Opinie

  1. Wodecki Zbigniew ★☆☆☆☆

    8 minut czekania i dalej nikt się nie pojawił. Jak ktos lubi czekać bez sensu to bardzo polecam.

  2. Mosiek Fajny ★☆☆☆☆

    Ogólnie jak to Subway , jedzenie spoko. Ale osoba obsługująca nabiła za kanapkę 39,59 zł zamiast 35,99 zł. Potem ściema że nie ma potwierdzenia, a po skończeniu jedzenia uciekł na zaplecze. Nie cierpię takich zagrań.

  3. Jan Kowalski ★☆☆☆☆

    Pani w czarnych włosach wytatuowana była nie miła w stosunku do klientów jedzenie robiła jak by nie miała innego wyjścia . Jedzenie było zimne . Porażka . Po tym jedzeniu którego nie dokończyliśmy po dłuższej przerwie każda osoba co zamówiła musiała szybko skorzystać z toalety . Żenada.

  1. rm poczta ★★★★☆

    Dobra stacja. Można coś zjeść.

  2. Robert “Rufio” Sawosz ★★★★★

    Subway na stacji paliw Lotos. Wszystkie produkty dostępne, włącznie z wegańskimi. Warzywa wyglądają i smakują świeżo. Szybko i sprawnie i jest gdzie usiąść bo stacja jest obszerna z dużą ilością stolików. W drodze z Olsztyna do Warszawy warto się zatrzymać na pyszne kanapki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Subway?

Subway znajduje się przy 13-100 Pawliki, Warmińsko-mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Subway?

Można skontaktować się z Subway pod numerem +48 519 076 487

Jak można dotrzeć do Subway?

Do Subway można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements