Opinie

  1. mateusz michta ★☆☆☆☆

    Chyba nie ma w Polsce miejsca z gorzej zorganizowanym parkingiem, od wjazdu do wyjazdu czekałem ponad 1,5h bo wszystko jest zakorkowane. Dodatkowo część miejsc wydzielona jako rezerwacja (ciekawe dla kogo). Dodatkowo parking jest również płatny. Absolutnie nie polecam a nawet stanowczo odradzam.

  2. Szatan Szatan ★☆☆☆☆

    Parking płatny 30 zł za dzień porażka

  3. Krzysztof K. ★★★★★

    Parking darmowy jak i dalej jadąc też w bocznej uliczce podobnie miejsc do parkowania sporo. Jednak wiadomo ciężko zaparkować po południu choć stojąc w korku zawsze można trafić jak ktoś wyjeżdża. Lepiej przyjeżdżać wcześniej jak jeszcze nie takie ego tłoku.

  1. Darek G ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce na odpoczynek. Spore jezioro z potencjałem który jest wykorzystywany. Ładne tereny zalesione, duże plaże, sporo przestrzeni, dobra lokalizacja. Można tutaj odpocząć na plaży, popływać lub pojeździć rowerkiem wodnym. Nad wszystkim czuwa policja rzeczna na motorówce. Są przebieralnie, dużo lokalów gastronomicznych gdzie można zjeść pizzę, zapiekanki, burgery, kebaba, gofry, a nawet i dania domowe. Można napić się też lemoniady czy zjeść loda. Są budki z pamiątkami, wypożyczalnie pojazdów elektrycznych, sklepy z ubraniami itd. Jest praktycznie wszystko. Są też po drugiej stronie jeziora pola kempingowe. Jest też hotel i domki letniskowe. Na plus, duży, spory i bezpłatny parking. Ceny wszystkiego przystępne. Toalety płatne ale czyste i tanie (od 2 do 4zł). Ja byłem pierwszy raz i bardzo mi się podobało! Polecam! Przyjadę tu jeszcze nie raz!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Parking?

Parking znajduje się przy 26-200 Sielpia Mała, Świętokrzyskie, Polska

Jak można dotrzeć do Parking?

Do Parking można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements