Jestem tak zdenerwowana po dzisiejszej wizycie w tym sklepie, ze postanowiłam napisać komentarz. Od początku wszystko tu nie gra, wiecznie kolejki i brak kasjerów, wieczne zamieszanie na sklepie, bardzo słabe zatowarowanie, na kazdych moich zakupach tutaj brakuje jakichś produktów na półkach mysle ze towar jest nie zamawiany na czas ze nikt nie sprawdza braków, pracownice są niemiłe a nawet aroganckie w stosunku do klientów, np dzis pytałam o dostępność produktu jedna panią, bardzo niemiło mi odpowiedziała ze to nie jej interes i ze na magazynie jest tyle rzeczy ze ona nie wie co maja, poza tym nie ma czasu sprawdzać…Ok poszłam sobie i dałam spokój, przy kasie kolejna niemiła niespodzianka, inna pani w sposób niekulturalny zwróciła mi uwagę ze zostawiłam koszyk PRZED KASA gdzie do dzisiaj ciagle słyszałam jak upominają ludzi w biedronkach żeby koszyki zostawiać właśnie przed kasami, nie za kasami, próbowałam pani to jakoś wytłumaczyć ze ludzie są wprowadzani w błąd dlatego zostawiają raz tu -raz tu, ale rozmowy z pracownikami w tym sklepie maja poziom przedszkola. Beznadziejna obsługa!!!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Wcyk Wcyk ★☆☆☆☆
-
Damian ★☆☆☆☆
Sklep bardzo źle się wpasowywuje w tereny w których się znajduje. 2 metry od rzeki :) Ceny jak to w biedronce co w promocji to spoko lecz prawie zawsze niedostępne często promocje nie wchodzą, jeszcze częściej cena towaru przy kasie odbiega od tej na półce i niemal zawsze na niekorzyść konsumenta. Warzywa i owoce pozaklasowe. Dużo do poprawy. Parking spory więc na plus.
-
Anna G ★☆☆☆☆
Tragedia! Wieczne kolejki bo w nowej biedronce nie ma KAS SAMOOBSŁUGOWYCH. A nigdy nie są wszystkie otwarte! Więc co to ma być? Oszczędność ze strony właściciela? porażka aż nie chce się wchodzić.
-
Homerd 21 ★☆☆☆☆
Jako stały klient sklepu Biedronka chciałbym wyrazić swoje niezadowolenie z obsługi, jakiej doświadczyłem przy kasie u pani Karoliny. Pani nie powiedziała ani "dzień dobry", ani "do widzenia", nie zapytała, czy płatność będzie kartą czy gotówką, ani czy posiadam aplikację Moja Biedronka. Cała transakcja przebiegła w ciszy z jej strony – bez kontaktu wzrokowego, z widocznym niezadowoleniem i miną, jakby zupełnie nie chciało się jej tam być. Na dodatek paragon został dosłownie rzucony na ladę. Takie zachowanie jest nie tylko nieprofesjonalne, ale też zwyczajnie niegrzeczne. Jako osoba, która regularnie robi zakupy w tej Biedronce, poczułem się zlekceważony i kompletnie zignorowany. Uważam, że kierownictwo powinno poważnie porozmawiać z panią Karoliną – tacy pracownicy niestety psują cały wizerunek sklepu i skutecznie zniechęcają do kolejnych zakupów. Obsługa klienta to nie tylko skanowanie produktów, ale też zwykła ludzka uprzejmość, której niestety tutaj zabrakło. Po tej sytuacji z przykrością stwierdzam, że zastanowię się dwa razy, zanim znów odwiedzę ten sklep.
-
Michał Lewandowski ★★★★★
Biedronka bardzo ładna, czysta. Prze miła obsługa pani kasjerka Paulina G. Z 3 kasy mimo , że chciała zejść na przerwę widząc klienta z dużą ilością zakupów była naprawdę miła sympatyczna . Pozdrawiam
-
Nadia Król-Madzio ★☆☆☆☆
Od kilku lat używam tego samego numeru telefonu do promocji w Biedronce. Pani (młoda brunetka, spięte włosy) próbowała mi dziś wmówić, że moja karta nie działa i nie uzna mi promocji. Poprosiłam żeby wpisała numer telefonu mojej mamy, powiedziała że tego nie zrobi. Poprosiłam żeby Pani zawołała kierowniczkę- stwierdziła że ta jest zajęta. Może i miejsce lepsze ale nowa obsługa to istna porażka. Pani była arogancka i niemiła. Widać było, że siedzi tam za karę. Z tego miejsca serdecznie pozdrawiam Panie ze starej biedronki- zawsze służyły pomocą i były bardzo miłe. Może warto się zastanowić zad zmianą kasjerów ponieważ teraz aż odechciewa się robić u was zakupów.
-
Kinga Adamczyk ★☆☆☆☆
Zawsze robiłam zakupy bardzo chętnie w tym sklepie , to co kasjer Wiktor zrobił zmieniło moje zdanie ... Pan arogancki, problem miał ze znalezieniem produktu , nerwowy i nie szanujący towaru . Ja mogę zrozumieć wszystko , ale braku szacunku do klienta i towaru nie zrozumiem .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Plac Gabriela Narutowicza 20A, 26-340 Drzewica, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku