Opinie

  1. Robert Szecel2 ★★★★★

    Trochę ramenów już jadłem.. ten był naprawdę przedni. Obsługa miła, lokal niewielki, parking przy lokalu ( dość duży). Polecam Ps. z poziomu parkingu można podjechać wózkiem inwalidzkim do lokalu

  2. Dominik Golenia ★★★★☆

    Tantanmen zrównoważony smaczny, makaron cieńki miękki lekko kleisty bardzo przypomina ten z japońskiej sieci Ichiran z poziomem ugotowania na 2 stopień (dla tych którzy znają). Miso było zdecydowanie zbyt słone (za to gwiazda mniej). Fajnie, że można rameny trochę spersonalizować (np. my zrezygnowaliśmy z czerwonej cebuli, której dodawanie do ramenów to jakiś polski wymysł bo jest ona zbyt słodka i charakterna na zieloną cebulkę dymkę, która najlepiej pasuje i jest używana w japonii). Dużo mięsa, boczek był rozpadający się pyszny. Smaczny deser kotek kokosowy pudding. Minusik za brak darmowej wody filtrowanej, która w wielu polskich ramenowniach jest w cenie. Przez co ramen 48 zł + woda 8 zł = 56 zł zbyt drogo. W innych miastach można równie dobry ramen zjeść taniej dzięki wodzie. Sympatyczna uśmiechnięta obsługa. Bezpłatny parking przed lokalem.

  3. MIRAFMED ★★★★★

    Bardzo gorąco polecam to miejsce bo warto spróbować jedzenia jakie tu są podawane. Obsługa bardzo miła a lokal ma swój klimat bo jest naprawdę nieduży a jednak „robi robotę” . Nie moje pierwsze i nie ostanie „odwiedziny” tego lokalu i mogę powiedzieć z czystym sumieniem iż cały czas ten sam poziom posiłków ;)

  1. Cris Christopher Mierz ★★★★☆

    Polecam azjatyckie smakołyk i pyszne dania. Zamówiona ostra zupa po dłużył jedzeniu staje się troszkę monotonna w smaku ale muszę zamówić tam jeszcze inne danie. Grunt, że dziecko zadowolone z żelatynowego kotka. W dużym skrócie polecam to miejsce.

  2. Michal Masny (Wiedzmin37) ★★★☆☆

    Dzisiaj sie rozczarowałem tym miejscem Poprosiłem o lemoniadę że smoczy owocem która kosztuje 18 zł za 450 ml wiec myślę że jest o w miarę ok jeśli dostajemy te 450ml. Poprosiłem panią żeby nie dodawała mi lodu to tego picia i dostałem szklankę która napewno nie mieści 450 ml tylko około 250ml. Szklanka nie była pełna bo dotykała być dekoracji która byla na niej. O pytanie pani czemu jest tak mało a na karcie miało być 450ml to odpowiedziała że nie mal lodu i szklanka ma 330 ml cześć czego bym nie powiedział. Pani uznajmiła że mogę dostać rabat, co jest całkiem spoko gdyby nie to że okłamują klienta bo tak czy siak powinno być 450 ml napoju bez lodu a nie sztucznie dopełniając szklankę lodem. Myślę że jest to nie ok i to jest oszukiwanie na wysokim poziomie . Ramen sam w sobie jest dobry i bardzo smaczny ale niestety zostałem zniechęcony do ponownego odwiedzenia restauracji która korzysta z takich tricków. Niby parę zlotych ale niesmak pozostaje. I mam nadzieję że ktoś z Szefostwa się tym zajmie. Ostatecznie dostałem 3 Zł rabatu na Lemoniadę Kushina ze smoczym owocem co widać na rachunku.

  3. Aleksandra Pokusa ★★★★★

    Byliśmy dziś pierwszy raz. Zamówiliśmy 2 pierwsze pozycje. Podstawowe ramen i to najbardziej ostre. Smak jest tak. Głęboki, bardzo umami, niewiarygodny! Ponieważ podróżujemy trochę po Azji to wiemy plus minus jak ma coś smakować. To przyznam że przepyszne! Zapach Azji! Cena adekwatna do jakości jedzenia! Wszystko super świeże, sycące i pełne smaku. Na koniec posmakowalismy deseru:) bardzo polecam! Muszę jeszcze wspomnieć o Pani z obsługi-prze super kobitka! No zachęca samym sposobem bycia do jedzenia :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Rūku Ramen?

Rūku Ramen znajduje się przy Parkowa 9, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Rūku Ramen?

Można skontaktować się z Rūku Ramen pod numerem +48 698 861 858

Jak można dotrzeć do Rūku Ramen?

Do Rūku Ramen można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements