Opinie

  1. IVO vo ★★★★★

    Bardzo smaczna kuchnia gruzińska. Chaczapuri było przepyszne. Gulasz też. Przy okazji posłuchałam gruzińskiej muzyki. Polecam. Wrócę tu wkrótce spróbować innych dań.

  2. Kamil Salach ★★★☆☆

    Dostaliśmy przeterminowaną coca colę, po poinformowaniu kelenera nie usłyszeliśmy słowa przepraszam, tylko uśmiech i słowo "okej" . Jedzienie mocno średnie, chinkali do zjedzenia ale szału nie robi, cebula w zupie twarda ale w smaku zupa nie była zła. Nie wrócił bym drugi raz

  3. Liliana Nowicka ★★★☆☆

    Ciężko jednoznacznie dać opinie o tej restauracji. Lokal specyficzny, w niektórych miejscach przytulny w innych zdecydowanie mniej. Obsługa ok. Co do jedzenia, karta bardzo obszerna. Chaczapuri bez najmniejszego zarzutu natomiast inne dania nierówne. Potrawa z kurczakiem w sosie śmietanowym to malutka porcja jednego kawałka kurczaka gdzie większość stanowiła kość i skóry. Porcje zdecydowanie mogłyby być większe.

  1. Greg Ded ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzenie, świeże dobrze doprawione mięsko. Całe nasze zamówienie na duży plus. Obsługa miła a ceny bardzo przystępne. Lokal duży i czysty a przed lokalem przy ulicy dużo miejsc parkingowych. Polecam i pewnie wrócimy tam nie jeden raz.

  2. Monika Stelmach ★★★☆☆

    Obsługa miła. Jedzenie średnie. Nieświeży chlebek Puri. Dania podawane oddzielnie do jednego stolika. Mało profesjonalne podejście do klienta.

  3. Adrian Wyszyński ★★★★☆

    Jedzenie dobre i smaczne . Ogolna ocena 4. Musicie popracować nad wydawcą- dostałem szaszłyk a warzywa duzopozniej. Ciekawe smaki chacha. Przydal by się remodeling w lokalu.

  1. Zenfone Asus ★★☆☆☆

    Niestety nie polecam. Obsługa bardzo opieszała. Na zebranie zamówienia czekaliśmy z zegarkiem w ręku pół godziny a gotowi byliśmy po max 5 minutach. Blade i nie do pieczone chaczapuri. Niestety nie było nam dane zgłosić uwag bo obsługa nawet się tym nie interesowała. W tym czasie był szykowany stół dla innych gości, którzy najwyraźniej zamówienie złożyli wcześniej. Jedzenie świeże ale próżno szukać oryginalnych smaków. Może dlatego że obsługa i kucharze jest raczej z bliższego wschodu...

  2. Ewa Skrobisz ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie.W menu duży wybór aż trudno było się zdecydować. Wystrój trochę surowy jak i palarnia na wejściu to mały minus ale wszystko bardzo smaczne, więc broni klimat gruzińskich smaków! Przemiła i kompetentna obsluga. Polecam z czystym sumieniem!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kazbek Restauracja gruzińska Żyrardów?

Kazbek Restauracja gruzińska Żyrardów znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 13, 96-300 Żyrardów, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kazbek Restauracja gruzińska Żyrardów?

Można skontaktować się z Kazbek Restauracja gruzińska Żyrardów pod numerem +48 792 791 722

Jak można dotrzeć do Kazbek Restauracja gruzińska Żyrardów?

Do Kazbek Restauracja gruzińska Żyrardów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements