Opinie

  1. Aleksandra Kwiecień ★★★★★

    Serdecznie polecam Słoneczną Werandę! Zamawiany catering był pyszny, porcje bardzo duże. Wszystko podane było w finezyjny sposób. Właściciel lokalu od początku do końca dbał o to żeby jedzenie dostarczone było na czas i abyśmy byli zadowoleni. Przy następnej okazji na pewno skorzystamy ponownie z usług tego lokalu! :)

  2. Daniel Król ★★★★★

    Wizyta w tym miejscu to prawdziwa przyjemność. Każdy rodzaj pizzy zachwyca doskonałym smakiem i jakością składników, a grzane piwo z dodatkami to po prostu poezja dla podniebienia. Obsługa jest niezwykle uprzejma i pomocna, a spokojna atmosfera sprawia, że to idealne miejsce zarówno na spotkanie z przyjaciółmi, jak i rodzinny wieczór w swobodnym klimacie. Gorąco polecam.

  3. Krystian Krasowski ★★★★★

    Super jedzenie (placki palce lizać !) Cena nie zbyt niska ale adekwatna do smaku, co wyróżnia to miejsce w Ostrowcu Świętokrzyskim. No i obsluga ❤️ polecam bo sam tam wroce :)

  1. Grzegorz G. ★★★★★

    Najmilsze kulinarne ( w kategorii obiadowej ) wspomnienie z kilkudniowego pobytu w Górach Świętokrzyskich. Restauracja była otwarta, podczas gdy dwie inne były już zamknięte. Super smaczny każdy składnik obiadów na 2 osoby: ryby, frytki, zasmażane ziemniaki, surówki, zupy. Przy cenie bardzo umiarkowanej. Bardzo przyjemne wnętrze, nienagannie czyste. Miła taktowna obsługa. Na pewno tam jeszcze trafimy jeśli będziemy nawet w dalszej okolicy. "Słoneczna weranda" wspaniałą wizytówką Ostrowca Świętokrzyskiego.

  2. Aleksander Gogoc ★★☆☆☆

    Nie polecam miejsca, obsługa niemiła, zwłaszcza rudowłosa kelnerka, która była poirytowana pytaniami o danie dnia, nie wspominając o tym że nie potrafiła powiedzieć z czego jest zupa. Czas oczekiwania na danie z karty to godzina, po czym okazało się, że danie nie jest zgodne z zamówieniem. Na pociechę jedzenie smaczne.

  3. Ronnie Coleman ★★☆☆☆

    Pod stołem latają szczury na wolnym wybiegu szczura można pogłaskać ale mi nie wpada do gustu patrząc na to że potem z niego będą robione schabowe. Yeah buddy light weight !!!!!!!! (Parodia)

  1. chuliganus ★★★★☆

    Lokal przytulny. Trochę mroczno. Ale na kolację we dwójkę mogłoby być w sam raz. My byliśmy z dziećmi. Co do obsługi, miło, grzecznie, pomocnie... Można tylko miec więcej wiedzy na temat np że małej pizzy na kuchnia nie zrobi w formacie pół/pół. Do rzeczy. Zamawiając polędwiczki i pstrąga dostajemy informację, że będziemy czekać około godziny. No okej... Dzieciaki zamawiają małą pizze pół na pół... Napoje dostajemy w ciągu 5 minut. Jeśli chodzi o pizze - po 45 minutach dowiadujemy się, że małej pizzy nie robią w tej formie. Zmieniamy zamówienie, jednak pizza pół na pól, ale DUŻA... Czekamy dalej. Tak jak Pani zapowiadała po godzinie wjeżdżają dania główne. Talerze eleganckie, porcje spore, smak pstrąga i wysmażenie ok, ziemniaki zapiekane i surówki też dobre. Polędwiczki, mogły by być bardziej miękkie (jak kto lubi) smak sosu bajka - grzybków dużo, intensywny smak i dobrze doprawiony. Rosti dobrze wysmażony i przyprawiony. Dzieciaki już mocno wygłodnieli, ale również doczekali się swojej pizzy po w sumie około 1h i 15 minutach... Trochę za długo... do pizzy 2 sosy. Ogólnie smaczna. Czy polecam lokal? Myślę, że tak. Z początku gości nie było dużo (2-3 stoły) ale z biegiem czasu lokal się wypełniał i... 1 kelnerka do tyłu stołów to chyba z dużo na jej możliwości. Widać że się starała... ale wszedzie na raz po prostu być nie mogła przez co goście trochę czekali przy pustych stołach choćby na napoje.

  2. Marta Eł ★☆☆☆☆

    Brudno, strasznie duszno, śmierdzi olejem i starością. Na jedzenie czekałyśmy ponad 40 minut, nie ma chleba, nie ma pepsi, drinki w starych obdrapanych szklankach, drink koleżanki to sam lód w niskiej szklance, był rozwodniony i ohydny. Pstrąg mrożony- smakuje woda. Łosoś dosłownie śmierdzi i rośnie w buzi. Zwróciłam na to uwagę to dostałam informację że przywieźli go wczoraj i tak jest. Nie zjadłam nawet połowy dania, może dwie frytki. Zapłaciłam za całość. Sprzedawca miał nas głęboko w poważaniu. Surówka do łososia miała być wiosenna a do pstrąga zestaw surówek. Dostałyśmy to samo. Ani to wiosenne ani dobre. Wygląda depresyjnie i biednie i tak też smakuje. Uroku wszystkiemu dodaje wszędzie obecny brud, pajęczyny ze zdechłymi muchami, obsługa tak naprawdę żadna- podchodzi się do baru, czeka aż sobie kelnerzy i kucharze pogadają, nieuprzejmi, nieuśmiechnięci. Pierwszy i ostatni raz. Wyszłam głodna, rozczarowana i biedniejsza o 115 zł XD

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Słoneczna Weranda?

Słoneczna Weranda znajduje się przy 11 Listopada 9, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Słoneczna Weranda?

Można skontaktować się z Słoneczna Weranda pod numerem +48 412 601 642

Jak można dotrzeć do Słoneczna Weranda?

Do Słoneczna Weranda można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements