Bardzo polecam hotel Prezydent. To komfortowe, ciche, spokojne i czyste miejsce idealne dla osób, które chcą odpocząć od pośpiechu i hałasu miasta. Pyszne, urozmaicone śniadania. Obsługa pomocna i bardzo miła.
Zdjęcia
Opinie
-
magda fl ★★★★★
-
Magda G. ★★★★★
Szczerze polecam Hotel Prezydent. Miałam przyjemność organizować spotkanie firmowe. Spędziliśmy tam 2 dni. Absolutnie wszystko w tym obiekcie zasługuje na najwyższą ocenę. Pokoje bardzo komfortowe, wyposażone we wszystko co potrzebne - a co najważniejsze niesamowicie czyste. Wystrój wyjątkowy - byliśmy w okresie przedświątecznym. Restauracja serwuje pyszne dania. Hotel oferuje dużo miejsc parkingowych, co jest niezwykle istotne. Personel bardzo przyjazny i pomocny. Szczególne podziękowania kieruję w stronę Pani Małgosi M., która z perfekcją, profesjonalizmem i niezwykłą cierpliwością zorganizowała nam wszystko, a nawet więcej bo potrafiła pomóc w sytuacjach kiedy to my przez roztargnienie stworzyliśmy sobie mały problem. Z przyjemnością tam powrócimy.
-
Adam Hałuszczuk ★★★★★
Organizowaliśmy w Hotelu Prezydent w Spale wesele na ponad 100 gości i z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że wszystko było dopięte na ostatni guzik. Pod względem organizacyjnym hotel stanął na wysokości zadania, każdy szczegół został przemyślany, a kontakt i ustalenia z obsługą przebiegały od początku do końca sprawnie i profesjonalnie. W trakcie wesela wszystko zagrało dokładnie tak, jak powinno. Goście świetnie się bawili, jedzenie bardzo im smakowało, a obsługa była niezwykle miła i pomocna. Dzięki temu mogliśmy naprawdę cieszyć się naszym dniem bez dodatkowych stresów. Serdecznie polecamy to miejsce każdemu, kto szuka profesjonalizmu, pięknych wnętrz i fantastycznej atmosfery.
-
Adam Grzegorczyk (Gonzo) ★★★★☆
Legendarna Spała. Magiczny hotel po środku lasu albo po środku niczego. Zależy jak na to spojrzeć. Wyjazd firmowy do tego miejsca z pewnością udany. Cala wycieczka zadowolona. Miejscówka jest cudowna. Hotel ma fajny standard, w środku jest ładnie pięknie. Pokoje są bardzo fajne z piękną łazienką i prysznicem. Mi się trafił pokój nad stołówką w której była impreza, nasza impreza więc do 2 w nocy słuchałem wszystkiego piosenek na łóżku podskakującym w rytm muzyki. Z hotelu można dojść wszędzie na piechotę nawet przez most który jest aktualnie w remoncie. Są jednak rzeczy które psują efekt całego miejsca. Np teren dookoła hotelu gdzie jest wielki basen albo jeziorko pełne brudnej wody co nie zachęca do siedzenia w koszach czy na leżaczkach. Wielkie trawnik jest pełen małych niespodzianek w które można wdepnąć i nikt tego nie sprząta albo trafiliśmy tam chwilę po wypędzę żubrów do ogródka. Stołówka ma bardzo nierówne posiłki. Główne dania, zupy i desery były po prostu nijakie. Duże porcje jedzenia słabej jakości za to o bardzo wysokiej temperaturze. Za to zimne przekąski, startery itp bardzo dobre z lokalnych produktów wysokiej jakości i pyszne w smaku. Świetna obsługa. Ubrania pozostawione dzień wcześniej czekały do odebrania w recepcji za co serdecznie dziękuję. Fajne miejsce na mniejszy wypad, w pobliżu jest dużo atrakcji.
-
Marcin Otto ★★★★★
Szanowni Państwo, Z całego serca pragniemy podziękować Hotelowi Prezydent za niezapomnianą organizację naszego przyjęcia weselnego. Szczególne słowa uznania kierujemy do Pani Małgorzaty Matysiak, której profesjonalizm, zaangażowanie i dbałość o każdy szczegół sprawiły, że ten dzień był dokładnie taki, jak sobie wymarzyliśmy. Pani Małgorzata z niezwykłą starannością koordynowała wszystkie elementy uroczystości, służąc wsparciem i świetnymi pomysłami, co pozwoliło nam cieszyć się tym wyjątkowym momentem bez żadnych zmartwień. Ogromne podziękowania należą się również całej załodze restauracji – kucharzom, kelnerom i kelnerkom. Wyśmienite dania, przygotowane z najwyższą jakością i smakiem, zachwyciły wszystkich gości, a profesjonalna i serdeczna obsługa stworzyła ciepłą, niezapomnianą atmosferę. Wasza praca, pasja i uśmiech sprawiły, że nasze wesele było prawdziwie wyjątkowe. Dziękujemy za Wasz trud, serce i zaangażowanie, które uczyniły ten dzień magicznym! Z wyrazami wdzięczności, Agnieszka i Marcin
-
Aneta Sikorska ★★★★★
Bardzo fajny hotel. Wygodne łóżka. Miła obsługa. Bardzo smaczne jedzenie, urozmaicone śniadania. Blisko Pilicy, którą można spokojniutko osobie spłynąć kajaczkiem. Polecam
-
Marita Ka ★★★★★
Organizowałam w tym hotelu spotkanie biznesowo-integracyjne połączone ze spływem kajakowym. Wchodzą do hotelu i otwierając pokój ma się wrażenie- tu jest jakby luksusowo..:) świetny hotel, piękne, spokojne otoczenie, w pobliżu rzeka. Jedzenie i obsługa na jak najwyższym poziomie. Polecam
-
Bożena Stefaniak ★★★★★
Bardzo dziękuję za profesjonalne zorganizowanie mojego spotkania urodzinowego w Waszym hotelu. Obsługa, przygotowanie sali i potrawy na najwyższym poziomie. Szczególne podziękowania dla wspaniałej Pani Agnieszki Jedynak-Królikowskiej. Polecam to klimatyczne miejsce na imprezy rodzinne i nie tylko.
-
Magdalena Korzenska ★★★★★
Miałam przyjemność organizować konferencję w tym hotelu. Zaczynając od Pani Agnieszki, która była naszym opiekunem, niskie pokłony za spełnienie każdej naszej zachcianki oraz płynny, bezproblemowy kontakt. Obsługa na miejscu była bardzo pomocna i niezawodna. Jedzenie w hotelu obłędne! Pokoje piękne, funkcjonalne, czyściutkie. Sam klimat Spały jest wprost nadmorskim klimatem, a hotel Prezydent pozwala nam cieszyć się pobytem na wysokim poziomie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Prezydent - SPA, konferencje, wesela?
Hotel Prezydent - SPA, konferencje, wesela znajduje się przy Majora Hubala 15, 97-215 Spała, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Prezydent - SPA, konferencje, wesela?
Można skontaktować się z Hotel Prezydent - SPA, konferencje, wesela pod numerem +48 601 454 969
Jak można dotrzeć do Hotel Prezydent - SPA, konferencje, wesela?
Do Hotel Prezydent - SPA, konferencje, wesela można dotrzeć, korzystając z poniższego linku