Opinie

  1. RE3ALLY ★☆☆☆☆

    I poczta polska dziwni sie dlaczego są najgorszą firmą kurierska. Paczka kurierska PX nadana we wtorek, w środę rano sms o dostarczeniu w dni dzisiejszym, a około godziny 16 status że nikogo nie było w domu. Z tym że w domu były 3 osoby dzwonek na bramce jest, skrzynka też. Ale patrząc na kamery to nawet kuriera pod domem nie było, nie pierwszy raz sie to dzieje. Pan kurier jak sobie chce to kończy prace i ch*j do reszty paczek wbije że nikogo nie było w domu. Pełny profesjonalizm. Nigdy więcej gównianej poczty polskiej.

  2. Weronika ★☆☆☆☆

    Pani w okienku bez jakiejkolwiek wiedzy, ciągle musi pytać koleżanki jak coś zrobić, a koleżanka niestety z wiedzą nie wychodzi lepiej, źle tłumaczy, później człowiek sam nie wie czy jest dobrze wszystko, czy czegoś nie pomylili, o wszystko trzeba dopytywać kilka razy.

  3. jajajakokodzambo ★☆☆☆☆

    Wiecznie kolejki. 6 okienek, jedno czynne, kolejka pod same drzwi wyjściowe. Żart a nie poczta główna

  1. Iga ★☆☆☆☆

    Jeden wielki żart. Etykieta wysyłkowa generowana przez system poczty jest niemożliwa do zeskanowania lub wpisania ręcznie dla obsługi. Pani pomóc nie może, dostałam informację aby dzwonić na infolinię bo to nie jej problem. Natomiast w palcówce na ul. Konstytucji 3 Maja przesyłka została przyjęta bez najmniejszych zastrzeżeń. Nie polecam.

  2. Jimi Val de Mar ★☆☆☆☆

    Czas szukania zawizowanej przesyłki ponad 30 minut. Makabra. Kolejki klientów pomiędzy tandetnymi stojakami z produktami. Poczta jak z lat 80-tych. Ponowna konieczność korzystania z usług poczty polskiej. Mimo informacji o otwarciu punktu (poniedziałek do godz.19.) brak możliwości dodzwonienia się celem uzyskania informacji o nie dostarczonej paczce (2 godziny prób). Osobny temat to sposób świadczenia usługi przez kuriera, który pozostawił awizo w skrzynce mimo mojej obecności na terenie posesji. Wystarczyło tylko zadzwonić pod numer widniejący na paczce i dostarczenie byłoby skuteczne, gdyż telefon posiadałem przy sobie. Jakość świadczonej usługi jasno wskazuje równie pochyłą dla tej firmy, staram się zdecydowanie unikać zakupów gdzie figuruje poczta polską jako dostawca paczki. Naprawdę korzystanie z usług innych dostawców jest przyjemnością a z pocztą to istna męka. Były dwie gwiazdki które zmieniam na jedną, ale tylko dlatego że nie ma O.

  3. Kamil Kieszek ★★☆☆☆

    Jedno otwarte okienko, duchota, kolejka aż po drzwi wyjściowe. By wysłać paczkę trzeba latać z pierwszego okienka, ważyć samemu i wrócić by powiedzieć jaka jest waga paczki, mnóstwo stojaków jak na bazarze. Dwie gwiazdki tylko dlatego, że udało się wysłać paczkę!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Poczta Polska?

Poczta Polska znajduje się przy Słoneczna 4, 27-200 Starachowice, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?

Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 412 754 348

Jak można dotrzeć do Poczta Polska?

Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements