Opinie

  1. Przemysław Kamecki ★★★★☆

    W The spirit byłem już kilka razy. Za każdym razem super obsługa, bardzo smaczne jedzenie. Tatar obłędny. Bardzo miła obsługa, parking zawsze dostępny i super klimat we wnętrzu restauracji.

  2. Rafał G ★★☆☆☆

    Restauracja na pewno ma klimat ale obsługa niestety do wymiany. Wybraliśmy focacie dla 6 latka bo myśleliśmy że jak w innych miejscach będzie odpowiednia dla dziecka (w składzie w menu sama oliwa z oliwek i przyprawy) Jakie było nasze zdziwienie jak Pan podał placek cały posypany pietruszką, tyle że nie było widać ciasta. Jak udało się połowę zrzucić to okazało się że to focaccia bardzo mocno czosnkowa, syn spróbował i odmówił dalej konsumpcji. Jako dodatek dostał wielkie nozyce do krojenia którymi prawie się pokaleczył bawiąc. Skończyło się na stripsach które i tak były twarde tak samo jak frytki. Pan z obsługi niestety nic nie polecił, ważne że zamówione. Przydałoby się w menu napisać pełen skład, a Panu polecam jakieś przeszkolenie z obsługi bo wystrój i klimat miejsca jest bardzo dobry i miejsce na tym traci. Jeszcze potem przyszedł do stolika i rzucił nam pudełko na focacie mówiąc zapakujcie sobie. Nie polecam

  3. Paweł “Ooooo” Bł-yk ★★★★★

    Przyznam że bardzo mnie zachwyciło to miejsce, na mapie Żyrardowa wykreowała się klimatyczna restauracja z pysznym jedzeniem podawanym z sercem jak małe dzieła sztuki. Delikatna muzyczka podbija klimacik i panuje miła atmosfera trochę dawnego salonowego klimatu fabrycznego. To są tylko moje odczucia więc polecam sprawdzić i dajcie znać czy powielacie doznania.

  1. Anita Jakubiak ★★★☆☆

    Restauracja robi niesamowite wrażenie miejsce jest piękne, klimatyczne. Jedzenie również zasługuje na duże uznanie – każde danie, które mieliśmy okazję spróbować, było pyszne i przygotowane z dużą starannością. Niestety, na tle wysokiej jakości kuchni i wystroju bardzo mocno odstaje obsługa, co niestety skutecznie popsuło całe doświadczenie. Już na początku musieliśmy długo czekać na podejście kelnera z menu, a samo składanie zamówienia okazało się wyjątkowo chaotyczne, mimo powtarzania zamówienia, kelner ewidentnie miał trudność z jego zrozumieniem mimo zapisu na tablecie. Poszczególne elementy naszego zamówienia były podawane w absurdalnej kolejności: najpierw otrzymaliśmy jeden z dwóch deserów, potem napoje, a dopiero na końcu danie główne – mimo że wyraźnie prosiliśmy o odwrotną kolejność. Dodatkowo do dania głównego miały być ziemniaki, których w ogóle nie podano – po przypomnieniu kelner poinformował, że „kuchnia popełniła błąd” i że zaraz je dostanę. Niestety, zdążyłam zjeść całe danie, a ziemniaków dalej nie podano co zmusiło mnie do zrezygnowania z nich. Na inny deser, który nie został podany na początku czekaliśmy około 20 minut, po czym zirytowani zrezygnowaliśmy z niego i poprosiliśmy o rachunek. Dodatkowo nasi znajomi, którzy zamówili pizzę i poprosili o zapakowanie reszty na wynos, nie otrzymali pudełka, choć zostało ono doliczone do rachunku. Potencjał tego miejsca jest ogromny, kuchnia jest na bardzo wysokim poziomie, a sam lokal zachwyca wyglądem. Jednak obsługa wymaga zdecydowanej poprawy – zarówno pod względem organizacyjnym, jak i komunikacyjnym. Mamy nadzieję, że restauracja wyciągnie wnioski, bo z tak dobrą kuchnią i pięknym wnętrzem zasługuje na zdecydowanie lepszy serwis.

  2. Kasia Derwinska ★★★★★

    Przepyszne jedzenie zarówno dla tych co jedzą mięso jak i dla wege. Beef Wellington, zuramen i lawa cake to mistrzostwo. Miejsce godne polecenia a obsługa przemila.

  3. Anna Sojat ★★★★★

    Na gwiazdkę Michelin zasługują: ravioli z kurkami, welington bakłażan i makiełki. Bardzo dobre był też tatar z pomidora i sernik. Polecam mimo dziwnej nazwy restauracja świetna.

  1. Dawid Ciura (ciurex) ★★★★★

    Burger z udźcem kurczaka to absolutna rewelacja – soczyste mięso, które idealnie łączy się z resztą składników, tworząc smakowy hit. Do tego obsługa na najwyższym poziomie – kelnerka była bardzo sympatyczna i profesjonalna, a atmosfera w lokalu sprzyjała relaksowi. Przez chwilę poczułem się jak w miejscu, gdzie jedzenie to prawdziwa sztuka.

  2. Mirek Mirek ★★★★★

    Restauracja urządzona w pięknie odrestaurowanych pomieszczeniach, na bardzo wysokim poziomie kulinarnym. Wszystko co zamówiliśmy było bardzo ładnie podane i co najważniejsze, bardzo smaczne. Z przystawek warto spróbować m.in.: boczniaków w tempurze z majonezem sojowym miso, wątróbkę w śmietanie z rumem, pietruszką i chili podaną na brioche z własnego wypieku, chrupiących kalmarów z kolendrą i mango aioli. Z dań głównych mięsnych godne polecenia są poliki wołowe długo gotowane w czerwonym winie, na pure ziemniaczanym w towarzystwie chrupiących szparagów, a także biodrówka jagnięca na pure z groszku, z miętą i pistacjami. Desery również są wyśmienite, szczególnie Pana Cotta w wersji z oliwą z oliwek i płatkami soli - rewelacja. Szef/szefowa kuchni zna swój fach. Gratulacje. Obsługa kelnerska bardzo miła i profesjonalna, a załoga lokalu generalnie pozytywnie nastawiona do gości. Na miejscu dostępny jest niewielki parking. Warto odwiedzić to miejsce.

  3. Paula Simińska ★★★★★

    Wnętrze restauracji zachwyca✨ Pyszne jedzenie, duże porcje, fajne drinki (również bezalkoholowe) i miła obsługa. Polecam szczególnie sernik nowojorski, panacotte w wersji z solą i oliwą, pizzę, wątróbkę, sałatkę z krewetkami (giga porcja) i pierś z kurczaka. Obsługa bardzo w porządku, a czas oczekiwania też bardzo OK (na drinki czekałyśmy ok. 10 min, na jedzenie ok. 20 minut).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres THE SPIRIT?

THE SPIRIT znajduje się przy Bolesława Limanowskiego 41, 96-300 Żyrardów, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do THE SPIRIT?

Można skontaktować się z THE SPIRIT pod numerem +48 535 802 888

Jak można dotrzeć do THE SPIRIT?

Do THE SPIRIT można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements