Opinie

  1. Jacek Kołodziejczyk ★★★★★

    Często odwiedzana stacja przy trasie głównie jakieś drobne zakupy , bez zarzutów można polecić .

  2. Jarosław Pudelski ★☆☆☆☆

    Świetna zapiekanka, taka nie za ciepła, a nawet całkiem zimna. Szkoda, że wziąłem na wynos i od razu odjechałem, bo bym złożył niegrzeczne zażalenie, tylko nie było już jak zawrócić.

  3. M Lema ★★★★★

    Najlepszy Burger wege jaki jedlismy w życiu, a jemy je zawsze w trasie. W dodatku Pani sprzedawczyni się uśmiechnęła…

  1. Andrzej Wlodarczyk ★★★★★

    Stacja przy trasie na Wisłę Ustroń itd. miła obsługa, kawa jak to na Orlenie najlepsza. Dużo miejsca do parkowania, myjnia bezdotykowa obok i dobre burgery. Warto się zatrzymać.

  2. Tomala130 Tomala130 ★★★★★

    Przemiła pani z obsługi. Mimo prognozy deszczowej pogody na tydzień była uśmiechnięta.

  3. Marcin Czepierga ★☆☆☆☆

    Pani będąca dzisiaj w pracy na stacji przed 5:00 to powinna chyba zmienić pracę bo do kontaktu z ludźmi to się nie nadaje. Nie będę tutaj podawał imienia ale w formularzu zgłoszeniowym z wielką przyjemnością to zrobię. Wielki foch i pretensje że musiała przerwać składanie tortilli i obsłużyć dwóch klientów. Odzywki z wielkimi pretensjami, rzucanie rzeczami (papierosami kolejnego klienta, opakowaniem na ketchup, trzaskanie grillem do hot dogów), walenie w klawiaturę. Jak się praca nie podoba to się ją zmienia, bo w pracy z ludźmi nawet jak ma się gorszy dzień albo się jest już zmęczonym to nie można mimo wszystko dać po sobie tego poznać. Niestety ale przez takie chamstwo nie wrócę już na tą stację a tankowałem tylko na niej.

  1. Tomasz Mis ★★★★★

    Orlen od czasów Obajtka wszedl na poziom nieosiągalny przez inne koncerny w Europie. Chodzi mi konkretnie o poziom usług i infrastrukturę stacji paliwowych. Oby tylko Tusk tego nie popsuł bo w tym jest najlepszy.

  2. Raşit Aytekin ★☆☆☆☆

    Jestem tureckim żołnierzem NATO, podczas urlopu odwiedzałem znajomych w Tychach. Chciałem zapłacić BLIKiem, ale kasjerka odmówiła – to mogę zrozumieć. Jednak jej późniejsze spojrzenie i zachowanie były pełne niechęci i wyglądały na rasistowskie. To było bardzo przykre doświadczenie. Pracowałem w 7 krajach i nigdzie wcześniej nie spotkałem się z czymś takim. Orlen powinien zadbać o szkolenia dla personelu z szacunku i kultury.

  3. Seba111 ★★★★★

    Dobra stacja paliw Orlen wielokrotnie od lat przeze mnie odwiedzana w różnych celach . Bardzo często tankuje - dobra cena paliwa jak i jakość. Obsługa ok , jest toaleta. Bardzo dobra kawa oraz burgery. Obok stacji jest trochę miejsca parkingowego oraz dystrybutory TIR .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Paliw ORLEN?

Stacja Paliw ORLEN znajduje się przy Beskidzka 60, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Paliw ORLEN?

Można skontaktować się z Stacja Paliw ORLEN pod numerem +48 242 560 273

Jak można dotrzeć do Stacja Paliw ORLEN?

Do Stacja Paliw ORLEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements