8 minut czekania i dalej nikt się nie pojawił. Jak ktos lubi czekać bez sensu to bardzo polecam.
Opinie
-
Wodecki Zbigniew ★☆☆☆☆
-
Mosiek Fajny ★☆☆☆☆
Ogólnie jak to Subway , jedzenie spoko. Ale osoba obsługująca nabiła za kanapkę 39,59 zł zamiast 35,99 zł. Potem ściema że nie ma potwierdzenia, a po skończeniu jedzenia uciekł na zaplecze. Nie cierpię takich zagrań.
-
Jan Kowalski ★☆☆☆☆
Pani w czarnych włosach wytatuowana była nie miła w stosunku do klientów jedzenie robiła jak by nie miała innego wyjścia . Jedzenie było zimne . Porażka . Po tym jedzeniu którego nie dokończyliśmy po dłuższej przerwie każda osoba co zamówiła musiała szybko skorzystać z toalety . Żenada.
-
rm poczta ★★★★☆
Dobra stacja. Można coś zjeść.
-
Robert “Rufio” Sawosz ★★★★★
Subway na stacji paliw Lotos. Wszystkie produkty dostępne, włącznie z wegańskimi. Warzywa wyglądają i smakują świeżo. Szybko i sprawnie i jest gdzie usiąść bo stacja jest obszerna z dużą ilością stolików. W drodze z Olsztyna do Warszawy warto się zatrzymać na pyszne kanapki.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Subway?
Subway znajduje się przy 13-100 Pawliki, Warmińsko-mazurskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Subway?
Można skontaktować się z Subway pod numerem +48 519 076 487
Jak można dotrzeć do Subway?
Do Subway można dotrzeć, korzystając z poniższego linku