Serdecznie polecam Słoneczną Werandę! Zamawiany catering był pyszny, porcje bardzo duże. Wszystko podane było w finezyjny sposób. Właściciel lokalu od początku do końca dbał o to żeby jedzenie dostarczone było na czas i abyśmy byli zadowoleni. Przy następnej okazji na pewno skorzystamy ponownie z usług tego lokalu! :)
Opinie
-
Aleksandra Kwiecień ★★★★★
-
Daniel Król ★★★★★
Wizyta w tym miejscu to prawdziwa przyjemność. Każdy rodzaj pizzy zachwyca doskonałym smakiem i jakością składników, a grzane piwo z dodatkami to po prostu poezja dla podniebienia. Obsługa jest niezwykle uprzejma i pomocna, a spokojna atmosfera sprawia, że to idealne miejsce zarówno na spotkanie z przyjaciółmi, jak i rodzinny wieczór w swobodnym klimacie. Gorąco polecam.
-
Krystian Krasowski ★★★★★
Super jedzenie (placki palce lizać !) Cena nie zbyt niska ale adekwatna do smaku, co wyróżnia to miejsce w Ostrowcu Świętokrzyskim. No i obsluga ❤️ polecam bo sam tam wroce :)
-
Grzegorz G. ★★★★★
Najmilsze kulinarne ( w kategorii obiadowej ) wspomnienie z kilkudniowego pobytu w Górach Świętokrzyskich. Restauracja była otwarta, podczas gdy dwie inne były już zamknięte. Super smaczny każdy składnik obiadów na 2 osoby: ryby, frytki, zasmażane ziemniaki, surówki, zupy. Przy cenie bardzo umiarkowanej. Bardzo przyjemne wnętrze, nienagannie czyste. Miła taktowna obsługa. Na pewno tam jeszcze trafimy jeśli będziemy nawet w dalszej okolicy. "Słoneczna weranda" wspaniałą wizytówką Ostrowca Świętokrzyskiego.
-
Aleksander Gogoc ★★☆☆☆
Nie polecam miejsca, obsługa niemiła, zwłaszcza rudowłosa kelnerka, która była poirytowana pytaniami o danie dnia, nie wspominając o tym że nie potrafiła powiedzieć z czego jest zupa. Czas oczekiwania na danie z karty to godzina, po czym okazało się, że danie nie jest zgodne z zamówieniem. Na pociechę jedzenie smaczne.
-
Ronnie Coleman ★★☆☆☆
Pod stołem latają szczury na wolnym wybiegu szczura można pogłaskać ale mi nie wpada do gustu patrząc na to że potem z niego będą robione schabowe. Yeah buddy light weight !!!!!!!! (Parodia)
-
chuliganus ★★★★☆
Lokal przytulny. Trochę mroczno. Ale na kolację we dwójkę mogłoby być w sam raz. My byliśmy z dziećmi. Co do obsługi, miło, grzecznie, pomocnie... Można tylko miec więcej wiedzy na temat np że małej pizzy na kuchnia nie zrobi w formacie pół/pół. Do rzeczy. Zamawiając polędwiczki i pstrąga dostajemy informację, że będziemy czekać około godziny. No okej... Dzieciaki zamawiają małą pizze pół na pół... Napoje dostajemy w ciągu 5 minut. Jeśli chodzi o pizze - po 45 minutach dowiadujemy się, że małej pizzy nie robią w tej formie. Zmieniamy zamówienie, jednak pizza pół na pól, ale DUŻA... Czekamy dalej. Tak jak Pani zapowiadała po godzinie wjeżdżają dania główne. Talerze eleganckie, porcje spore, smak pstrąga i wysmażenie ok, ziemniaki zapiekane i surówki też dobre. Polędwiczki, mogły by być bardziej miękkie (jak kto lubi) smak sosu bajka - grzybków dużo, intensywny smak i dobrze doprawiony. Rosti dobrze wysmażony i przyprawiony. Dzieciaki już mocno wygłodnieli, ale również doczekali się swojej pizzy po w sumie około 1h i 15 minutach... Trochę za długo... do pizzy 2 sosy. Ogólnie smaczna. Czy polecam lokal? Myślę, że tak. Z początku gości nie było dużo (2-3 stoły) ale z biegiem czasu lokal się wypełniał i... 1 kelnerka do tyłu stołów to chyba z dużo na jej możliwości. Widać że się starała... ale wszedzie na raz po prostu być nie mogła przez co goście trochę czekali przy pustych stołach choćby na napoje.
-
Marta Eł ★☆☆☆☆
Brudno, strasznie duszno, śmierdzi olejem i starością. Na jedzenie czekałyśmy ponad 40 minut, nie ma chleba, nie ma pepsi, drinki w starych obdrapanych szklankach, drink koleżanki to sam lód w niskiej szklance, był rozwodniony i ohydny. Pstrąg mrożony- smakuje woda. Łosoś dosłownie śmierdzi i rośnie w buzi. Zwróciłam na to uwagę to dostałam informację że przywieźli go wczoraj i tak jest. Nie zjadłam nawet połowy dania, może dwie frytki. Zapłaciłam za całość. Sprzedawca miał nas głęboko w poważaniu. Surówka do łososia miała być wiosenna a do pstrąga zestaw surówek. Dostałyśmy to samo. Ani to wiosenne ani dobre. Wygląda depresyjnie i biednie i tak też smakuje. Uroku wszystkiemu dodaje wszędzie obecny brud, pajęczyny ze zdechłymi muchami, obsługa tak naprawdę żadna- podchodzi się do baru, czeka aż sobie kelnerzy i kucharze pogadają, nieuprzejmi, nieuśmiechnięci. Pierwszy i ostatni raz. Wyszłam głodna, rozczarowana i biedniejsza o 115 zł XD
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Słoneczna Weranda?
Słoneczna Weranda znajduje się przy 11 Listopada 9, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Słoneczna Weranda?
Można skontaktować się z Słoneczna Weranda pod numerem +48 412 601 642
Jak można dotrzeć do Słoneczna Weranda?
Do Słoneczna Weranda można dotrzeć, korzystając z poniższego linku