Pani Iwona oraz Pani Edyta profesjonalistki w swoim fachu , bardzo mocno polecam , potrafią zdziałać cuda z brodą wraz ze strzyżeniem. Salon bardzo ładny i super atmosfera . Gorąco polecam...
Opinie
-
Daniel Kuba ★★★★★
-
Radosław Szymański ★☆☆☆☆
Porażka, przychodząc na umówioną wizytę dnia 12.07 księżniczka zamiast zająć się strzyżeniem, czesze sobie włosy przed lusterkiem i karzę czekać aż skończy. Z barberem ten salon ma mało wspólnego.
-
Irena Wasilewska ★☆☆☆☆
Dzień dobry, niestety nie mogę polecić tego salonu fryzjerskiego. Mieliśmy umówioną wizytę na godzinę 17:00 i przybyliśmy punktualnie. Na początku pani nie mogła nas znaleźć, a następnie poinformowano nas, że byliśmy zapisani do fryzjerki w ciąży, która udała się na badania i rzekomo nie miała możliwości się z nami skontaktować. Inni pracownicy również odmówili obsługi, tłumacząc się brakiem wolnych terminów. Sytuacja została potraktowana lekceważąco, dlatego nie polecam tego miejsca – nie wykazują troski o klientów.
-
Marcin Komendarek ★★★★★
Pani pomimo, że nie byliśmy umówieni na zakończenie pracy przyjęła syna. Strzyżenie super . Syn zadowolony. Dziękujemy
-
Milena Wieczorek ★☆☆☆☆
Nie polecam tego miejsca. Mąż zapisany miesiąc wcześniej w dniu wizyt okazuje sie, że nie zostanie przyjęty bo nie ma Pani, która miała go przyjąć. Brak jakiegokolwiek kontaktu i poinformowania, że wizyta się nie odbędzie. Totalnie nie profesjonalne podejście.
-
Adam Skonieczny ★★★★★
Bardzo dobrze mnie pani opcieła polecam daje 5 gwiazdek
-
Myroslav Fryz ★★★★★
Rzetelny oraz fachowy majster, któremu zależało na jakości swojej roboty. Cierpliwie i z chęcią pracował aż nie był sam zadowolony ze swojej roboty. I kosztowało to całkiem przyjemny pieniądz. Polecam!
-
Maciej XYZ ★★★★★
Jeżeli ktoś ocenia negatywnie jakieś miejsce po tym jak chodził tam rok lub dłużej i był zawsze zadowolony, a jedna wizyta nie wyszła to niech się zastanowi nad tym co robi. Może po prostu była nowa pracownica, praktykantka czy po prostu ktoś miał gorszy dzień.., ale nawet jeżeli tak było, to chodząc do fryzjera jest prosta zasada, nie jesteś zadowolony to się odzywasz lub w trakcie zgłaszasz obiekcje, a nie siedzisz jak ten jeleń i czekasz do końca. Zawsze na koniec pada pytanie " może być? ". Jeżeli przytakujesz niezadowolony i wychodzisz, to coś jest nie tak. Odwołane wizyty? Zastanówcie się kto teraz pracuje w salonach kosmetycznych i jak podchodzą do pracy. Jak się nie pojawia zdąży się kogoś nie poinformować, bo nie jesteście jedyni tego dnia. Właścicielka jest taka osoba, że napewno każdy się dogadać i wyjaśni nieporozumienie. Chodziłem strzyc się u Pani Iwoni przez kilka lat i zawsze potrafiła dobrać fryzurę nawet jak nie miałem pomysłu na nią. Jest doświadczona fryzjerka i sympatyczną osobą. Sam salon jest schludny, czysty i dobrze wyposażony. Jest w nim całkiem spory wybór "kosmetyków". Nie mam się do czego przyczepić i zawsze byłem zadowolony.
-
Kacper Szostak ★☆☆☆☆
Polecam omijać szeroko to miejsce po zmianie w personelu. Nowa fryzjerka to tragedia, wbijanie tipsów w twarz/nos, mocne uderzanie maszynka po nosie. Kilka zacięć brzytwą na szyi. Do tego nierówno przycięty wąs Ja osobiście wybiorę inny lokal chociaż ten mam pod nosem. Dodam tylko że korzystałem z usług tego Barbera przez ok rok.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Barbershop Iwona Gujska?
Barbershop Iwona Gujska znajduje się przy aleja 600-lecia 21A, 96-500 Sochaczew, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Barbershop Iwona Gujska?
Można skontaktować się z Barbershop Iwona Gujska pod numerem +48 501 467 087
Jak można dotrzeć do Barbershop Iwona Gujska?
Do Barbershop Iwona Gujska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku