Bardzo nieprzyjemna obsługa, zniechęca do ponownego przyjścia. Nie skorzystam już więcej
Opinie
-
Student992 ★☆☆☆☆
-
Julita Sokołowska ★★★★★
Muszę przyznać, że jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona postawą farmaceutki o krótkich,ciemnych włosach w okularach. Jest najmilszą, najukochańszą i najbardziej pomocną osobą którą kiedykolwiek spotkałam w sklepie,aptece,czy w jakim kolwiek innym miejscu. Nie wpycha badziewia,stara się pomóc, doradzić. Bardzo doceniam jej pomoc i jestem w stanie poczekac nawet godzinę,zeby sie do niej dostać,bo wiem,ze chce pomóc.
-
D. A. ★☆☆☆☆
Witam. Apteka do zamknięcia. Osoba zarządzająca lub i personel powinni zmienić prace. W dniu dzisiejszym był dyżur ale niestety nikt nie był w stanie otworzyć apteki ani nawet odebrać telefonu. Pani lub Panie którzy w tym dniu powinniście pracować- nie nadajecie sie do niczego!
-
Kamizelki Kocham ★☆☆☆☆
Dziś w dniu 3.11.2023 apteka miała dyżur nocny podjechałem pod aptekę trzykrotnie chcąc kupic leki dla chorego dziecka pukałem w okno, dzwoniłem zarówno dzwonkiem jak i telefonem pani która tam była ani nie odebrała telefonu ani nie otworzyła okienka. UWAŻAM ŻE POWINNA ZMIENIĆ PRACE
-
A B ★☆☆☆☆
W dniu dzisiejszym wszedłem do tej pseudo apteki. Za ladą siedziało z pięć osób z czego tylko jeden mężczyzna obsługiwał przy jednej z trzech kas (widać było że pracuje). Niestety klient którego obsługiwał był nieco wymagający (dużo kupował), więc stanąłem przy drugiej otwartej kasie obok. Trafiłem na dwie pracownice zajęte swoimi sprawami, czekałem z 3 minuty aż zostanę obsłużony, ale musiałem im za bardzo przypominać powietrze więc wyszedłem. Żadnego dzień dobry, do widzenia, proszę poczekać. Zdecydowanie nie polecam.
-
Natalia Fąfara ★☆☆☆☆
Nie polecam. Byłam dzisiaj w aptece po coś do przemywania oczu dla niemowląt. Zapytałam czy Pani farmaceutka może mi coś polecić do przemywania ropiejących oczu dla niemowląt Pani po stwierdzeniu że dla takiego maluszka będzie ciężko dała mi "Borasol" gdzie na ulotce jest napisane że nie można stosować do oczu i u niemowląt i dzieci do lat 11. Machnełabym ręką bo 5 zł to nie pieniądze ale tu chodzi o to że gdybym nie przeczytała ulotki i zaufała Pani to bym jeszcze dziecku zrobiła krzywdę. Proponuję doszkolić się albo zmienić pracę!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka mgr Teresa Wysmolińska S. J.?
Apteka mgr Teresa Wysmolińska S. J. znajduje się przy Metalowców 5, 26-110 Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apteka mgr Teresa Wysmolińska S. J.?
Można skontaktować się z Apteka mgr Teresa Wysmolińska S. J. pod numerem +48 571 060 202
Jak można dotrzeć do Apteka mgr Teresa Wysmolińska S. J.?
Do Apteka mgr Teresa Wysmolińska S. J. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku