Opinie

  1. jolanta ★★★★★

    Spokojne miejsce gdzie można zająć się swoją twarzą i ciałem i dłońmi . Personel profesjonalny, wie co i dlaczego robi, a do tego panie są przemiłe. Mogą rekomendować np dodatkowe zabiegi Nie ma wymyślania co można poprawić, tylko jest pełne skupienie na kliencie i do czego dana osoba dąży. Jednym słowem – bezpieczne miejsce, polecam.❤️

  2. Anna Fibingier ★☆☆☆☆

    Tydzień temu poszłam na umówioną wizytę miał być pełny pedicure z pilingiem i manicure z pilingiem ,tytan i hybryda.Tymczasem pracownica Amy taka miła i taka....nie było pilingów,zamiast tytanu zrobiła hybrydę i to tak że sama odchodzi po tygodniu. Teraz muszę zapłacić jeszcze raz by ktoś to poprawił a cena była prawie300pln.Nie polecam

  3. Angelika Błaszczuk ★☆☆☆☆

    Korzystałam z usługi zdjęcia lakieru hybrydowego z paznokci u stóp. Stylistka świadcząca usługę nie miała założonych rękawiczek, co nie spełnia podstawowych zasad higieny. Po zdjęciu lakieru cały pył został na stopach i niczym nie został usunięty, więc zmuszona byłam pójść do domu z brudnymi stopami. Lakier został miejscami zdjęty zbyt agresywnie, co potwierdziła podolog podczas konsultacji - w efekcie powstała nadwrażliwość na kilku paznokciach. Nie spodziewałam się pełnego pedicure, bo nie na taką usługę się zapisałam, ale widząc złamany paznokieć po zdjęciu hybrydy, naturalnym odruchem u profesjonalisty byłoby jego obcięcie. Niestety usłudze daleko było do profesjonalnej. Niestety nie polecam.

  1. Olga Sochaj ★☆☆☆☆

    Kierując się pozytywnymi opiniami na temat przekłuć wykonywanych przez Panią Amę, zdecydowałam się w maju wykonać kolczyk w chrząstce ucha. Decyzji żałuję do dziś. Przekłucie zostało wykonane nieprawidłowo, a założony kolczyk uniemożliwiał prawidłowe gojenie, wręcz wchodził pod skórę. Cena jaką zapłaciłam przewyższa warszawskie ceny i gdyby na jednej wizycie się skończyło to pominęłabym ten fakt. Kolczyk jednak musiał być poprawiony w innym salonie, a co za tym idzie wiązało się to z kolejnymi kosztami. Ponadto zalecona mi pielęgnacja od lat nie jest stosowana, szczególnie przy tego typu przekluciach. O wszystkim Pani Ama została poinformowana, jednak nie uzyskałam od niej żadnej odpowiedzi. Podsumowując, NIE POLECAM.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ama. Salon kosmetyczny, solarium?

Ama. Salon kosmetyczny, solarium znajduje się przy Warszawska 34, 26-900 Kozienice, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ama. Salon kosmetyczny, solarium?

Można skontaktować się z Ama. Salon kosmetyczny, solarium pod numerem +48 503 897 309

Jak można dotrzeć do Ama. Salon kosmetyczny, solarium?

Do Ama. Salon kosmetyczny, solarium można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements