Kolejki i nic więcej a kasę tłuką
Opinie
-
Rafal Rambo ★☆☆☆☆
-
Szymon ★☆☆☆☆
Poczta Polska coś co powinno zostać zamknięte i rozwiązane na dobre !!! Cały dzień w domu, dostaje wiadomość z Amazon, że podjęto próbę doręczenia pytam gdzie ??? Dno poniżej mułu nie pierwsza tego typu sytuacja
-
Grzegorz Mirgos ★★★★★
Pięć gwiazdek tylko dla Pani Agaty która mimo to że była sama w okienku dawała sobie świetnie radę, była bardzo miła i pomocna. Mimo że w kolejce stał tłum ludzi ta Pani zachowała zimną krew i umiała wspaniale poradzić sobie w takiej sytuacji. Co do samej placówki to mam zupełnie odmienne zdanie.
-
Max Userman ★☆☆☆☆
3 pod rząd nieudane próby doręczenia paczki, wątpię żeby ktokolwiek w ogóle się podejmował moją paczkę dostarczyć. To miał być prezent na urodziny, było zamawiane z zapasem czasowym, teraz już jest po urodzinach. Więcej nie skorzystam
-
Olga Korzunowicz ★☆☆☆☆
Bezczelność listonoszy i kurierów nie zna granic. Nie dostarczono paczki i listów mimo obecności kogoś w domu. Kurier potrafi nawet nie przyjechać i wpisuje awizo, którego nie ma bo nawet nie był pod wskazanym adresem. Mały peszek, jest monitoring i wszystko widać. Mam nadzieję, że wkrótce zaorają ten syf i te mendy pójdą na bruk.
-
Jakub Zieliński ★☆☆☆☆
Kurier nie dostarczył ważnej przesyłki z dokumentacją medyczną, zostawił niby awizo którego nigdzie nie było , mimo tego że ktoś zawsze jest w domu !!!!! Przesyłka wróciła do nadawcy, a ja jestem w plecy kolejny tydzień terminu ! i to nie pierwsza taka sytuacja ! na tej poczcie obsługa kurierska to gorzej niż dno !
-
Sławek ★☆☆☆☆
Tragedia.Najgorsza placówka na jakiej byłem , niestety muszę z niej korzystać bo mój rejon. Jedna osoba do obsługi ,kolejka zawsze na kilka - kilkanaście osób, ciągłe zmiany godzin otwarcia.Omijać szerokim łukiem.
-
Al Capone ★☆☆☆☆
Masakra z dostarczaniem paczek. Przeważnie zostawiają awizo, nawet nie dzwoniąc dzwonkiem, a jak zostawiam kartkę, że jestem w domu, to zostawia wtedy awizo u sąsiada na innej ulicy, że niby pomylił adres. A do tego notorycznie nie odbierają telefonów.
-
Olek Bend ★☆☆☆☆
Listonosz od ponad 3 tygodni nie może dostarczyć przesyłki, panie grube królowe nie odbierają telefonów, a jak się do nich jedzie to nie mają żadnej wiedzy i jeszcze pretensje, że chce odebrać listy, który od 3 tygodni dostarcza listonosz... zamknąć tych darmozjadów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Poczta Polska?
Poczta Polska znajduje się przy Jaktorowska 23, 96-300 Żyrardów, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?
Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 468 553 110
Jak można dotrzeć do Poczta Polska?
Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku