Bardzo miła, sprawna ,zrozumiała i spokojna obsługa, w kwestiach nie dla wszystkich tak jasnych i oczywistych. Dziękuje BARDZO Pani Matysek Anna.P.S.Z pełnym przekonaniem to stwierdzam i polecam P.Annę. Dziękuję Bardzo za WSZYSTKO. Spokojnych ,udanych Świąt Bożego Narodzenia. Halina Bańczerowska .z syn.
Zdjęcia
Opinie
-
Pawel Blusior ★★★★★
-
Maciej Latała ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony z obsługi – wszystko załatwione sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Miły kontakt, konkretne informacje i szybka realizacja. Polecam ten bank, naprawdę można na nich liczyć.
-
Julita Burzak ★★★★★
Serdecznie polecam Panią Kasię Szewczyk . Osoba miła, pomocna, uczynna i przede wszystkim z dużą ilością wiedzy merytorycznej, która potrafi doradzić w sprawach prowadzenia firmy .
-
Robert Żuchowski ★☆☆☆☆
Bardzo długi czas oczekiwania w kolejce. Dwie lub trzy panie obsługujące przy siedmiu stanowiskach. Niestety jestem zawiedziony. Rachunek otwarty stosunkowo niedawno. Za każdym razem sytuacja się powtarza.
-
Cyril Das ★☆☆☆☆
Niemiłe i nieogarnięte Paniusie dzisiaj tam pracowały. Żadna nie chciała pomóc aż pomógł Pan, który tam siedział choć on też nie wydawał się być zbytnio rozgarnięty, sporo osób wchodziło bez kolejki, a Pani która siedziała przede mną zamiast powiedzieć, że trzeba pobrać numerek to miała mnie gdzieś i przyjęła jakiegoś Pana z uśmieszkiem pod nosem. Paniusie zachowujcie się tak dalej, na nikim to nie robi wrażenia, a to śmiech na sali jak nie potraficie się odezwać czy pomóc. PS: Nie była to osoba umówiona na godzinę. Czyżby osoba odpisująca tu na opinie była na poziomie swoich pracowników i musi kłamać, bo inaczej nie umie? Nie tłumacz się januszu tylko przyjmij krytykę jak nie umiesz pracowników normalnie wyszkolić tylko szkolisz na takich chamów.
-
Maciej Malczyk ★☆☆☆☆
Niemiłe i nieogarnięte Paniusie dzisiaj tam pracowały. Żadna nie chciała pomóc aż pomógł Pan, który tam siedział choć on też nie wydawał się być zbytnio rozgarnięty, sporo osób wchodziło bez kolejki, a Pani która siedziała przede mną zamiast powiedzieć, że trzeba pobrać numerek to miała mnie gdzieś i przyjęła jakiegoś Pana z uśmieszkiem pod nosem. Paniusie zachowujcie się tak dalej, na nikim to nie robi wrażenia, a to śmiech na sali jak nie potraficie się odezwać czy pomóc. PS: Nie była to osoba umówiona na godzinę. Czyżby osoba odpisująca tu na opinie była na poziomie swoich pracowników i musi kłamać, bo inaczej nie umie? Nie tłumacz się januszu tylko przyjmij krytykę jak nie umiesz pracowników normalnie wyszkolić tylko szkolisz na takich chamów.
-
Irmina Stefańska ★★★★★
Dziękuję za bardzo miła i rzeczową obsługę. Pan Jarosław T. niezwykle kompetentny doradca pomógł mi ogromnie. Od dzisiaj pko bp to zdecydowanie mój ulubiony bank.
-
Izabela Marcinek ★★☆☆☆
Prosze Panstwa, przykro Mi, ze musze wstawiac bardzo negatywna opinie. Tydzien Temu poprosilam w banku o zablokowanie karty Visa, z powodu sciagania Mi przez kontrahenta kwoty wyzszej niz w umowie. Kontrahenta na karcie nie da sie zablokowac, trzeba zamknac Karte. (Niedoskonalosc systemu). Pokazal wydruk transakcji w banku. Mila Pani zablokowala Mi Karte Visa, Po czym dzis w sklepie przy platnos i okazalo sie, ze zostala zablokowana karta podstawowa, ktora place. Ja jestem obecnie chora, Mama jest w szpitalu, bylam zawsze bardzo dobrym klientem banku, mam oplaty w zwiazku z chorobami. Mogl byc Problem rowniez z nieprzyjeciem blokady karty przez system, dlatego prosze dyrekcje banku o usprawnienie systemu oraz uwage pracownikow i wzmocnienie kompetencji z uwagi na dobro klientow, Bo ich pieniedzmi obraca bank. Teraz czekanie dodatkowa praca, aby wybrnac z tego bledu. Prosze o troche wyobrazni! Ile ludzie w Polsce musza sie nalatac aby rozwiagywac bledy innych. Niestety Po zatrudnieniach, gdzie ciezko pracowalam w Niemczech i Szwajcarii nie mam specjalnie milosierdzia do braku kompetencji. Bycie milym w obchodzeniu sie pracownika z klientem nie wystarcza!
-
Sylwia Chudzikowska ★★★★★
Pani Kasia to profesjonalna i bardzo pomocna doradczyni bankowa. Zawsze chętnie służy radą. Dzięki jej cierpliwości i zaangażowaniu czułam się pewnie i dobrze poinformowana podczas każdej wizyty w banku. Jej podejście do klienta jest pełne szacunku i życzliwości. Zdecydowanie polecam Panią Kasię każdemu, kto szuka solidnej i rzetelnej pomocy bankowej! 10/10
-
Pawel Smetek ★★★★★
Bardzo sympatyczna, profesjonalna i cierpliwa obsługa w tym oddziale przez Panią Justynę Kurys. Bardzo polecam!!! :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Oddział PKO Banku Polskiego?
Oddział PKO Banku Polskiego znajduje się przy aleja Armii Krajowej 23, 27-200 Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Oddział PKO Banku Polskiego?
Można skontaktować się z Oddział PKO Banku Polskiego pod numerem +48 800 302 302
Jak można dotrzeć do Oddział PKO Banku Polskiego?
Do Oddział PKO Banku Polskiego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku