Opinie

  1. Marta Kosiec ★★★★★

    W koncu udalo nam się tutaj trafić. Wzięliśmy sobie na pierwszy raz klasyk hot dog jak za starych dawnych czasów na starym targu był. apaszka bułka do tego kapusta cebulka . Nic więcej do szczęścia nie bylo nam trzeba. Następnym razem wrócimy na zapiekanki bo też sie super prezentują. Lokal maleńki na miejscu ciężko zjeść. Bardzo mila obsługa .

  2. Da Silva ★★★★★

    Cóż można powiedzieć. Bardzo dobry fast food. Napewno fajna alternatywa dla nudnego kebaba którego jest pełno w Tychach. Bardzo duże porcje więc śmiało można się najeść jednym hot dogiem. Frytki szarpnij się są rewelacyjne. Dziewczyny robią dobrą robotę. Napewno odwiedzę lokal jeszcze nie raz. Polecam !

  3. Władysław Szczurek ★★★★★

    Przyszłam z rodziną i byłam zachwycona krążki cebulowe były pyszne, Sos czosnkowy też mega skibidi. Super obsługa pani Supcio, Ale mega ciasnawo.. Ogolnie mega przyjde na pewno neszcze raz.

  1. Łukasz Siwy ★★★★☆

    Budka jak budka. Zwykła budka gdzie zmieści się 5 klientów. Wziąłem hot dog JAK DAWNIEJ. Bułka dobra ale coś w niej brakuje, może za mało masła albo wcale. Paróweczka dobra surówka dobra jednak za dużo musztardy, bułka lekko rozmiękła przez musztardę. Myślę że można by dorzucić możliwość wyboru sosu. Panie w lokalu miłe. Kolejna wizyta: zapiekanka serowa. Bardzo dobra jednak jakoś wydawała mi się bardzo słona. Ale i smakowała i dobrze wyglądała. Polecam

  2. KALA9friends ★★★★☆

    Zamówiliśmy z glovo. Na plus: Dość szybko! Zapiekanka GASTRO FAZA - dobra, Frytki YES, SER -smaczne, dobry sos, trochę bardzo zbite razem ale mimo wszystko smaczne, Hot-dog na wypasie - w smaku pyszny ale minus: było mi smutno że Hot dog na wypasie a w nim tylko pół kiełbasy a nie cały kawałek :( Nie wiem czy to standardowa porcja, bo pierwszy raz zamawialiśmy. Krążki cebulowe - za bardzo spieczone, że aż gorzkie, i minus że są polane sosem czosnkowym, a nie jest sos osobno. Coca cola zamówiona 0.85l a otrzymano 0,5l. Więc myślę, że będzie następny i zweryfikuje czy będzie lepiej czy gorzej :)

  3. kenio84 ★★★★★

    Zamówiłem bułkę z pieczarkami, więc niewiele przetestowałem ale widząc jak starannie przygotowywali inne potrawy jestem przekonany że muszą być dobre

  1. Grzegorz Januszka ★★★★★

    Miła obsługa, chwilka pogawędki, widać efekt wizyty Kebsona, uśmiech na twarzy i podobno jest dobrze. Buła w pieczarkami pycha, Warto!

  2. M ★★★★★

    Fantastyczne miejsce, bardzo miłe Panie z obsługi i street food jak kiedyś. Zamówiliśmy hot doga klasyka, bułę z pieczarkami i pinse. Wszystko prima sort!! Buła faktycznie 10/10 ale wszyskie dania zasługują na taką notę jak i obsługa! Lokal malutki ale zabraliśmy dania na wynos, a ze względu na to, że Paprocany są 6min autem od lokalu, to można było zjeść w fajnym klimacie :) Wisienki na torcie dodał napis wewnątrz opakowania "smacznego". Dziękujemy, było pysznie :)

  3. Miłosz ★★★★★

    Fantastyczne miejsce, bardzo miłe Panie z obsługi i street food jak kiedyś. Zamówiliśmy hot doga klasyka, bułę z pieczarkami i pinse. Wszystko prima sort!! Buła faktycznie 10/10 ale wszyskie dania zasługują na taką notę jak i obsługa! Lokal malutki ale zabraliśmy dania na wynos, a ze względu na to, że Paprocany są 6min autem od lokalu, to można było zjeść w fajnym klimacie :) Wisienki na torcie dodał napis wewnątrz opakowania "smacznego". Dziękujemy, było pysznie :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Street Food House?

Street Food House znajduje się przy Jana Pawła II 19, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Street Food House?

Można skontaktować się z Street Food House pod numerem +48 797 060 495

Jak można dotrzeć do Street Food House?

Do Street Food House można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements