Opinie

  1. Wilki Wilki ★★★★★

    Nowoczesny hotel, czyste pokoje, ale co najwazniejsze, domowa, ciepla atmosfera. Restauracja serwuje bardzo smaczne dania, bez polepszaczy smaku, co jest naprawdę rzadkością. Właścicielka jest przemiłą osobą, dbającą o komfort gości i jakość serwowanego jedzenia. Wszystko super, polecam

  2. Mariusz Tomalski ★★★★★

    Rewelacyjne miejsce na wypoczynek! Właściciele i obsługa na najwyższym poziomie – mili, pomocni i zawsze uśmiechnięci. Pokoje czyste, komfortowe i gustownie urządzone. Na miejscu wiele atrakcji – jacuzzi, basen, sauna, palenisko – idealne do relaksu. Okolica spokojna i zielona, świetna na spacery i oderwanie się od codzienności. Kuchnia znakomita – świeże, pyszne dania, przygotowane z sercem. Spędziliśmy tu kilka dni i na pewno wrócimy. Polecam!

  3. Pawel Kraszczynski ★★★★★

    Polecam naprawę warto odnowiony hotel, wspaniała obsługa, jedzenie pyszne szwecki stół, basen podgrzewany, jacuzzi,grill,ognisko,imprezy i wiele innych atrakcji oraz właściciele super.

  1. Izabela Gil-Mastykarz ★★★★★

    Miałam ogromną przyjemność spędzić kilka dni w hotelu Akwamaryn w Sielpi i z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że był to pobyt absolutnie wyjątkowy. Już od pierwszych chwil czułam się otoczona serdecznością i troską – obsługa hotelu to osoby niezwykle uprzejme, pomocne i profesjonalne, które z wielką dbałością podchodzą do każdego gościa. Kuchnia w hotelu zasługuje na szczególne wyróżnienie – serwowane dania były nie tylko smaczne, ale i pięknie podane, z dużą dbałością o detale. Każdy posiłek był prawdziwą ucztą dla podniebienia. Sam obiekt jest bardzo zadbany, czysty i urządzony ze smakiem, co tworzy przyjemną, relaksującą atmosferę. Lokalizacja hotelu – w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku – pozwala na pełne odprężenie i odpoczynek. Z całą pewnością mogę polecić Hotel Akwamaryn każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość usług, komfort oraz prawdziwie serdeczną atmosferę. Z radością tam wrócę!

  2. Krzysiek Sikora ★★★☆☆

    Hm...zastanawiam się jak zacząć. Może opowiem jak było rok temu przy pierwszej wizycie , niedługo po otwarciu obiektu. Na początku zostaliśmy bardzo mile przywitani, przez uśmiechniętą , otwarta Panią włascicielkę która dbała o każdy szczegoł i o to by nikomu niczego nie brakowało. Śniadania w formie ( szwedzkiego stołu) + wypiekane babeczki z owocami , tarty , pieczony pasztet, pizzerinki i wiele innych frykasow , zdecydownie najlepsze jakie jedliśmy . Na terenie obiektu znajduje sie basen z podgrzewana woda a także jacuzzi . Woda czysta , ciepła z przyjemnością korzystaliśmy z obecnych atrakcji . W tym roku pojechaliśmy poraz kolejny ale tym razem z przyjaciółmi którym gorąco polecaliśmy hotel Akwamaryn. Niestety na miejscu okazało się ze głowne atrakcje czyli basen - ma zupełnie zimna wodę ( wyłaczona pompa ciepła ktora służy do ogrzewania wody ) a jacuzzi jest dopiero napełniane woda . Swoj pobytu zaczęliśmy od piątku a w niedziele wyjeżdżaliśmy z obiektu i dopiero wtedy udało nam się skorzystać z wymienionych atrakcji ale juz po wymeldowaniu z pokoju , ponieważ dopiero wtedy włączono podrzewanie wody( dla wyjaśnienia jacuzzi napełnia sie woda do dwóch godz a w kilka następnych nagrzewa sie) . Zglaszlismy ten problem kilkukrotnie ale panie z recepcji mimo ze bardzo miłe nie były w stanie nam pomóc. Czyjemy sie trochę zawiedzeni zaistniałą sytuacją a także tym ze zawiedliśmy zaufanie przyjacioł . Śniadanka wciąż dobre ale juz nie tak spektakularne jak wcześniej, pokoje bardzo czyste i zadbane . Mamy nadzieję ze te niedociągnięcia były spowodowanie nieobecności właścicielki i gdy Ona wróci to wróci wszystko do normy. Pozdrawiam

  3. Przemek Hojnacki ★★★★★

    Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu Akwamaryn. Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego było znakomite - smaczne, pięknie podane i bardzo różnorodne. Kuchnia w hotelu jest naprawdę świetna i zaspokoi nawet najbardziej wymagających gości. Na terenie obiektu znajduje się czyściutki basen zewnętrzny, jacuzzi, sauna i ping-pong, dzięki czemu dzieci w ogóle się nie nudziły. Pokoje są komfortowe i przytulne, a kawa, herbata i woda dostępne są bez limitu. Obsługa jest super-miła i bardzo pomocna, a w pobliżu hotelu znajduje się czyste jezioro, deptak i mnóstwo atrakcji, co czyni to miejsce idealnym na rodzinny wypoczynek.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Akwamaryn?

Hotel Akwamaryn znajduje się przy Konecka 5, 26-200 Sielpia Wielka, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Akwamaryn?

Można skontaktować się z Hotel Akwamaryn pod numerem +48 501 023 152

Jak można dotrzeć do Hotel Akwamaryn?

Do Hotel Akwamaryn można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements