Chcielibyśmy serdecznie podziękować za przepiękny film ślubny, który przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Materiał jest niezwykle dynamiczny, pełen emocji i perfekcyjnie oddaje atmosferę naszego wyjątkowego dnia. Każdy detal został uchwycony z ogromnym wyczuciem, a sposób montażu sprawia, że film ogląda się z zapartym tchem. Widać w nim pasję, profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. Dziękujemy za tak wspaniałą pamiątkę – będziemy do niej wracać przez lata! Polecamy z całego serca! ♥️
Zdjęcia
Opinie
-
Urszula W ★★★★★
-
Katarzyna Wszyndybył ★☆☆☆☆
Niestety nie mogę dać dobrej opinii chociaż bardzo bym chciała. Kamerzysta nie panował nad ostrością, stabilizacją obrazu i światłem. Są to podstawy. Mamy dużo wstawek kiedy nagrane są całe piosenki ze statywu. W dodatku statyw przez cały czas wesela stał w jednym miejscu. Wyglada to jak nagranie z monitoringu miejskiego. Obróbka kolorów fatalna, ogromne prześwietlenia i zimny balans kolorów (w filmie reklamowym tego pakietu nie było takich kwiatków). Jedyny ciekawie zmontowany fragment trwał 3 minuty ale również było tam pokazane jak ktoś z rodziny wywraca się na parkiecie czego oglądanie byłoby dla niej kompromitujące. Na szczęście potrafię montować filmy więc poprosiłam o surowy materiał.
-
Tadeusz Wszyndybyl ★☆☆☆☆
Tragedia. Film z wesela dostaliśmy bardzo szybko, niestety wstyd było go komukolwiek pokazać. Montaż był niezbyt ciekawy a jakość nagrań też pozostawia wiele do życzenia (problemy ze złapaniem ostrości, prześwietlenia, trzęsąca się kamera). Nagrania z parkietu to często całe piosenki nagrywane kamerą na statywie, w żaden sposób nie obrobione i nie przycięte (wygląda to bardziej na nagrania z monitoringu niż na film weselny). Byliśmy zmuszeni prosić firmę o surowe nagranie i montować film we własnym zakresie. Miała być piękna pamiątka a wyszło jak wyszło.
-
Michał Pułkowski ★★★★★
Dziękujemy za zaangażowanie i pełen profesjonalizm przy uwiecznieniu wszystkich wyjątkowych momentów najpiękniejszego dnia naszego życia. Łezka kręci się w oku. Do klipu wrócimy nie jeden raz, żeby przypomnieć sobie te chwile. A to wszystko dzięki Wam. Dzięki ekipo Videomat raz jeszcze. Kawał dobrej pracy. Jesteśmy zachwyceni!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Videomat - Creative Video Agency?
Videomat - Creative Video Agency znajduje się przy Głowaczowska 7, 26-900 Kozienice, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Videomat - Creative Video Agency?
Można skontaktować się z Videomat - Creative Video Agency pod numerem +48 603 203 912
Jak można dotrzeć do Videomat - Creative Video Agency?
Do Videomat - Creative Video Agency można dotrzeć, korzystając z poniższego linku