Fatalna obsługa, trafiłam na 2 panie. Jedna nie wiedziała co w ogóle ma zrobić (chodziło o reklamację, która była rozpatrzona), druga pani chamska, jakby jakakolwiek pomoc/odpowiedź była dla niej ogromnym problemem. Totalnie nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Basia Wacławek ★☆☆☆☆
-
Joanna C. ★☆☆☆☆
Fatalna obsługa, ten sklep to kpina. Personel niemiły, nieprzeszkolony, nic nie wiedzą, wprowadzaja w błąd, co niektórym to brakuje nawet kultury osobistej a dumnie noszą plakietkę "kierownik". Proszę przeszkolić Panie z prawa konsumenta albo wymienić pracowników bo na obecny stan rzeczy to jest porażka.
-
Mateusz Laska ★☆☆☆☆
Ten sklep to jakaś totalna porażka. Zero odpowiedzi na reklamację, nie da się zadzwonić (nr nie działa), nie da się wysłać e-mail (również nie działa). Po fatygowaniu się w końcu do sklepu, rozkapryszona Pani sprzedawczyni poinformowała mnie, że reklamacja została uznana i że zwrot zostanie przekazany w formie karty podarunkowej…. Na formularzu wyraźnie zaznaczyłem że zwrot gotówki za zakup. Pani rozkapryszona cwaniackim głosem przekazała mi do informacji, że „tak, jest zaznaczony zwrot pieniędzy, ale nie ma zaznaczonego w jakiej formie dlatego przekazuje środki w postaci karty podarunkowej”. To jest jakaś paranoja i totalne dno. Nigdy więcej CCC Skierniewice
-
Paweł Bryl ★★★★★
Duży wybór obuwia.. Często fajne promocje.
-
Karolina Kwiatkowska ★☆☆☆☆
Nie polecam tego sklepu. Obsługa niemiła Pani blondynka nie potrafiącą wbić rabatu... po czym powiedziała że system nie działa. Wstyd !! Jestem zażenowana tą sytuacją
-
Marcin Pacholski ★☆☆☆☆
Tragiczna obsługa klienta!!! Poniższą sytuację interpretuję jako próbę wyłudzenia. Zamówiłem stacjonarnie buty, za które zapłaciłem przedpłatą.Otrzymałem powiadomienie mail,że buty są do odbioru. Pierwsza próba odebrania butów skończyła się niepowodzeniem: obsługa stwierdziła że nie widzi zamówienia w systemie i kazała żonie kontaktować się z infolinią,pomimo że buty zostały zamówione w sklepie. W niezbyt miły sposób dano żonie do zrozumienia, że mają to "w nosie". Kolejny dzień, tym razem moja wizyta w sklepie i sytuacja podobna- obsługa zbywa twierdząc, że takiego zamówienia nie ma w systemie. Pani z obslugi z ironicznym uśmiechem odsyła na infolinię. W związku z tym, że zamówienie zostało złożone w sklepie stacjonarnie poprosiłem w takim razie o anulowanie zamówienia i zwrot pieniędzy- obsługa ponownie ironicznie odmówiła twierdząc, że nie mają takiego zamówienia. Pokazując im potwierdzenie mailowe usłyszałem aroganckie: "ja nie mam takiego zamówienia a buty nie dotarły do nas, niech se pan zadzwoni na infolinię". Poprosiłem zatem kierownika sklepu i usłyszałem od pani z obsługi: "kierowniczki dziś nie ma i ja tutaj rządzę". Po postraszeniu pani UOKiK i wykonaniem telefonu na infolinię, nagle w magiczny sposób zamówienie się znalazło w systemie, ale Pani stwierdziła, że butow nie mają. Kolejne postraszenie UOKiK oraz próba nagrania całej absurdalnej sytuacji telefonem oraz drugi telefon na infolinię spowodowały kolejny cud: nie tylko zamówienie w systemie, ale też buty na magazynie się znalazły. Łącznie 2 godziny spędzone w sklepie na awanturach i próbie odbioru zamówienia przyniosły skutek. Zdecydowanie nie polecam ze względu na obsługę sklepu!
-
Konrad Michalski ★★★☆☆
Dosyć duży wybór obuwia. Mało obsługi na sklepie jednak jak się już kogoś znajdzie to chętnie pomoże. Największy minus to kwestia reklamacji. Reklamowałem w przeciągu 4 miesięcy 3 szt. obuwia żadna z reklamacji nie została uwzględniona. Jednak to chyba polityka całej firmy.
-
Damian D ★☆☆☆☆
Cena na pudelku nie zgadza się z cena przy kasie na jednej stronie pudelka widać że powinno być 82,99 na drugiej było lepiej widoczne ale pani przy kasie zerwała tą cenę i zakleiła kod kreskowy biała taśma a było 82,99 to trochę niezgodne z prawem żeby policzyć 109,99 za te buty ale żona nie zna się na prawie i kupiła sprawa powinna zostać zgłoszona do UOKIK nie nasza wina że pracownik nie zmienił ceny na taką jak w systemie. Ale jego obowiązkiem jest to żeby sprzedać po tej cenie co klient widzi sytuacja z dziś 28,03,2023 obsługiwala kierowniczka Beata na plakietce
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres CCC?
CCC znajduje się przy Czesława Liska 4, 96-100 Skierniewice, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do CCC?
Można skontaktować się z CCC pod numerem +48 468 809 221
Jak można dotrzeć do CCC?
Do CCC można dotrzeć, korzystając z poniższego linku