Przesyłka nie została dostarczona. Kurier odnotował w aplikacji, że próba doręczenia nie powiodła się, mimo że nawet nie zadzwonił ani nie próbował się ze mną skontaktować, kiedy byłem cały dzień w domu. Po mojej interwencji paczkę dostarczył inny kurier Pan Bartek B.( już po zakończeniu swojej pracy). Docenia się fachowe podejście do klienta. Oby takich kurierów było więcej.
Opinie
-
Justyna S ★★★★★
-
Włodzimierz Szcześniewski ★☆☆☆☆
Dostawa paczek kurierskich to dramat. Powiadomienia przez dwa dni i kurier nie jest temu winien, tylko obsługa poczta , która wysyła te powiadomienia. Niech wreszcie ktoś poniesie jakieś konsekwencje. Kurier uwija się jak w ukropie, a pracownicy poczty sypią piach w szprychy.
-
Liya ★☆☆☆☆
Przesyłka nie została dostarczona. Kurier odnotował w aplikacji, że próba doręczenia nie powiodła się, mimo że nawet nie zadzwonił ani nie próbował się ze mną skontaktować, kiedy byłem cały dzień w domu. Poczta Polska- najgorsza rzecz jaka mi się kiedykolwiek przytrafiła
-
Jakub Nadulski ★☆☆☆☆
Paczka skradziona przez kuriera ktory bezczelnie po 19 oznacza przesylke jako doreczona. Oczywiscie to fikcja. Tragiczna jakosc obslugi, ta firma nie powinna istniec w 21 wieku. Nikomu nie polecam byc klientem takiej badziewnej organizacji
-
Monika ★☆☆☆☆
Nowy kurier, bezczelnie oszukał dwa dni z rzędu podając statusy paczek jako próby doręczenia , wszystkie przed 18tą. Każdego dnia byliśmy w domu. Pierwszego dnia dzwoniłam na numer podany w SMS, odebrał powiedział że się nie wyrobi i będzie kolejnego dnia ok 13ej. Po czym dostałam powiadomienie o „jego próbowach doreczęczeń”. No cóż za kłamca . Oczywiście paczki do odebrania na poczcie . Za co my płacimy ??!!!
-
bolo bolo ★☆☆☆☆
najgorsze dziadostwo olewają klientów telefonów nie odbierają dziwią się że chcą ją skasować brak szacunku do pracy
-
mała 234 ★☆☆☆☆
Porażka. Przed chwilą znalazłam awizo w skrzynce z dzisiejsza data. Ku mojemu zaskoczeniu od rana siedzę w domu i nikt do mnie nie dzwonił domofonem ani nie pukał do drzwi. Rozumiem że może się nie chce wchodzić na czwarte piętro ,ale może by chociaż listonosz zadzwonił i sprawdził czy jest ktoś w domu. Ja nie widzę problemu żebym zeszła odebrać przesyłkę ,ale są osoby schorowane które nie mogą pójść na pocztę i odebrać listu itp . Tragedia . Niech zamkną ta instytucje w diabły
-
Ryszard Łukasz Ł. ★☆☆☆☆
Bardzo słabo to wygląda. Poczta sprzedaje cukierki zabawki i książki, a logistyka i obsługa klientów na bardzo niskim poziomie. Odebrać list to znaczy poświęcić poczcie co najmniej 20-30 minut. Na ul. Mickiewicza przy dworcu PKP ciągle tłum ludzi. Okienek dla interesantów kilka, czynne zazwyczaj jedno, niekiedy dwa. Tam okienko pocztowe zamknięte od dłuższego czasu.
-
jan kowalski ★☆☆☆☆
Niestety, bardzo się rozczarowałem. Wszystko się zmieniło. Przyjęli jakąś kierowniczkę starej daty jeszcze z czasów komunistycznych , która nie rozumie, że czasy się zmieniły , że to ona jest dla klientów, a nie oni dla niej. Uważa się za najmądrzejszą, że może rządzić klientami, wydawać swoje przepisy i zamiast im uprzejmie usługiwać to utrudnia im życie i piętrzy jakieś dziwaczne trudności. Do tej pory przez długie lata identycznie adresowane przesyłki wydawane były bez problemu, ale nie teraz. Ona wszystkim pokaże kto tu jest najważniejszy. Nie chce wydać przesyłki adresowanej do mojej skrytki pocztowej , pomimo tego, że mam zawartą umowę. Domaga się jakiegoś pełnomocnictwa do mojej skrytki i udowodnienia , że mam prawo ją odebrać, a nawet fałszuje w tym celu awiza. To jakaś paranoja. Widać, że nie ma pojęcia ani o prawie pocztowym, ani o przepisach regulujących doręczenia. Najwyższy czas przewietrzyć te stare zaśmiecone czeluście. Niektórych nie da się zreformować. Zrobili z tej poczty jakieś składowisko nikomu niepotrzebnych bubli, zamiast zajmować się dostarczaniem przesyłek. Skrócili godziny otwarcia i wydłużyli kolejki. Na szczęście Tusk wie co z tym zrobić, Innego wyjścia nie ma. Tak było wcześniej : Widzę, że jest dużo negatywnych opinii, ale mimo to, a nawet właśnie dlatego, postępując uczciwie , stwierdzam, że jestem zadowolony z pracy i obsługi na tej poczcie. Zdarzają się jakieś drobne potknięcia, jak wszędzie, ale przy tak dużej ilości klientów i coraz mniej licznej obsłudze trudno ich uniknąć. Widzę jednak chęć do pracy i zainteresowanie klientem.
-
Zbigniew M. ★☆☆☆☆
Otrzymuję SMS o przesyłce, żadnej możliwości o jej przekierowanie - jesteśmy poza miejscem zamieszkania 10dni- ,brak w smsie nr tel. kuriera. Wszystkie numery poczty nie odpowiadają. Masakra. Przesyłka jest zza granicy, groźba jej odesłania zanim wrócimy. Mamy XXI czy XX wiek?
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Poczta Polska?
Poczta Polska znajduje się przy Adama Mickiewicza 2, 96-102 Skierniewice, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?
Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 468 332 228
Jak można dotrzeć do Poczta Polska?
Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku