacji Uber Eats z ktorego zawsze zamawiam.Brak jakiejkolwiek komunikacji
Zdjęcia
Opinie
-
Alojz Dekiel ★☆☆☆☆
-
Mirek Bizok ★☆☆☆☆
Zamówienie z dostawą, niestety nie kompletne, brak napoju i dodatkowego sosu, mogliście chociaż dać karteczke że nie ma i dalybyscie coś innego, pośrednik mi pieniędzy nie oddal, a kontaktować się z wami nie mam czasu, ogółem to kebaby mają za dużo surówek i za mało mięsa, frytki za długo smażone, niestety nie mogę polecić zamawiana z tego miejsca, lepiej już zamawiac na miejscu przynajmniej jak czegoś ci nie dadzą możesz poprosić aby dali, albo jeśli nie smakuje możesz poprosić o zwrot.
-
Dominik Gąsiorek ★★★☆☆
Wreszcie udało mi się tu zajrzeć. Pierwsze co rzuca się w oczy to mocno zmęczone i ciasne wnętrze. W środku raptem dwa stoliki a za ladą uśmiechnięty pan azjatyckiego pochodzenia. Zamówiłem pitę z kurczakiem w maksymalnym dostępnym rozmiarze MEGA. Inwestycja nielicha bo prawie 30 zł. I co dostałem w zamian? Przede wszystkim dużo powietrza. Powietrze jest najsmaczniejsze. Poza tym bardzo dobra pita, w sumie niezłe sosy, dobre mięso (oczywiście jak na sieciówkę) i na deser tradycyjny kapuściany festiwal. Wielkość porcji określona w menu jako mega jest mocno przesadzona. W innych kebabach byłby to co najwyżej wariant średni.
-
Donna Bella ★★★★★
Naprawdę przyzwoity kebab, mięso niezłe, pita dobra, trochę mało wkładu warzywnego do wypełnienia, sos niezły. Kebab bardzo dobrze zwinięty i podpieczony w punkt. W balansie smaków brakło mi kwaśnej nuty (choćby 4 plasterki szwedzkiego ogórka, jak kiedyś dawali), bo pod koniec robi się ciutke mdło. Ale tak czy inaczej wstąpię raz jeszcze na spróbowanie. Obsługa BARDZO miła i komunikatywna, rzadko się taka zdarza w kebabie :)))
-
zubri0 ★★★☆☆
Sosy i pite maja dobre ale reszta średnia. Wzięłem średnie rolo z serem z a dostałem bez sera. Przy miesie mieszanym kurczaka nie uświadczysz, a i wołowiny jest bardzo skromnie. Pite prawie w całości wypełnia sałatka z kapusty.
-
OMEN ★★★☆☆
Ostatnie zamowienie ponizej krytki mialo byc bez sera a jedna dobrze ze nikt nie jest uczulony !!! Drugi roollooo z kostkami az mozna zeby polamac... Ale OBSLUGA ma to gdzies... Juz NIE POLECAM !!! szkoda kasy konkurencja lepsza...
-
Bohdan Horbachuk ★★★★★
Po tym, jak zwróciłem chłopakom uwagę, jakość naprawdę się poprawiła. Dzisiaj zamówiłem dwa kebaby i jestem z nich zadowolony tak samo, jak w dniu otwarcia restauracji. Dziękuję, było bardzo smacznie!
-
marcin małysz ★★★★★
Mega ale to mega dobry kebab. Po co szukać dalej skoro mamy to na wyciągnięcie ręki... polecam bo naprawdę smacznie pojadłem
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab Kingdom?
Kebab Kingdom znajduje się przy Węglowa 91, 43-500 Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebab Kingdom?
Można skontaktować się z Kebab Kingdom pod numerem +48 729 614 928
Jak można dotrzeć do Kebab Kingdom?
Do Kebab Kingdom można dotrzeć, korzystając z poniższego linku