Opinie

  1. xxx xxx ★☆☆☆☆

    Zamówiłem kebab dostałem panini xd co to jest za płaskie… kiedyś mój faworyt teraz nawet nie wrócę.

  2. Paweł ★★☆☆☆

    Kebab co prawda smaczny ale porcje tak małe, że nie sposób się najeść. Na ulotkach wyglądają na znacznie większe. Bardzo, bardzo drogo jak za taką gramaturę. Kiedyś, kilka lat temu porcje były normalne.

  3. Roman Skiba ★★★★★

    Smacznie, szybko i tanio. Obsługa uprzejmą. Oferowane dania to możliwość zapoznać się "od kuchni" z inną kulturą.Ludzie są tacy różni! To,że tak jest to coś pięknego. Poznając inne kultury, wzbogacamy się. Naśladujemy Boga, bo "On nie jest stronniczy, jego uznaniem cieszy się każdy, kto się go boi i czyni to co właściwe, bez względu na to, z jakiego pochodzi narodu ( Dzieje 10:34,35).

  1. piotr zawadka ★☆☆☆☆

    Kiepski , niesmaczy w lokalu śmierdzi. Widelce pękają w rękach,można się udławic plastikem.

  2. Dawid Chrapowicki ★☆☆☆☆

    Pan sprzedawca bardzo miły ale to na tyle plusów, najgorszy kebab jakiego jadłem mięso to jakaś totalna papka dwa gryzy i musiałem to wyrzucić nawet bezdomnego szkoda tym truć

  3. alax 123 ★☆☆☆☆

    Kebab bardzo nie dobry wrecz nie zjadalny caly tlusty sos sie leje wszystko nie tak mieso jak by z jakiegos psa napewno nie kurczak sos rozeodjiony nigdy wiecej jeszcze 80zl za 3 srednie kebaby i jeszcze tak niedobre nie polecam

  1. Franek Grosicki ★☆☆☆☆

    Nie posluchal zamowienia, poprosilem o tortille mala z samym kurczakiem, sosem i serem, lecz zamiast tego dostalem sam kurczak z sosem i kapusta. Koledzy zaplacili za tortille srednia, a dostali MAŁĄ pite. Mieso w picie (mialo byc mieszane) bylo obrzydliwe i bardziej przypominalo pasztet niz mieso. Za 3 osoby zapłaciliśmy 100zł, a jedzenie bylo niezjadalne

  2. Sidi ★☆☆☆☆

    Nie polecam, porcje mega małe, mięso chyba najniższa półka zwłaszcza kurczak w mojej porcji, sos ok ale dominuje surówka a nie mięso.

  3. Patryk Bzymek ★★★★★

    Super smaczny kebab polecam w szczególności sos ostry bo jest naprawdę mega. Love rollo w którym są fryteczki to chyba najlepszy kebab. Największy kebab ma 50 cm jeśli jest z frytkami to stanowi duże wyzwanie żeby go zmęczyć

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AL- Baki KEBAB STARACHOWICE?

AL- Baki KEBAB STARACHOWICE znajduje się przy Marszałka Piłsudskiego 6, 27-200 Starachowice, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AL- Baki KEBAB STARACHOWICE?

Można skontaktować się z AL- Baki KEBAB STARACHOWICE pod numerem +48 577 455 587

Jak można dotrzeć do AL- Baki KEBAB STARACHOWICE?

Do AL- Baki KEBAB STARACHOWICE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements