Opinie

  1. Marek Górski ★★★★★

    Opuszczone, zapomniane, klimatyczne miejsce. Stary cmentarz ewangelicki, który jest bardzo zaniedbany. Na początku wygląda jak zwykłe wejście do lasu, ale między drzewami można dostrzec nagrobki, które są stopniowo anektowane przez las. Zdecydowanie polecam wizytę, liczę na to, że nagrobki pozostaną na swoim miejscu.

  2. VadoVice ★★★★★

    Opuszczone, zapomniane, klimatyczne miejsce. Stary cmentarz ewangelicki, który jest bardzo zaniedbany. Na początku wygląda jak zwykłe wejście do lasu, ale między drzewami można dostrzec nagrobki, które są stopniowo anektowane przez las. Zdecydowanie polecam wizytę, liczę na to, że nagrobki pozostaną na swoim miejscu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jak można dotrzeć do Cmentarz Ewangelicki?

Do Cmentarz Ewangelicki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements