Opinie

  1. Roman Romankowski ★★★★★

    Pierwszy raz byłem w tym sklepie i... nie żałuję. Kupiłem to, co zamierzałem i nawet więcej, dzięki przesympatycznej i empatycznej Pani, zorientowanej w potrzebach dzieci, która pomogła mi dokonać optymalnego wyboru. Z pełnym przekonaniem polecam zakupy w „Smyku” w tyskiej Galerii Kwiatowej

  2. ANGELIKA FREJ ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Dużo miejsca parkingowego . W dobrym miejscu logistycznym. Wejście bezpośrednio z parkingu , nie trzeba szukać sklepu jak w tradycyjnych centrach handlowych.

  3. Karolina Słota ★☆☆☆☆

    Moj mąż dostaje bony podarunkowe do was i tylko dlatego robię zakupy w waszym sklepie. 4 rok z rzędu robicie mi przed świętami taki bubel. Zamawiam u was a wy bez zadnej informacji wysyłacie mi niekompletne zamówienie. Jak tak mozna? Ja sie pytam dlaczego ten ktos kto pakuję paczkę nie daje informacji ze czegoś bedzie brakowało kliente powinien wyrazić zgodę na wysłanie nie kompletnej paczki. Wydaje prawie 300zl żebym dostała wszystko z jednego miejsce. Gdybym wiedziała ze paczka nie bedzie zawierała wszystkich potrzebnych mi rzeczy nie brała bym tego i zamówiła wszystko pozostałe w innym sklepie. To jest nienormalne ze robicie takie rzeczy. I to jeszcze przed Mikołajkami zeby człowieka szlak trafił dodatkowo bo piłka warta 30zl nie została dostarczona. Ostatni raz cos u was kupuje nie polecę waszej firmy nikomu i mam nadzieję ze nikt z mojego grona znajomych u was nie bedzie kupować. I tu nei chodzi o ten konkretny sklep tylko o cala sieć smyk. Naciąganie na zabawki na miejscu a internetowo nie kompletne zamówienia

  1. B Kk ★★★★★

    Polecam sklep. Obsługa miła i pomocna, sala sprzedaży czysta. Uwielbiam robić u Was zakupy❤️

  2. Damian chelsea ★☆☆☆☆

    Dzis po godzinie 10 zona kupowala dziecku piornik, dajac gotowke sprzedawca powiedzial ze nie ma jak wydac po czym nalozyl reke na reke. Brakowalo jeszcze by tupnal nozka i sie obrazil. Nie stety musielismy jechac do innega smyka….

  3. Justyna Kliza ★★★★☆

    Sklep ok. Pani pomocna bo od razu pokazała gdzie jest towar który szukałam.

  1. Radosław Zett ★☆☆☆☆

    Sklep ok. Sprzedawczynie super. Tylko jest jeden problem. Byłem świadkiem sytuacji gdzie kierwoniczka bezczelnie odpowiadała klientowi który bardzo grzecznie zapytał o pewną sprawę. Pani kierownik w wieku na oko około 27-30 lat zachowywała się tak, że zastanawiałem się czy jestem w sklepie czy w jakiejś melinie. Pani kierownik chyba nie rozumie gdzie pracuje i jak powinno się traktować już nawet nie klienta, a drugiego człowieka.

  2. Dominik Gąsiorek ★★★★★

    Dobry sklep wata cukrowa za darmo

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Smyk - Cały dla małych!?

Smyk - Cały dla małych! znajduje się przy Oświęcimska 15, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Smyk - Cały dla małych!?

Można skontaktować się z Smyk - Cały dla małych! pod numerem +48 224 480 000

Jak można dotrzeć do Smyk - Cały dla małych!?

Do Smyk - Cały dla małych! można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements