Opinie

  1. Tttt Tttt ★★☆☆☆

    Niestety, spore rozczarowanie. Zamówiłem kebaba xxl, z samym mięsem ale w rzeczywistości dostałem większość naleśnika ilość ciasta przejęła kontrole – tortilla została zawinięta chyba z trzy razy, przez co boki były twarde, gumowate i suche. Przez grubą warstwę ciasta w ogóle nie było czuć smaku mięsa ani sosu, który utknął gdzieś w środku. Miałem wrażenie, że jem głównie mąkę. Jeśli ktoś lubi po prostu zapchać się pieczywem, to będzie zadowolony, ale dla mnie proporcje były kompletnie złe. Nie polecam, chyba że lokal zacznie dawać więcej wkładu, a mniej ciasta. Niestety przy zamówieniu nikt nie proponował mi zakupu dodatkowego mięsa.

  2. Mariusz Połetek ★★★★★

    Świetny kebab, smaczny, mają pastę czosnkową co jest wielkim plusem. Jeśli chodzi o czystość lokalu to nie jest najlepiej, ale lepiej chyba nie wnikać w takie szczegóły jak zapach moczu z kibla przy jednym z le stolików. Bo kebab jest sam w sobie sztos smaczny. Także brać na wynos ewentualnie nie siadać blisko toalety i jest 8/10

  3. Mikołaj Łodej (Hisune) ★★★★★

    Kebab fajny, jeden z lepszych. Niby zwykła kula mocy ale surówki, dodatki i sosy robią robotę. Cena adekwatna. Jadłem tylko pitę z wołowiną, ale jest kilka opcji i ciekawe dodatki, podobno pasta czosnkowa jest dobra. Kebab mały jest taki jak średni, w niektórych kebabownaich, wziąłem XXL i nie mogłem go skończyć na raz. Wielki plus za to że kebab jest długi i cienki, a nie jakieś grube rozpadające się niewiadomo co którego nie da się ugryźć. Bardzo dobre jedzenie, na pewno wpadnę jak będę w okolicach Starachowic.

  1. Paweł Sobol ★★★★☆

    Kebab ok, frytki i surówka też, duża porcja. Krótki czas oczekiwania. Totalny brak klimatu, lepiej zabrać na wynos, stoliki tuż przy ruchliwej ulicy psują przyjemność jedzenia.

  2. Izabela ★★★☆☆

    Kebab bardzo dobry, ale nowa Pani przyjęta do przyjmowania zamówień to porażka. Wchodząc do lokalu nie powie dzień dobry, tylko nos w telefonie. Wydając zamówienie po prostu je spakowała, wzrok w inną stronę i odeszła nie mówiąc ani proszę ani nic. Totalny brak kultury. Niestety nie będę tu przychodzić więcej, dopóki ona będzie tam pracować.

  3. Kar Mar ★★★★☆

    Kebab jedzony na miejscu. Wzięliśmy mały ale porcja i tak była spora. Czas oczekiwania krótki zaś sam kebab smaczny. Sporo dodatków, sam kebab świeży. Obsługa ok. Klimat miejsca średni ale to przecież fast food więc nie na co się czepiać...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KEBAB PERSIAN STARACHOWICE?

KEBAB PERSIAN STARACHOWICE znajduje się przy aleja Armii Krajowej 23, 27-200 Starachowice, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KEBAB PERSIAN STARACHOWICE?

Można skontaktować się z KEBAB PERSIAN STARACHOWICE pod numerem +48 575 596 598

Jak można dotrzeć do KEBAB PERSIAN STARACHOWICE?

Do KEBAB PERSIAN STARACHOWICE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements