Opinie

  1. Zuzanna Kaczorowska - Żabczyńska ★★★★★

    Witam chciałam zostawić bardzo dobra opinie ponieważ jak czytam to nie zgadzam się z tym co tu piszecie. Byliśmy z mężem w sobotę na kolacji i pani która nas obsługiwała była bardzo miła i uśmiechnięta, napoje dostaliśmy praktycznie od razu a na jedzenie nie czekaliśmy długo mąż zamowil sobie żeberka i tatara a ja zamówiłam sobie sałatkę halumi, dania nam smakowały obsługa mila klimat oceniam na bardzo dobry. Restauracja wygląda już od samego wejścia cudownie jest przystrojona dekoracja świąteczna i cala aure dopelnia piekna duza choinka w parku. Calosc tworzy swiateczna atmosfere. W Restauracji bylo ciepło. Naprawdę spędziliśmy miło wieczór dziękuję i do zobaczenia!

  2. Anna K ★★★★★

    Miałam w tej restauracji przyjęcie po ślubie i… to było absolutnie magiczne miejsce na taki dzień. Trafiliśmy tam akurat w Mikołajki i ku naszej ogromnej radości odwiedził nas sam Mikołaj :) — goście byli zachwyceni, a klimat zrobił się jeszcze bardziej świąteczny. Jedzenie było naprawdę pyszne, wszystko świeże i dopracowane. Widać było, że cała ekipa bardzo się stara, żeby ten dzień był wyjątkowy. Obsługa była pomocna, życzliwa i cały czas uśmiechnięta. A wystrój? Bajka. Świąteczne dodatki zrobiły całą robotę — wnętrze wyglądało ciepło, elegancko i przytulnie. Dodatkowy urok temu miejscu daje fakt, że restauracja znajduje się w parku, więc już samo otoczenie budowało niesamowitą atmosferę. To był bardzo dobry wybór. Z całego serca polecam.

  3. arti araagon ★☆☆☆☆

    Dziś po raz pierwszy odwiedziliśmy restauracje i myślę że po raz ostatni.... Opinie kieruje do właściciela tego przybytku bo to on jest odpowiedzialny za jakość usług świadczonych w lokalu. Wchodząc do restauracji od razu uderza nas smród spalonego tłuszczu z kuchni, oddychać ciężko, wszystko do prania, nie po to idę do restauracji żeby śmierdzieć jakbym pracował na kuchni. Jedzenie to kolejny problem, karta obszerna pełno dań co od razu budzi niepokój bo jak można mieć w karcie 30 dań i zapewnić ich świeżość, i tu się nie myliłem, o ile hamburger był do zjedzenia to karkówka w sosie stara, twarda i widać że wielokrotnie odgrzewana, czuć lodówką...... Czy nie można zaproponować 4 głównych dań w danym dniu i przygotować wszystko że świeżych produktów? Dalej łazienki, to dramat syf i brud. Tak więc widać że właściciel zupełnie nie interesuje się swoim lokalem, czego dowodem jest wzrost ilości negatywnych opinii.

  1. Pat A ★☆☆☆☆

    Dzisiejsza wizyta to jakaś kpina. Mieliśmy rezerwację na 16:30 na 7 osób z okazji urodzin babci. Każdy zamówił po 1 pozycji z jedzenia, do tego karafka wina. Po 1h oczekiwania zapytaliśmy obsługę co jest powodem tej zwłoki, usłyszeliśmy, że oprócz nas realizują również zamówienia na wynos (zaznaczę, że te zamówienia, to był 1 klient z małą torbą, który przyjechał po 1h od naszego siedzenia i czekania). Nasze zamówienie to głównie burgery i makarony, których przygotowanie zajmuje kilkanaście minut. Po zwróceniu kolejnej uwagi usłyszeliśmy, że za 15 min. POWINNIŚMY już dostać nasze jedzenie - niestety minęło kolejne 30 min. zanim zaczęły wychodzić pierwsze dania - pojedynczo i niestety zimne. Na zdjęciu burger vege z halloumi (podobno grillowany), w temperaturze prosto z lodówki, bułka sucha, też nie podgrzana, do tego ZIEMNIACZKI OPIEKANE wyglądające jak wyciągnięte z zupy i usmażone, miękkie i pełne tłuszczu. Drugi burger - wiejski zamiast jajka sadzonego miał jajko na twardo pokrojone w plastry…,w makaronach mięso przeciągnięte i twarde. Obsługa na zapleczu bawi małe dziecko. Do tego w lokalu jest pełno dymu z kuchni, jakby nie działał okap. Siedzieliśmy najdalej od kuchni, a każdego te opary szczypały w oczy - zero komfortu. Poprosiliśmy o kontakt do kierownika lokalu ale usłyszeliśmy to samo, co od obsługi, że są zamówienia na wynos, przepraszają i oferują zniżkę 15%. Miało być świętowanie i miło spędzony czas, a wyszliśmy głodni i rozczarowani.

  2. Zbigniew ★★★★★

    Gdy jestem w Starachowicach odwiedzam to miejsce. Tym razem 3 osoby i każdy miał podane coś innego. Bym nie zapomniał, ostatnio Pan grał na organach a wczoraj sączyła się muza pod jazzik. To moje klimaty. Jedzonko smaczne i będziemy pewnie tu jeszcze nie raz. Polecam, bo nie ma tu parkingu i trzeba trochę przejść na nogach. Ale warto

  3. Jacek M ★★★★★

    Bardzo miła atmosfera i obsługa na topie.lokal zadbany,jest czysto i miło. Polecam

  1. Magdalena K ★★★★★

    Jedzonko pyszne. Porcja ziemniaczków dość mała…. ale burger nadrobił :) Tatar - wyśmienity! Palce lizać. Obsługa ok. Polecamy :)

  2. Tomasz Bielecki ★★★★★

    Miła obsługa. Jedzenie smaczne. Szczególnie zaskoczyły mnie panierowane pieczarki. Z powodu tego, że restauracja znajduje się w parku, publiczny parking znajduje się w oddaleniu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Pełna Kultura?

Restauracja Pełna Kultura znajduje się przy Radomska 30A, 27-200 Starachowice, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Pełna Kultura?

Można skontaktować się z Restauracja Pełna Kultura pod numerem +48 661 334 050

Jak można dotrzeć do Restauracja Pełna Kultura?

Do Restauracja Pełna Kultura można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements