W sobotę pojechałam z bólem ósemki . Opieka na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi i Pani Pielęgniarce.
Zdjęcia
Opinie
-
Madzia Kaczmarska ★★★★★
-
Oskar133 ★☆☆☆☆
Przyjechałem ponad 30 km z ostrym bólem zęba, wchodząc do gabinety nie mogłem już wytrzymać na miejscu pani pełniąca dyżur spojrzała tylko na miejsce bólu powiedziała że wypisze receptę mimo że ledwo wytrzymywałem i wręcz prosiłem o znieczulenie delikatne żebym mógł wrócić usłyszałem żebym sobie pojechał na stacje kupił ibuprofen…
-
Zuz Kosma ★★☆☆☆
Panie miłe. Ale mimo uskarżania się na silny ból zatok po jednej stronie, wymiotów z bólu oraz wychodzącej ropy nie zostałam potraktowana poważnie . Na zatoki mam brać witaminki bo to przeziębienie….. a była to przetoka ustno zębowa….
-
Abrety ★☆☆☆☆
„Byłam w Nocnej Pomocy Lekarskiej stomatologicznej w Starachowicach i niestety muszę ocenić wizytę bardzo negatywnie. Lekarz dyżurny był wyjątkowo nieprzyjemny i mało empatyczny, a sposób traktowania pacjenta pozostawiał wiele do życzenia. W sytuacji bólowej oczekuje się chociaż odrobiny zrozumienia i profesjonalnego podejścia – tutaj tego zabrakło. Mam nadzieję, że organizacja zwróci uwagę na kulturę obsługi pacjentów, bo takie doświadczenie zdecydowanie zniechęca do korzystania z tej formy pomocy.”
-
Patrycja Ktos ★★★★★
Witam. Potrzebuje pilnej pomocy. Czy ktoś z Państwa wie kiedy dr Kartasiński ma dyżur ? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź ☺️
-
Karina Fijalkowska ★☆☆☆☆
Dnia 11.05 trafiłam z dzieckiem z okropnym bólem zęba.Owszem zostałyśmy przyjęte,ale ząb zostal źle oczyszczony to po pierwsze a druga sprawa trutka została również rozłożona na dziąslo,gdzie dnia kolejnego 12.05 (wizyta oczywiście u innego lekarza )okazało się,że zmartwiczało kawałek dziąsła, porażka nie polecam
-
Dawid Skuza ★★★★★
Sytuacja z dnia 08.02.2025 . Miałem straszny bol zęba bo w skarżysku dzien wcześniej dentysta który mi to robił zamiast pomóc pogorszył sprawę. Pojechałem o koło godz 20 byłem na miejscu. Oczywiście czas oczekiwania swoją drogą bo jak są ludzie to trzeba czekać i swoje wytrzymać. Ból był na tyle silny że musiałem popijać co chwila zimna wodą . Pan dentysta który był wtedy na zmianie bardzo sympatyczny i dokładny w tym co robi. Przy okazji miły i rozgadany, wziął się do pracy i uśmierzył mi Ból zęba tak bym mógł spokojnie oddychac i móc powiedzieć dziękuję. Dodatkowo dał receptę na leki i wszystko bardzo dokładnie wyjaśnił. Co i jak pokazał i opisał , mimo iż to była godz 23.00 późno to i tak P dentysta pełen profesjonalizm i podejście do pacieta. Bardzo polecam pomoc w Starachowicach jaka mi udzieli. Więc jeśli ktoś ma problem jak najbardziej tylko tam. Takich dentystów nam potrzeba!
-
M6agda Dwojak ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona. Trafiłam z nagłym, mocnym bólem zęba w okresie świątecznym i zajęto się mną profesjonalnie. Serdecznie polecam Panią Kamilę, to wspaniały człowiek o wielkim ❤️ i przedewszystkim podejściu do pacjenta. Przekonałam się, że strach przed dentystą ma tylko wielkie oczy i to właśnie dzięki Pani Kamili. Gorąco polecam!!!
-
Izabela Kopała ★★★★★
Byłam z synem 18.08 u Pani doktor Kamili. Jest prawdziwą profesjonalistką, podeszła do naszej trudnej sprawy z dużym zaangażowaniem i nawet po wyjściu z gabinetu, dzwoniła i pytała o stan zdrowia syna. Dziękuję za opiekę i serdecznie polecam każdemu, kto szuka pomocy!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dens Lux. NZOZ?
Dens Lux. NZOZ znajduje się przy Batalionów Chłopskich 6, 27-200 Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dens Lux. NZOZ?
Można skontaktować się z Dens Lux. NZOZ pod numerem +48 512 290 489
Jak można dotrzeć do Dens Lux. NZOZ?
Do Dens Lux. NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku