Opinie

  1. Leszek Goral ★★★★☆

    Smacznie oraz miła obsługa. Polecam

  2. Zet (Zbyszek) ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie, wspaniała obsługa kelnerska. Polecam

  3. Justyna Kołakowska ★★★★★

    Miejsce godne polecenia, wspaniała właścicielka oraz obsługa, pyszne jedzenie, wszystko świeże, pięknie podane, duży plus za ogródek i miejsce na zewnętrz gdzie można się przewietrzyć. Gorąco polecamy, na pewno tam wrócimy. Zarówno my jak i wszyscy goście jesteśmy zachwyceni. :)

  1. STOLAR SYSTEM ★★★★★

    Korzystaliśmy dwukrotnie. W obu przypadkach byliśmy w pełni zadowoleni. Jedzenie bardzo smaczne i czuć że świeże. Raczej nie brakowało niczego. Obsługa zawsze do dyspozycji i z uśmiechem bez robienia łaski. Zadowolenie gosci widać po zachowaniu. Nie zauważyłem jakiegoś brudu. Raczej czysciutko, choć nie przyglądam się na listwy itp. Kącik do ogarnięcia dzieci w postaci pokoju który zawsze był dla nas dostępny. Trzeba było tylko zapytać. Mieliśmy imprezę na dolnej, większej sali, na górnej i nigdy nie mieliśmy zarzutów. Moze nie wymagamy wiele, albo niektórzy wymagają zbyt wiele, albo ..... Niektórzy lubią się poprostu czegoś czepić. Polecam serdecznie i póki mnie nie zawiodą napewno będę korzystał z usług.

  2. Asia ★★★★★

    Miła obsługa. Smaczne jedzenie. Wszędzie czysto Polecam

  3. Kamila Łukasik ★★☆☆☆

    Miejsce, które często wynajmowane jest na imprezy rodzinne nie jest przystosowane na przyjęcie niemowlaków. Np. na taką imprezę Chrztu Świętego. Brak przewijaka, w łazience stoi stolik kawowy, który jak rozumiem tylko zbiera kurz. Brak cichego pokoju w którym można usiąść i nakarmić niemowlę, albo pozostawić je kiedy śpi z dala pd hałasu panującego na sali. Poza tym czystość lokalu pozostawia wiele do życzenia- kurz na listwach, w łazience, na umywalce itp. Jedzenie, nie da się ukryć, bardzo dobre. Obsługa chaotyczna.

  1. Natalia Krakowiak ★★★★★

    Wspaniałe jedzenie, super obsługa, Pani właściciel cudowny człowiek. Polecam serdecznie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres "Dobry Adres"?

"Dobry Adres" znajduje się przy Podchorążych 35, 96-100 Skierniewice, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do "Dobry Adres"?

Można skontaktować się z "Dobry Adres" pod numerem +48 512 365 397

Jak można dotrzeć do "Dobry Adres"?

Do "Dobry Adres" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements