Opinie

  1. wojfer87 ★☆☆☆☆

    Najgorsza stokrotka w mieście. Ostatnio zrobiłem zakupy w innym sklepie i zabrakło mi kilku produktów, więc po drodze wstąpiłem do tego sklepu i przy kasie potraktowano mnie jak złodzieja, grożono, że przeglądną monitoring, kazano mi pokazać płatność w poprzednim sklepie, interweniował zastępca kierownika. Więcej nie zrobię zakupów w tym sklepie. W żadnym innym sklepie nie potraktowano mnie w tak poniżający sposób. Nie polecam tego sklepu.

  2. Jacek Kołodziejczyk ★★★★☆

    Kultowe miejsce z przed lat , kiedyś częściej oblegane i również przeze mnie odwiedzane dziś znacznie rzadziej ale nadal jest poco wejść a ostatnim czasem to głównie sala zabaw .

  3. Chochla_zupy ★★☆☆☆

    Ubogi i obdarty z atrakcyjnosci budynek. W środku niebywale brudno. Wchodząc po schodach na 1 piętro widać kłęby kurzu - wsryd. Sam pasaż handlowy jest niebywale biedny w udługodawców

  1. Tomasz Januś ★★★★☆

    Kilka sklepów, nie za duży parking

  2. Dariusz Wajda Feniks ★★★★★

    Pamiętam ten dim handlowy 1979 roku nazywał się supersam u zbiegu ulic grota Roweckiego i aleja niepodległości

  3. Szy Lis ★★☆☆☆

    Nieciekawe miejsce. Stary dom towarowy Azet to było coś. A to co jest teraz to nie żaden Azet tylko pomyłka

  1. Justyś ★★★★☆

    Sklep, który istnieje już lata. Po remoncie na pewno zyskał, gdyż zakupy robi się znacznie przyjemniej. Artykuły w większości w przystępnych cenach. Do tego drogeria jak i Pepco, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Fajnie, że znajduje się w centrum, gdyż inne sklepy jednak są znacznie dalej. Dobra opcja na szybkie zakupy.

  2. Aleksandra Wojtyś ★★★☆☆

    Po remoncie średnia poprawa. Wizualnie ładnie, czysto i w zasadzie tyle. Stokrotka mniejsza niż była i asortyment - działy spożywcze i dziecięce - również okrojony... jedynie drogeria Natura zyskała. Towar jest lepiej wyeksponowany i ciekawiej. Pod budynkiem jest parking, ale "bez głowy" zaprojektowany. Aby podjechać pod główne wejście i na główną część parkingu trzeba przejechać po nowo położonym chodniku...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dom handlowy AZET?

Dom handlowy AZET znajduje się przy Grota-Roweckiego 53, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dom handlowy AZET?

Można skontaktować się z Dom handlowy AZET pod numerem +48 322 273 092

Jak można dotrzeć do Dom handlowy AZET?

Do Dom handlowy AZET można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements