Opinie

  1. Bożena Kobierecka ★★★★★

    Bardzo pozytywnie oceniam to miejsce.

  2. Cezary Beszterda ★★★★★

    Niezłe położenie, fajna zabudowa, miejsce na ognisko. Brakuje jedynie toalet

  3. Sebastian Kozłowski ★★★★☆

    Dobre miejsce na zaparkowanie samochodu. Można skorzystać z uroków natury i pójść na spacer po lesie, a jest tu miejsca na spacery. Mozna też skorzystać z miejsca na ognisko i zadaszeń. Co jest uwazam bardzo ważne to są śmietniki. Bardzo miłe miejsce do odpoczynku.

  1. Sebastian K ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce postoju, z cieniem. Miejsce na grilla oraz wiele zadaszonych miejsc siedzących.

  2. niuskamala ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce. Dużo miejsc parkingowych,zadaszone ławeczki i altanka, miejsce na ognisko, kosze na śmieci. Super sprawa.

  3. Piotrek ★★★★★

    Czaderska miejscówka. Polecam.

  1. Waldek “Vegur” Gwiazda ★★★★★

    Lubię to miejsce. Idealne na punkt startowy na jazdę rowerem. Na samym parkingu są kosze jakieś wiaty oraz miejsce na ognisko grilla. Kosze też są .

  2. Michał #64 ★★★★★

    Całkiem elegancki i praktyczny parking leśny. Jest małą zadaszona ławeczka, gdzie można przysiąść po leśnym spacerze, zjeść coś, napić się, odpocząć. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Parking leśny?

Parking leśny znajduje się przy 268F+8J, Bartniki, Polska

Jak można dotrzeć do Parking leśny?

Do Parking leśny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements