Opinie

  1. Bartek Bartek ★★★★★

    Super pyszne burgery zdecydowanie polecam ‼️ Fajne kompozycje wszystko tu gra i buczy.., super Bułka smaczne frytki nie wygórowana cena Miejsce usytuowane niedaleko trasy s7 polecam

  2. Kamil Maciąg ★★★★★

    Słyszałem wiele pozytywnych opinii, a mityczna jakoś wręcz sprawiała, że podchodziłem z bardzo dużymi oczekiwaniami. Po pierwszej wizycie mogę powiedzieć, magia. Przerosło moje oczekiwania. Mięsko cudo, soczyste pełne smaku. Bułeczka w swojej prostocie genialna. Sosik i dodatki idealnie komponują się z mięskiem. Jako dodatek fryteczki super wysmażone, złociste ale nie spalone. Jestem ogromnym fanem burgerów i mogę śmiało powiedzieć najlepszy w mieście, ba najlepszy w okolicy. Dodam jeszcze, że cena przy innych lokalach po prostu kosi. Polecam każdemu jako obowiązkowy punkt programu burgerowni. Obsługa również na duży plus. Serdecznie z czystym sumieniem polecam, jako fan burgerów ☺️

  3. Aldona Głębicka ★★★★★

    Absolutnie przepyszne! Na takie burgery warto przyjechać z daleka. Standard jak z najlepszych Warszawskich burgerowni, a jak za taką jakość - ceny bardzo przystępne. Mięciutka, delikatna bułka, fantastyczne, w punkt wysmażone mięso, pyszne, świeże dodatki, idealne frytki... Do tego zachwyciła mnie czystość kuchni - mimo, że lokal prowadzi jeden pan, to kuchnia jest wręcz nieskazitelna. I to czuć w jedzeniu - zero przypalonych resztek z rusztu, świeży olej. Wspaniałe miejsce, polecam bardzo

  1. Szymon Garbacz ★★★★★

    Burger wypas , bułka super maślana delikatna , wszystko świerze . Lokal malutki ale podest przed duży . Do burgera są frytki chyba promocja czasowa bo cena jest mocno atrakcyjna jak za taką jakość burgera. Kolejny raz gdy będę przejezdzał przez Skarżysko na pewno podjadę i spróbuję kolejne pozycje z menu . Pozdrawiam

  2. Patrycja Gil ★★★★★

    Przyjechaliśmy na burgerki specjalnie z Kielc i byliśmy bardzo zadowoleni. Jedliśmy burgera bbq becon i aioli każdy z nich był bardzo smaczny ale aioli bardzo nas zaskoczył i miał w sobie pyszny sos i w końcu poprawnie zrobioną cebulę karmelizowaną którą nie smakowała jak sam cukier, mięsko rewelacyjne czuć w smaku jakość i umiejętność przyrządzania mięsa,składniki świeże naprawdę duża ilość jak i pyszna bułka. Podsumowując naprawdę warto tu przyjechać bo w Kielcach nie ma tak dobrego burgera jak tutaj. Oby tak dalej na pewno jeszcze wrócimy nie raz :)

  3. Kamila Jakubowska ★★★★★

    Fantastyczny burger! Aioli, classic I BBQ wyśmienite. Fajne dodatki, wyrazisty smak i genialna wołowina. Troszkę się rozpadają jak to wszystkie burgery. Warto spróbować. Frytki ciut za bardzo spieczone, ale gratisowe. Fajna promka! Polecam!

  1. Donata Wikarek ★★★★★

    Pyszne burgery i frytki, mega polecam

  2. Wiktor Jagiełło ★★★★★

    Bardzo smaczny burger, czuć świeżymi składnikami, całkiem szybko dostałem swojego. Na zdj ciu opcja spicy, ostry sosik podobno autorski, nie czuć chemią. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SmashToBurger?

SmashToBurger znajduje się przy Zygmunta Krasińskiego 9, 26-110 Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SmashToBurger?

Można skontaktować się z SmashToBurger pod numerem +48 791 592 050

Jak można dotrzeć do SmashToBurger?

Do SmashToBurger można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements