Byłem w Hotelu służbowo przez 2 noce. Do standardu pokoju nie mogę się przyczepić. Na poddaszu Domu Młynarza było czysto, cicho i ciepło, mimo zimowej aury. Łazienka ok. Jedzenie dobre, na śniadanie bardzo duży wybór z pysznym chlebem. Wszechobecny sok jabłkowy z jabłek z okolicznych grójeckich sadów. Przy deszczowej aurze problemem jest wędrówka pomiędzy budynkami. Na pewno brakuje sauny/basenu, mimo że Hotel szczyci się dostępem do SPA. Ale tutaj SPA to tylko masaże. Siłownia jest, ale bardzo, bardzo skromna, zwłaszcza jak na standard 4****. Podczas śniadania kilkukrotnie wyłączał się prąd i przez kilkanaście minut nie było dostępu do kawy. Ogólnie OK, ale bardziej dla biznesu niż na wypoczynek rodzinny.
Zdjęcia
Opinie
-
Wojciech Głuszczak ★★★★☆
-
Joanna Hałużyńska ★★★★★
Każdemu bardzo serdecznie polecam organizowanie różnego rodzaju przyjęć w Pałacu Mała Wieś. Lepiej zapłacić trochę więcej niż w randomowych lokalach i mieć pewność, że wszystko będzie zorganizowane na najwyższym poziomie, a jedzenie będzie wykwintne, przepięknie podane i każdemu będzie smakować. Obsługa miła, pomocna i kulturalna. Wystrój elegancki. Dodatkowo pałac, park i ogród jak z bajki. Goście byli zachwyceni i my także. Bardzo dziękujemy za zorganizowanie przyjęcia, szczególne podziękowania dla Pani Ani Jatczak, która wszystko dopięła na ostatni guzik. ❤
-
Krzysztof G ★★★★★
Opinia trochę połowiczna.. Bo wizyta w zorganizowanej grupie, z krótkim zwiedzaniem pałacu, obiadem i degustacją win z lokalnej winnicy. Widać włożone serce i pieniądze w to miejsce. Ma swój klimat, a fakt że jakby nie było zabytkowy obiekt został przywrócony do życia sprawia niesamoite wrażenie. Jedzenie, które mieliśmy w formie szwedzkiego stołu palce lizać - i nie była to garkuchnia dla gawiedzi. Chętnie odwiedzę jeszcze kiedyś - choć trzeba będzie tam zostawić nie małą kupkę papierków z podobizną niejakiego Jagiełły...
-
Jacek Karnilowicz ★★★★★
Profeska na najwyższym poziomie. Szkoda że tak popularne miejsce bo z drogi obiadu zjeść się nie da (system rezerwacji i pełna sala). Obsługa przyjemna, pomocna. Obiad skończył się pyszną sałatką w kawiarence ogrodowej.
-
Wer ★★★★☆
Oceniam przyjęcie, a dokładnie chrzciny. Na plus: przez okolicznych mieszkańców ten pałac jest uważany za prestiżową lokalizację. Piękny budynek, piękne wnętrza (części wspólne, w pokojach nie byłam), piękny ogród, a właściwie ogrody (na przykład ogród różany), smaczne jedzenie, ładnie podane. Na minus: w tym miejscu najwyraźniej płaci się za wnętrza i widoki, a płaci się dużo. Jedzenia było mało, malutkie porcyjki, nic nie było na stołach (to znaczy żadnych przystawek, deserów, tylko danie obiadowe serwowane na talerzach przez kelnerów), tylko na oddzielnym stole. Porcje na jeden raz. Żeby się najeść, musiałabym chyba całe przyjęcie spędzić przy tym dodatkowym stole. To nie było przyjęcie bankietowe, lecz zasiadane! Wyszliśmy głodni. Mężczyźni ze strony ojca dziecka wprost wyrażali swoje niezadowolenie z ilości jedzenia. Nie jestem pewna, jak ocenić lokalizację- założenie pałacowe bardzo ładne, okolica spokojna, sady, natomiast trzeba się nastawić na pobyt w tym miejscu, na przyjemność z bycia tam. Nie polecam jako miejsce wypadowe, bo w okolicy właściwie nic nie ma.
-
Iza Pietrzak ★★★★★
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Moje urodziny w Pałacu Mała Wieś w zeszłym roku były absolutnie wyjątkowe – pełne klasy, smaku i spełnionych marzeń. To miejsce ma w sobie coś magicznego – idealne na niedzielny obiad, relaks w pięknych okolicznościach przyrody czy ważne chwile z bliskimi. Kocham ten klimat – elegancja przeplata się tu z przytulnością. Szczególne podziękowania dla Pana Marcina, który z ogromnym zaangażowaniem i sercem zadbał o każdy detal – dzięki niemu ten dzień był dokładnie taki, jak sobie wymarzyłam. Czysty luksus i wyjątkowa gościnność – wracam tu z przyjemnością ❤️
-
PAULINA SOBOTA #paulinasobota ★★★★★
Od 20 lat zajmuje się zawodowo makijażem i fryzurą ślubną. Wiedzilam większość pałacy i zamków w Polsce. Ale tak pomocnej, miłej i serdecznej obsługi nie spotkałam nigdzie. Piękne i zadbane pokoje. Wszystko na bieżąco sprzątane. Pięknie podane i z klasą. Cieszę się za każdym razem gdy wracam tam prywatnie i zawodowo. Dziękuję PLATINIUM VISAGE Mobile Studio - mam nadzieję że jak najczęściej! Zdecydowanie polecam wszystkim @wedding_makeup_hair @travel_withtaste 10/10
-
Roksana Kaliciak ★☆☆☆☆
miałam niestety nieprzyjemność uczestniczyć w weselu w tym miejscu, dlaczego aż tak źle? zacznijmy od początku - brak odpowiedniej ilości żelazek, tak, takieh rzeczy organizując wesela, większe wydarzenia, o stanie deski do prasowania nawet nie wspomnę. pokój? wystające kable ze ścian, problem ze spółeczką w toalecie, umywalka nie odetkaną od pewnie dłuższego czasu, po wyłączeniu klimatyzacji, dalej zimno, pokój ustawiony na 18 stopni, nie ma możliwości zmiany temperatury. w nocy zamarzłam. pokój? po prostu brudny. przyjazd z psem? proszenie się o miski na wodę, pomimo poinformowania, że przyjeżdża się ze zwierzęciem. no i na samym końcu, miejsce, które pokazuje się jako premium, a nie ma podstawowej ochrony w sumie samych siebie jako monitoringu. na sali gdzie było organizowane wesele jedną działająca kamera nie łapiąca całego pomieszczenia, no bo jak? zagubione klapki, w trakcie wesela przyjaciółki, gdzie raczej czułam się pewnie, że jak je tam zostawię - totalnie przez przypadek, to przecież się znajdą, bo sami swoi a do tego miejsce podobno top. kierownik sali poparl moje myślenie, że też by zostawił, bo nie myślałby że coś się z nimi stanie. kamera nie obejmowała stolika, nikt klapek nie znalazł, wychodząc o 2:30, klapki dostały nóg i o 9 już ich na sali nie było. czy to moja wina? tak, oczywiście nikt nie bierze odpowiedzialności za zgubione klapki, oprócz mnie, ale czy będąc w tak premium miejscu bałam się, że znikną? absolutnie nie. czy jest to miejsce gdzie bym wróciła? nie. aa! jeszcze śniadania, tak małego wyboru pozycji nie pamiętam od 10 lat, jeżdżąc po hotelach po całym świecie. 550 zł za pokój? nigdy w życiu nie zapłaciłabym takich pieniędzy za taki pokój, taką obsługę i takie jedzenie. pomijam fakt dawania na weselu do wiejskich wędlin kabanosów gorszych od tarczyńskiego i kiełbasy wiejskiej co obok wiejskiej nie stała. wstyd za takie pieniądze i na miarę takiego premium miejsca. ‚premium’.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pałac Mała Wieś?
Pałac Mała Wieś znajduje się przy Mała Wieś 40, 05-622, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pałac Mała Wieś?
Można skontaktować się z Pałac Mała Wieś pod numerem +48 782 404 040
Jak można dotrzeć do Pałac Mała Wieś?
Do Pałac Mała Wieś można dotrzeć, korzystając z poniższego linku