Super robota ,będę napewno wracał ,pan zna się na robocie
Opinie
-
Oleksandr Romaniuk ★★★★★
-
Andrzej NowekTT ★☆☆☆☆
Brak jakości i bylejakość wykonania. Naprawa została zrobiona „na szybko”. Po dwóch miesiącach usterka wróciła, a w innym warsztacie usłyszałem, że użyte części zamienne bardziej pasują do radia niż do auta. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca.
-
MIchał Wójcik ★★★★★
Polecam. Dzisiaj byłem na wymianie przegubów. Naprawa zrobiona zgodnie ze sztuką. Pan Marcin zabrał się od razu za pracę tak jak się umawialiśmy.
-
Magdalena Zygmunt ★★★★★
To już drugi raz, kiedy Pan Marcin pomógł z naprawą auta szybko, sprawnie i na najwyższym poziomie. Bardzo doceniam pełną przejrzystość jeśli chodzi o szacowane koszty i trzymanie się ustalonego planu. Na duży plus ciągły kontakt z klientem i informowanie o wszystkim na bieżąco. Serdecznie polecam!
-
Ivan Pacanow ★☆☆☆☆
Na plus terminy i dostępność skrzyni biegów + bezproblemowy kontakt. Na minus, prawie każda robiona rzecz wymagała poprawki i to każda jednorazowo. Po pierwszym odbiorze, zauważony brak śruby wielkości palca (widoczne na zdjęciu), przy jeździe po 10km słyszalny był metaliczny skrzyp spowodowany brakiem śruby. Uszczelniacz półosi nie został wymieniu przy wymianie skrzyni biegów, na przeglądzie stwierdzony wyciek ze wspomnianego uszczelniacza. Uszczelnienie pokrywy zaworów też przepuszczało, przy wymianie rozrządu też nie została od razu wymieniona uszczelka również przepuszczała. Ok wszystko zostało na "poprawkach poprawione", ale strata czasu na dojazdy i kolejne dni bez auta i jak się dzisiaj okazało robota zrobiona byle jak. Auto po miesiącu zostało oddane do innego warsztatu, aby sprawdzić prawdopodobnie inny wyciek bo przecież uszczelniacz został "poprawiony" (na zdjęciu wyciek sprzed paru dni), pierwszy telefon i informacja, że wszystkie powyższe rzeczy są źle zrobione i dalej przepuszczają + cytując "na pierwszy rzut oka widać, że skrzynia biegów nie jest w pełni skręcona". Podsumowując, proste prace może i są wykonywane "jakoś" dobrze, ale przy większej robocie nie polecam..., trochę pieniędzy zostało zostawione w warsztacie, a nie widać minimalnej jakości wykończenia. Jeśli mechanik zostawia stare uszczelki mając bezproblemowy dostęp do ich wymiany, a nowa kosztuje parę zł... szanujmy się i szanujmy swój czas.
-
Marcin Zaborowski ★★★★★
Byłem dzisiaj w serwisie, profesjonalne podejście do klienta, szybka naprawa, obsługa na najwyższym poziomie. Ktoś ma problem z autem, to nie ma się co zastanawiać. Polecam mechanika. Klient z Zabrza
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres DUGI CARS & SERWIS?
DUGI CARS & SERWIS znajduje się przy Generała Jana Sadowskiego 5a, 41-948 Piekary Śląskie, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do DUGI CARS & SERWIS?
Można skontaktować się z DUGI CARS & SERWIS pod numerem +48 731 990 660
Jak można dotrzeć do DUGI CARS & SERWIS?
Do DUGI CARS & SERWIS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku