Serdecznie polecam Panią dr Joannę Kawczyńską! To doskonała specjalistka, która łączy ogromne doświadczenie i wiedzę z zagranicznych kursów oraz wyważone poczucie estetyki. Trafiłem do Pani Doktor z marzeniem o pięknym, naturalnym uśmiechu i efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Efekem leczenia są bardzo naturalnie wyglądające licówki porcelanowe, które odmłodziły mój śmiech i sprawiły, że pozbyłem się wieloletnich kompleksów. Pani dr Joanna to osoba z pasją i wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem. Widać, że stale rozwija swoje umiejętności i korzysta z najnowocześniejszych technik. Każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Obawiałem się pobierania wycisków proetycznych ze względu na silny odruch wymiotny, ale okazało się, żę w gabinecie używany jest w tym celu skaner i pobieranie wyciskó nie będzie konieczne. Dopiero teraz dzięki dr Kawczyńskiej znów uśmiecham się z pewnością siebie i ogromną radością! Jeśli ktoś szuka profesjonalizmu, perfekcyności i ciepłego podejścia do pacjenta, to zdecydowanie polecam dr Joannę Kawczyńską!
Zdjęcia
Opinie
-
Sławomir L ★★★★★
-
Karolina Mączko ★★★★★
Na higienizację przyjechałam ponad 400 km, jestem osobą, która do dentysty nie chodzi, bo się boi. Dzięki cudownej obsłudze p. Pameli i p. Alicji wizyta przebiegła fantastycznie! Po tym jak usiadłam na fotel stres zszedł, atmosfera jest tam cudowna, do tego profesjonalne i delikatne podejście. Wizytę oceniam na maksa, ponieważ nie było się do czego przyczepić. Usługa wykonana bardzo dobrze, jasno wytłumaczone, które zęby są do leczenia i jak poprawnie dbać o higienę jamy ustnej, wrócę tam na pewno!
-
Hubert Gansner ★★★★★
Zdecydowanie Pani Dr Weronika Wiszniewska jest najlepszym stomatologiem u jakiego byłem, bezbolesny, szybki zabieg. Serdecznie pozdrawiam
-
Karolina Janus ★★★★★
Trafiliśmy do Dentica z polecenia. Szukaliśmy dentysty dla córki która jest trudnym przypadkiem (panicznie boi się wizyt). Dziś nasza wizyta u dr Michała przerosła moje oczekiwania. Podejście rewelacyjne, ze spokojem, wszystko tłumaczył. Córka mimo że płakała lekarz się nie denerwował a wręcz sam uspokajał córkę. Wizyta odbyła się za pomocą gazu gdzie lekarz bezproblemu podał. Także ja polecam w 10000%. Dr Michał to Anioł wśród dentystów!❤️
-
Aleksandra Nowak ★★★★★
Do gabinetu stomatologicznego Dentica trafiłam z polecenia. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia u dr. Marty Dukat. Podziwiam fachowość i zdecydowanie w działaniu. Profesjonalista z cudownym podejściem do pacjenta. Lekarz naprawdę godny polecenia!
-
Jakub Fronczak ★★★★★
Jestem klientem kliniki Dentica od około roku, opinię piszę na podstawie kilku wizyt moich jak i mojego syna. Mam doświadczenia z innymi gabinetami stomatologicznymi i uważam, że Dentica to zdecydowanie top. Rzetelne podejście do pacjenta, wszystko klarownie zbadane, przedstawione i omówione przed podjęciem leczenia. Leczenie skuteczne (mam nadzieję na lata:)) Pani Joanna (u niej miałem przyjemość podjęcia leczenia) w moim odczuciu jest świetnym specjalistą, którą mogę śmiało polecić. Jeżeli ktoś nie jest odporny na ból a jednocześnie nie ma zaufania do znieczulenia stomatologicznego - tutaj wiedzą jak podać znieczulenie aby: nie bolało, dziąsło nie było pokłute w x miejscach i aby znieczulenie nie męczyło CIę później do następnego ranka:)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Stomatologii DENTICA?
Centrum Stomatologii DENTICA znajduje się przy Reymonta 31, 96-100 Skierniewice, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Stomatologii DENTICA?
Można skontaktować się z Centrum Stomatologii DENTICA pod numerem +48 531 207 972
Jak można dotrzeć do Centrum Stomatologii DENTICA?
Do Centrum Stomatologii DENTICA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku