Opinie

  1. kamciok123 ★★★★☆

    Parking ok poza weekendami. Na weekend ma za malo miejsc

  2. Jan K ★★★★☆

    Znalezienie miejsca na tym parkingu jest trudne szczególnie w dni w których jest ciepło lub ładna pogoda. Parking nie jest na tyle duży żeby pomieścił większość aut chcących przebywać na paprocanach. Nawet przy drodze nie ma gdzie postawić auta. Ogólnie jest tam ciasno i jest za mały.

  3. Achim ★★★★☆

    Miejsc parkingowych jest naprawdę sporo, lecz w czasie pięknej weekendowej pogody może pojawić się problem z parkowaniem. Obłożenie ośrodka wypoczynkowego jest duże i rośnie z roku na rok. Jeśli jesteśmy z daleka i chcemy spędzić na Paprocanach cały dzień warto przyjechać nieco wcześniej np. o 9.00 rano, gdyż wtedy nie ma problemu z parkowaniem.

  1. Marek ★★★★☆

    Parking darmowy ale w weekendy zatkany po korek :-)

  2. Monika S ★★★★★

    Fajne miejsce dla każdego coś innego

  3. Anna A ★★★☆☆

    Za mało miejsc, za dużo chętnych

  1. Łukasz Wójcik ★★★★★

    Znane dobrze miejsce fajnie sie wraca caly czas cos nowego powstaje dla zwiedzających

  2. Marcin Janik ★★★★★

    Paprocany zawsze idealne na spacer niezależnie od pory roku. Polecam

  3. Janina Szpakowska ★★★★★

    Piękne zagospodarowana przestrzeń, miejsce do spacerów, dla dzieci place zabaw, park linowy, plac wodny, kawiarnie bary i inne miejsca gdzie można zjeść czy się napić. Można popływać są rowerki wodne, kajaki, łódki. Co trochę są ławeczki i można przysiąść i odpocząć w trakcie spaceru. Polecam całym rodzinom bo każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. Może wyświetlać parking ale to ośrodek Paprocany.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Parking?

Parking znajduje się przy Generała Władysława Sikorskiego 100, 43-110 Tychy, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Parking?

Do Parking można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements