Opinie

  1. Piotr Wi ★★★★★

    Oddałem do krematorium ukochanego pieska moich rodziców, Maciusia. Choć był to dla nich jeden z najtrudniejszych dni, trafiłem na ludzi, o ogromnych sercach. Od pierwszego kontaktu czuć było empatię, szacunek i prawdziwe zrozumienie dla tego, jak wielką stratę przeżywają opiekunowie. Pani Dorota i Pan Bartek, podeszli do wszystkiego z niesamowitą delikatnością - krok po kroku wyjaśbili proces, dbali o każdy detal i dali moim rodzicom czas, którego potrzebowali. Maciuś został potraktowany z godnością i czułością, jak członek rodziny, a dla nas to znaczyło więcej, niż mogę wyrazić słowami. Dziękuję za wsparcie, za spokojną atmosferę i za to, że w tak bolesnym momencie, rodzice mogli poczuć się zrozumiani i zaopiekowani. Takich ludzi się nie zapomina. Z całego serca polecam miejsce, w którym zwierzęta odchodzą z godnością, a ich opiekunowie otrzymują wyjątkowe wsparcie.

  2. Ania M ★★★★★

    Dziękuję Państwu z całego serca za godne pożegnanie naszego najukochańszego członka rodziny- pieska Pakusia. Pani Doroto, jest Pani cudowną osoba, dziękuję za uszanowanie mojej prośby by Pakuś mógl odejść za teczowy most ze swoim najlepszym przyjacielem.

  3. angelika janosik-bielska ★★★★★

    Chciałabym bardzo podziękować za umożliwienie godnego pożegnania się z naszym Jamniczkiem Rogerem .Wszystko zostało zorganizowane z ogromną empatią i troską o każdy szczegół. Pani Dorota to człowiek Anioł, ma w sobie dużo empatii i ciepła . Nie wyobrażałam sobie lepszego miejsca na ostatnie pożegnanie naszego zwierzaka . Dziękuję

  1. Dominika Kaczorowska ★★★★★

    Serdeczne podziękowania dla Państwa Doroty i Łukasza z Krematorium dla zwierząt Aniversum za pełen profesjonalizm i przemiłą obsługę w ostatniej droge mojej dziewczynki Suzi. Kontakt z Państwem serdeczny, pełen życzliwości i współczucia. Wszystkim osobom, chcącym pożegnać i posiadać pamiątkę swojego przyjaciela serdecznie polecam to miejsce.

  2. Aleksandra Ciesielska ★★★★★

    Chciałam serdecznie podziękować Pani Dorocie oraz Panu Bartoszowi za pełen profesjonalizm, doradztwo oraz opiekę w ostatniej drodze mojego pupila. Wszystkim osobom chcącym pożegnać i posiadać pamiątkę po swoim przyjacielu z całego serca polecam to miejsce.

  3. Aleksandra Ziółkowska ★★★★★

    Bardzo dziękujemy za możliwość pożegnania naszego psiego przyjaciela z szacunkiem. Już po samym wyglądzie obiektu widać, że jest to profesjonalne miejsce, a kontakt z właścicielami był wyjątkowy. Czuliśmy się bardzo dobrze zaopiekowani w tym trudnym dla nas czasie.

  1. Piotr Dygas ★★★★★

    Bardzo polecam to miejsce każdemu kto chce pożegnać swojego pupila. Bardzo dobry kontakt i miła pełna empatii obsługa. Daje się odczuć że ktoś wkłada dużo zaangażowania w to co robi. Dziękuję za pomoc w pożegnaniu Perełki.

  2. Anna Skowronek ★★★★★

    Serdecznie dziękuję za wspaniałą pomoc w pożegnaniu mojego wiernego czworonożnego przyjaciela Jagusa, który towarzyszył mi przez prawie 16 lat. Kontakt z Państwem był zawsze serdeczny i pomocny, byłam na bieżąco informowana o każdym kroku. Dzięki szerokiej ofercie dostępnych pamiątek i pięknym wykonaniu, dziś mam wrażenie, jakby moja psinka częściowo nadal była ze mną. Szczerze polecam usługi firmy Aniversum! Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Aniversum - Centrum Kremacji Zwierząt?

Aniversum - Centrum Kremacji Zwierząt znajduje się przy 26-010 Sieradowice Pierwsze, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Aniversum - Centrum Kremacji Zwierząt?

Można skontaktować się z Aniversum - Centrum Kremacji Zwierząt pod numerem +48 530 200 383

Jak można dotrzeć do Aniversum - Centrum Kremacji Zwierząt?

Do Aniversum - Centrum Kremacji Zwierząt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements