Przestrzegam przed zakupami w tym „sklepie”. Prawie 3 miesiące temu kupiłam towar za ponad 100 zl, na skutek mojego błędu przesyłka wróciła do nadawcy. Natychmiast skontaktowałam się z firmą, nastepnie oplacilam koszt ponownej wysylki i od tej pory cisza. Od kiedy zażądałam zwrotu pieniędzy, ciągle slyszę o przekierowaniu sprawy do odpowiedniego działu. To juz podchodzi pod wyludzenie i sprawa zostala zgloszona do rzecznika.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna B. ★☆☆☆☆
-
Krzysztof “SiU” Penczek ★☆☆☆☆
Zdecydowanie ostrzegam przed zakupami w tym sklepie. W moim przypadku zamówienie zostało anulowane jeszcze przed wysyłką, a następnie przesyłka wróciła do sprzedawcy jako nieodebrana. Mimo spełnienia wszystkich wymaganych formalności (kontakt telefoniczny, e-mail, wypełnienie formularza zwrotu), zwrot środków nie został zrealizowany w ustawowym terminie 14 dni. Kontakt ze sklepem jest utrudniony, odpowiedzi są lakoniczne, a terminy zwrotu przesuwane bez konkretnego uzasadnienia. W mojej ocenie takie postępowanie narusza podstawowe prawa konsumenta i podważa zaufanie do rzetelności sprzedawcy. Z opinii innych klientów wynika, że nie jest to odosobniony przypadek, lecz powtarzający się schemat działania brak towaru, przeciąganie zwrotów, zerwana komunikacja. Jeżeli cenicie swój czas, nerwy i bezpieczeństwo finansowe, zdecydowanie odradzam zakupy w tym miejscu. W przypadku problemów jedyną realną drogą wydaje się interwencja instytucji chroniących prawa konsumentów. Sprawa została przeze mnie udokumentowana i rozważam dalsze kroki przewidziane prawem. To nie jest groźba – to informacja.
-
annaab67 ★☆☆☆☆
Przestrzegam przed tym sklepem wszystkich, którym przyjdzie do głowy zamówić w nim cokolwiek. Wystawiają na stronie produkty, których nie posiadają , a pieniądze przelane przez klientów zatrzymują sobie na czas nieokreślony . 26-11-2025 zamówiłam 3 produkty . Ponieważ nie było żadnej informacji o wysyłce, zaczęłam dopytywać kiedy to nastąpi. Dostałam informację, że produktów nie mają (poza jednym , który też nie został wysłany) na stanach i proponują, żebym wybrała sobie inne produkty. Nie byłam tym zainteresowana , więc poprosiłam o zwrot pieniędzy, na co w dniu 01-12-2025 uzyskałam odpowiedź, że muszę wypełnić specjalny formularz , gdzie musze podać numer swojego konta .Tak też uczyniłam jeszcze tego samego dnia. Sklep podziękował za formularz i w tym momencie kontakt się urwał. Próbowałam dzwonić. Dopiero kolejnego dnia pani odebrała i obiecała przyspieszyć zwrot moich pieniędzy. Chyba 2 razy dostałam informację, że poprosili (chyba inny dział) o priorytetowe załatwienie sprawy i do tej chwili ( 11-12-2025 po południu) pieniędzy na koncie nie widzę. Mimo, że kwota nie jest ogromna , to podjęłam decyzję o skierowaniu sprawy do rzecznika praw konsumenta , aby ten, jak i inne działające w podobny sposób sklepy nie czuły się bezkarne. Może zwrot kwoty, którą sobie przywłaszczyli w powiększeniu o koszty sprawy zaboli ich na tyle mocno, aby w przyszłości zastanowili się, zanim przywłaszczą sobie cudze pieniądze . Być może poinformuję też US o praktykach tego sklepu .-Możliwe, że ta instytucja również będzie zainteresowana . Zachęcam innych oszukanych, aby uczynili to samo. W jedności siła .
-
Anna Bogacka ★★★★★
Świetna perfumeria! Bardzo duży wybór pięknych zapachów, a perfumy są trwałe i długo utrzymują się na skórze. Zamówienie dotarło szybko i w idealnym stanie. Zdecydowanie polecam Perfumeria Sylvia - sprawdzony, rzetelny sklep z doskonałymi aromatami!
-
Kasia Noo ★☆☆☆☆
Świeczki miały być eleganckie, a dotarły w kiepskim stanie – jedna w dziwnym brązowym kolorze zamiast złotego, druga poobrapywana. Na dodatek sklep nawet nie potrafi odpowiedzieć na wiadomości e-mail w sprawie reklamacji. Zdecydowanie odradzam zakupy – zero profesjonalizmu i dbałości o klienta.
-
Sylwia Litwin ★★★★★
Perfumeria Sylvia zachwyca profesjonalizmem i wyjątkowym asortymentem! ☺️ Konsultanci imponują wiedzą, pomagając dobrać idealny zapach bez nachalnej sprzedaży ❤️ Bogata oferta obejmuje zarówno klasyczne, jak i niszowe marki. Możliwość testowania to duży plus. Ceny odpowiadają jakości, a system rabatów wynagradza lojalność. To nie tylko sklep, ale miejsce, gdzie zakupy stają się przyjemnym doświadczeniem. Gorąco polecam z całego serducha! ❤️
-
Agnieszka Konopska ★★★★★
Dobry wieczór! Szanowna Perfumeria Sylwia! Jak dobrze , że jesteś! Bardzo lubiłam perfumy Beyonce Heat, niestety ich produkcja została zamknięta. Byłam niepocieszona, gdyż ten zapach był dla mnie idealny. Myślałam, sprawa jest właściwie beznadziejna. Ale nie poddałam się i zaczęłam szukać w internecie. I napotkałam Perfumerię Sylwię! Zamówiłam perfumy inspirowane linią Beyonce heat i to był strzał w dziesiątkę! Perfumy inspirowane są wspaniałe !Dziękuję!!!
-
Ilona ★☆☆☆☆
OSTRZEGAM !!!!! Zdecydowanie nie polecam sklepu chyba, że decydujecie się na niespodziankę w paczce, czyli towar niezgodny z zamówieniem, a następnie przeprawę przez kilkadziesiąt wiadomości, gdzie za każdym razem ktoś inny będzie próbował wam wmówić, że świeczki wysyłane są losowo i że świeczki „christmas” są odpowiednim prezentem na dzień kobiet. Sklep uznał swoją winę, przysyłając poprawne zamówienie, tłumacząc się „pomyłką na magazynie” a następnie, obciążają kosztami wysyłek. W wiadomości otrzymałam odpowiedź, że uwzględnili moje zgłoszenie grzecznościowo. Właścicielka nigdy nie miała odwagi porozmawiać, a tym bardziej przyznać się do błędu. Podczas rozmowy telefonicznej krzyczała tylko z oddali, co pracownik ma mi powiedzieć, a następnie dostałam groźby na Messengera, że jeśli nie zapłacę (a zapłaciłam z góry za towar) za wymianę świec, to opiszą mnie i będą piętnować jako złodziejkę. Groźby dotyczyły również zgłoszenia sprawy na policję – na co czekam, bo do dziś nie otrzymałam odpowiedzi, kto jest autorem tych gróźb, więc w toku postępowania na pewno uda się wyjaśnić kto za nie odpowie. Dodatkowo dodam, że po złożeniu zamówienia upominałam się o niego telefoniczne, po czym stwierdzono braki na magazynie, więc na odczepnego wysłali świąteczne świeczki na dzień kobiet. I wcale nie stwierdziłam, że zapach nie odpowiada moim oczekiwaniom, tylko chciałam towar zgodny z zamówieniem. Widzę, że mój negatywny komentarz nie jest pierwszy, są też negatywne opinie na facebooku i bardzo żałuję, że nie zapoznałam się z nimi wcześniej. Brak jakiejkolwiek fachowości, brak szacunku do klienta, brak kultury osobistej u właścicielki, która odnosi się z wysoko przecenioną nonszalancją krzycząc, jakby była przeświadczona o swoim profesjonalizmie, którego niestety brak. Zakupy w tym sklepie to droga przez mękę i narażanie swojej osoby na groźby i obrazy. Wszystkim kupującym polecam robić zakupy gdzie indziej, naprawdę za własne pieniądze nie dajmy się poniżać i wykorzystywać tego typu „sprzedającej”. Towar odesłałam na własny koszt, bo nie chcę mieć z tą sprzedającą nic wspólnego – obecnie czekam na rozwiązanie sprawy przez policję, a zastraszanie sprzedająca ma w standardzie, gdyż tego typu wiadomości otrzymuję nie tylko ja.
-
Mateusz Par ★☆☆☆☆
Nie polecam zamówiłem świece perfumowane przyszły w kawałkach zapakowane tylko w folie bomelkową i w worku... brak słów... po kontakcie z biurem stwierdzili ze to wina kuriera i muszę czekać na wyjaśnienie sprawy... po kolejnym kontakcie i wysłaniu zdjęć powiedzieli że jednak ich wina że były źle zapakowane, po czym poinformowali mnie że jeszcze tego samego dnia ktoś z biura się ze mną skontaktuje niestety zero odzewu na drugi dzień próbowałem się dodzwonić ale nikt nie raczy odebrać telefonu... więc omijać ten sklep szerokim łukiem...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Perfumeria Sylvia - Strefa Perfum Lanych?
Perfumeria Sylvia - Strefa Perfum Lanych znajduje się przy aleja Konstytucji 3 Maja 28, 96-200 Rawa Mazowiecka, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Perfumeria Sylvia - Strefa Perfum Lanych?
Można skontaktować się z Perfumeria Sylvia - Strefa Perfum Lanych pod numerem +48 726 235 293
Jak można dotrzeć do Perfumeria Sylvia - Strefa Perfum Lanych?
Do Perfumeria Sylvia - Strefa Perfum Lanych można dotrzeć, korzystając z poniższego linku