Polecam z całego serca, miła obsługa, szybko i na temat. Miejsce gdzie znajdują sie specjaliści i gdzie można załatwić kilka spraw jednego dnia.
Zdjęcia
Opinie
-
Aga Stera ★★★★★
-
Monika Rycerska ★★★★★
Świetna przychodnia! Pracują tu naprawdę dobrzy specjaliści, którzy podchodzą do pacjenta z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dodatkowo panie recepcjonistki są niezwykle miłe, pomocne i zawsze uśmiechnięte, co sprawia, że wizyta przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam!
-
Agnieszka ★★★★★
Pani Anna Pocheć - polecam w 100%. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta i bardzo miła atmosfera w gabinecie ☺️
-
Mc Nus ★☆☆☆☆
Podejscie do pacjenta jak 50 lat temu! Z wyjątkiem pani recepcjonistki! Wyjątkowo miła przyjazna i pomocna osoba! Półtora miesiąca wcześniej umówiłam wizytę na wrzesień. Pod koniec sierpnia zadzwoniłam z jakimś zapytaniem i przypadkowo dowiaduje się, że lekarz wziął sobie urlop na czasy wrzesień i wszystkie wizyty odwołał! Przychodnia nie może dzwonić na zagraniczne numery więc bezpośrednio nie otrzymałam żadnej wiadomości. Na szczęście nie zarezerwowałam jeszcze lotu na ten termin! Zaplanowałam inny termin. Moje wrażenia po wizycie: Pacjent jest nummeren I ma wykonywac polecenia bez tlumaczenia. Pomimo tego, ze mialam ze soba dokładne zdjęcia z opisem od radiologa (wysłane profesjonalna, bezpieczna droga) zostałam bez jakiegokolwiek pytania wysłana do pokoju obok na zdjęcia. Koszt? Tylko 300 zł! Zapłacić należy natychmiast, blikiem lub gotówką. Banku w pobliżu nie ma., Blika nie posiadam (rachunek za granicą) a pan radiolog kończy pracę i wyraźnie nie podoba mu się, że są problemy z zapłatą. Po obejrzeniu zdjęć spacjalista stwierdził, że on nic specjalnego na nich nie widzi i nie przewiduje żadnych trudności. Jeden z zębów da się wyleczyć chirurgicznie a drugi można wyrwać i odrazu wstawić implanta pomijając opinie end-odontologa oraz radiologa, którzy na zdjęciach dużo więcej widzieli. Ich opinia była jednoznaczna. Nie da się wyleczyć: pęknięcie pod koroną, wcześniejsze leczenie chirurgiczne w korzeniu, w obydwu zębach zapalenie więc najpierw wyrwać a po trzech miesiącach wstawić implanty. Podsumowując: pacjent jest numerem, płacić nie marudzić, w pełni zaufać specjaliście a w praktyce „się zobaczy”. Zdecydowanie nigdy tam nie wrócę.
-
Aga Duda ★★★★★
Super lekarze,dr Skalska kobieta zloto. Czasami trzeba poczekać na wizytę ale naprawdę warto bo dentyści super.Dr Skalska ma podejście do dzieci jak nikt,syn sie wręcz cieszy na wizytę!
-
Grzegorz Kapłański ★☆☆☆☆
Zostałem oszukany i okradziony z swojego czasu i pieniędzy. Pan stomatolog Mariusz Adamczyk spóźnił się na wizytę pół godziny po czym na wizycie stwierdza że dziś poza przeglądem uzębienia, nie ma czasu nic zrobić. Przyjechałem z bardzo daleka, specjalnie biorąc wolne w pracy... Sam koszt przeglądu który trwał 10-15min to 180zł. Ceny jak na małe świętokrzyskie miasto są kosmiczne.
-
Kasha ★★★★★
Przemili ludzie i bardzo kompetentna Pani dentystka, polecam
-
Adrian ★☆☆☆☆
W mojej ocenie bardzo kiepskie podejście do pacjentów.
-
R.M R.M ★★★★★
Dr. Maciej Dziekoński , perfekt! Absolutnie bezboleśnie usunął problematyczną 7 -kę. Do takiego doktora , nie boję się iść.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres EUROCENTRUM Twoje Gabinety?
EUROCENTRUM Twoje Gabinety znajduje się przy 1 Maja 65, 26-110 Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do EUROCENTRUM Twoje Gabinety?
Można skontaktować się z EUROCENTRUM Twoje Gabinety pod numerem +48 412 528 383
Jak można dotrzeć do EUROCENTRUM Twoje Gabinety?
Do EUROCENTRUM Twoje Gabinety można dotrzeć, korzystając z poniższego linku