Opinie

  1. Anna Kłos ★★★★★

    Bardzo polecam salon Pani Amandy odkąd trafiłam pod jej ręce moje włosy są takie jakie zawsze chciałam mieć, zawsze podchodzi do klienta indywidualnie. Polecam Panią Amandę z całego serca. W jej salonie czujesz się jakbyś była u najlepszej przyjaciółki

  2. Karolina W. ★☆☆☆☆

    Pierwszy raz piszę jakąkolwiek opinię, ale strasznie zawiodłam się na usłudze tego salonu i szczerze nie polecam. Nie wiem jak inne koloryzację, ale o blondach p.Amanda nie ma pojęcia. Zacznijmy od tego, że przez telefon nawijany jest makaron na uszy, że koloryzacja wykonywana będzie metodą „airtouch” + zabiegi naprawcze na włos w cenie… finalnie włosy są rozjaśniane tapirem na folię, jak widać też nieumiejętnie, bo odrost to dosłownie schodki. Zdjęcia wstawiane na profil są strasznie przekłamane, efekt jaki widać na ostatnim zdjęciu „przed i po” to kompletnie nie jest kolor z jakim wyszłam z salonu. Włosy są żółte od nasady do połowy głowy, końcówki jaśniejsze, wybija się mnóstwo kolorów na całej długości… aktualnie włosy po miesiącu wyglądają gorzej, niż włosy półroczne z jakimi przyszłam do salonu (na zdjęciu przed). Oczywiście dodam, że spędziłam tam ponad 3 h i za usługę zapłaciłam 600 zł. A co do obiecanej pielęgnacji…hm. włosy szorstkie i ciężko się rozczesują. Jedyny plus to taki, że po zgłoszeniu niezadowolenia z usługi p. Amanda zaproponowała naprawę koloryzacji, aczkolwiek po tym co otrzymałam nie chce ryzykować i eksperymentować z włosami kolejny raz.

  3. Jasodtylu ★★★★★

    Amanda jest super dziewczyna, atmosfera mimo 5h super jak spotkanie z przyjaciółką po długim czasie, praca i wykonanie 100/10. Wyszłam z salonu z lepszą kondycją włosów jak weszłam mimo rozjaśniania i koloryzacji. Efekt końcowy przerósł oczekiwania. Jestem zadowolona z efektu. Polecam i na pewno wrócę

  1. Верончик ★★★★★

    To była moja najlepsza praca z farbami. Kogla nie miała już nadziei, znalazłam stronę wielkiego salonu. Uratowali moje martwe włosy i sprawili, że wyglądały świetnie. Najlepsze kompozycje i bardzo wysokiej jakości kosmetyki. Profesjonalistka w swojej dziedzinie wykonała zabieg w bardzo szybkim czasie. To miła, przyjazna atmosfera. Ogółem 100/10

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres A S Salon Fryzjerski Amanda?

A S Salon Fryzjerski Amanda znajduje się przy Jana Kilińskiego 10, 96-100 Skierniewice, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do A S Salon Fryzjerski Amanda?

Można skontaktować się z A S Salon Fryzjerski Amanda pod numerem +48 536 455 844

Jak można dotrzeć do A S Salon Fryzjerski Amanda?

Do A S Salon Fryzjerski Amanda można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements