Opinie

  1. Zyrafa825 ★★★★★

    Dzien Wszystkich Swietych obsluga wspania. Panie pomocne i życzliwe.. Az szkoda odjezdzać☺️.

  2. Kuchcio ★★★★★

    Moje wrażenia z tej stacji sa pozytywne Jedzenie dobre ceny paliw tez są w normie tylko stacja mała wewnątrz polecam

  3. R “Piko” Warszawa ★☆☆☆☆

    W dniu 15.07.25r. tankowałem auto. Ta stacja to porażka zero podjazdu max dwa auta , jeden kierunek wjazdu. Panuje harmider i bałagan. Jedyne co dobre to Pan , który mnie obsługiwał bardzo miły uśmiechnięty pełen życia. Reszta obsługi do wymiany...

  1. R Warszawa ★☆☆☆☆

    W dniu 15.07.25r. tankowałem auto. Ta stacja to porażka zero podjazdu max dwa auta , jeden kierunek wjazdu. Panuje harmider i bałagan. Jedyne co dobre to Pan , który mnie obsługiwał bardzo miły uśmiechnięty pełen życia. Reszta obsługi do wymiany...

  2. Marcin ★☆☆☆☆

    27.06.2025 godziny popołudniowe Pani Iga albo Iza przez włosy nie mogłem przeczytać, trzepiąc swoimi włosami podczas przygotowywania mi jedzenia zostawiła jednego ze swoich włosów w moim jedzeniu... Czy nie ma jakiś standadów że osoba przygotowująca jedzenie powinna miec związane włosy? Sanepid powinien odwiedzić to miesjce

  3. Adam Partyka ★☆☆☆☆

    Obsługa beznadziejna darmozjady walonek bo im oni nie nogom teraz dać parówy do podgrzewacza nie polecam bardzo

  1. Mariusz Swat ★☆☆☆☆

    nie mam w zwyczaju,ale nad podobnym chamstwem nie można przejść do codzienności......... W dniu dzisiejszym ok. godz. 6.50.na stacji paliw ORLEN, w Przysusze chciałem do pompować powietrze, w kołach ale niestety miejsce parkingowe do kompresora było zajęte przez samochód-zdarza się... ,żona weszła zapytać czy ktoś będzie pompował czy nie i można przeparkować żebym podjechał i skorzystał. Okazało się,że to auto-stary Mercedes, rej. zaczynająca się na EKU którym przyjechała młoda osoba-pracownica stacji..... Żona grzecznie zapytała czy można by było skorzystać.....a pracownica stacji zaczęła krzyczeć na żonę,że: jak śmie wogóle się odzywać i wogóle..... Po czym przyszła do owego starego mercedesa i niby pod nosem powiedziała : przyjechali hu.....j wie,z kąd i myślą, że są hu.....j wie kim......." Usłyszawszy to odezwałem się do tej osoby: że przesądza i że parkując źme wystarczy przeprosić i odjechać i tyle, ale ta osoba była pobudzona-nie wiem czym może alkoholem wczorajszym albo czyś innym i zaczęła na mnie wykrzykiwać...... sam mam działalność i kontakt,z klientami i powiem szczerze,że z podobnym chamstwem i zachowaniem dawno nie miałem doczynienia.....

  2. Agnieszka M ★☆☆☆☆

    Nie mam w zwyczaju wystawiac negatywnych opini, ale jestem w szoku jak kasjerka Pani Anna (długie ciemne włosy i długie bordowe paznokcie) traktuje klientów (zmiana - niedziela 29.09 ok. godz. 12:30, Stacja Orlen w Przysusze). Pani Anna zrobiła mi awanturę o to, że dolałam sobie trochę mleka do zakupionej dużej kawy Latte. Automat nie napełnia kubka do pełna, a zapłaciłam za całą kawę. Na stacji brak jakiegokolwiek cennika informującego, że mleko jest dodatkowo płatne, a nawet cennika za gorące napoje. Pani Anna potraktowala mnie jakbym byłą jakims oszustem, bo dolałam sobie trochę mleka do zakupionej kawy (dopełniajac kubek). Od lat codziennie kupuję kawę na różnych stacjach i nigdy wcześniej nie zostałam tak potraktowana. Zawsze dolewka mleka była w cenie i nie mam problemu z tym, że akurat tutaj jest dodatkowo płatna, ale sposób, w jaki ta Pani mnie potraktowała, jest absolutnie niedopuszczalny. Kiedy zapytałam czy może być bardziej uprzejma, odpowiedziała chamsko – cytuję: "Nie". Orlen proszę zróbcie cos z taką obsługą na tej stacji, bo taki poziom obsługi klienta jest niedopuszczalny i zniechęca niejednego klienta do odwiedzania Waszych punktów!! A Pani Annie polecam zmianę pracy, bo do obsługi klienta to się ewidentnie nie nadaje! WSTYD!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Paliw ORLEN?

Stacja Paliw ORLEN znajduje się przy Radomska 31, 26-400 Przysucha, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Paliw ORLEN?

Można skontaktować się z Stacja Paliw ORLEN pod numerem +48 242 561 215

Jak można dotrzeć do Stacja Paliw ORLEN?

Do Stacja Paliw ORLEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements