Przyjemna obsługa, dobre pokoje, pyszne jedzenie. Co chcieć więcej - praca , następnie kolacja i hotel. Pasuje i polecam. Ps śniadania jak dla Maharadży!
Zdjęcia
Opinie
-
Robert Remiszewski ★★★★★
-
Michał Czapnik ★★★★★
W niedzielę w Karczmie mieliśmy uroczystość rodzinną . Obsługa bardzo miła , na wysokim poziomie , porcje Mega Wielkie i bardzo , bardzo smaczne. Szczerze polecam ten lokal . Napewno wrócimy jeszcze nie jeden raz.
-
Iwona Wójcik ★★★★★
Ocena dotyczy tylko restauracji. Bardzo miła obsługa, kelnerka od razu jak weszliśmy wskazała nam stolik i podała karty miło i z uśmiechem. Wstąpiliśmy na późny obiad wracając z podróży. Barszczyk czerwony z uszkami - bardzo dobry, uszka pyszne, kwaśnica zdaniem męża najlepsza jaką jadł - a jadł w wielu miejscach bo często jak jesteśmy na wyjazdach to ją zamawia. Na drugie danie schab z ziemniakami i kapusta zasmażana -wszystko świeże, bardzo smaczne, pyzy ziemniaczane z mięsem-bardzo dobre, delikatne. Wstąpiliśmy tam całkiem przez przypadek bo nawigacja nas troszkę źle poprowadziła, w planach była restauracja w pobliżu karczmy, ale dobrze się stało bo naprawdę wszytko było pyszne. Szczerze polecamy i sami chętnie tam wrócimy.
-
Kasia ★★★☆☆
Opinia dotyczy karczmy: kelnerka przechodzi koło stolika 4 razy ale (pomimo próśb) nie przyjmie zamówienia - trzeba poczekać 30min aż zamówienie zostanie przyjęte po czym poczekać kolejne tyle na jedzenie. Tak jak rozumiem, ze w ruchliwy dzień kuchnia potrzebuje czasu na wydanie posiłków tak nie rozumiem jak obsługa może ignorować klienta tyle czasu. Jedzenie smaczne.
-
Ka mil ★★★★★
Opinia dotyczy tylko restauracji: Papusia naprawdę bardzo dobre. Placek z gulaszem idealnie chrupiący a mięso rozpływające się w ustach. Schabowy w punkt przysmażony, miękki a surówki soczyste. Nic dodać nic ująć. Myszunia ma bardzo wybredne kubki smakowe, a talerz wylizany jak przez kotka :) dajemy Muala!
-
Baba Jaga ★★★☆☆
Plusy: Obiekt bardzo ładny z zewnątrz, zadbany, z przyjemnym otoczeniem. Taras to duży atut – przestronny i idealny do odpoczynku. Pościel była czysta i wygodna, co pozytywnie wpłynęło na komfort snu. Na plus również śniadania – w cenie pobytu, smaczne i dość zróżnicowane, choć bez przesadnego wyboru. Obsługa w karczmie była uprzejma i pomocna. Na powitanie hotel zapewnia 10% zniżki do karczmy, co było miłym gestem. Minusy: Niestety, wieczorem, po powrocie z całodziennego zwiedzania Spały i okolic, okazało się, że w pokoju występuje szereg poważnych usterek. Drzwi od prysznica wypadały z szyn i nie dało się ich zamknąć – korzystanie z łazienki było uciążliwe. Zgłosiłam to w recepcji, jednak usłyszałam, że nie ma nikogo z obsługi technicznej i nic nie da się zrobić. Na szczęście byłam z większą rodziną i można było skorzystać z łazienki w innym pokoju. Deska sedesowa była luźna, a przy spuszczaniu wody – mimo zamkniętej klapy – spod deski przeciekało. Nie działały jedne lampki przy łóżkach (w obu pokojach), a klamka od drzwi łazienki była na granicy wypadnięcia i pozostania w ręku. Przy wymeldowaniu zgłosiłam wszystkie problemy – obsługa jedynie podziękowała za uwagi, nie proponując żadnego rozwiązania ani przeprosin. Podsumowanie: Choć hotel ma potencjał i kilka mocnych stron, skala i charakter usterek w pokoju były zupełnie nieprzystające do standardu i ceny. Problemy techniczne i brak reakcji ze strony obsługi wywołały niesmak i spore rozczarowanie. Z żalem stwierdzam, że mimo dobrego pierwszego wrażenia, pobyt pozostawił bardzo negatywne odczucia.
-
Tomasz Pawlak ★★☆☆☆
Nieadekwatna cena do jakości. Pokój mała klitka której 80% przestrzeni zajmują łóżka. Pokój wprawdzie czysty ale to chyba jedyny pozytyw. Łazienka urządzona nie komfortowo nawet czegoś tak prostego jak półka na kosmetyczkę zabrakło. Kabina prysznicowa z niedziałającymi drzwiami przesuwnymi ( po zgłoszeniu do recepcji usłyszeliśmy że nic się z tym nie da zrobić), deska toaletowa urwana. Te 4 gwiazdki to co najwyżej żeby ładnie na ścianie wyglądały, u mnie co najwyżej 2. Nie pozdrawiam i nie wrócę tam nigdy.
-
Ulka Knop ★★★★☆
Hotel ogólnie przyjemny jednak przy dość wysokiej cenie nie był idealny. Przykurzone kąty, zabłąkane resztki jedzenia pod łóżkiem czy brudna łyżeczka pod stolikiem kawowym, nie dodały miejscu uroku. Obsługa bardzo miła, w ramach dostaliśmy zniżkę na posiłki w restauracji oraz darmowy parking.
-
TomaszeK “Mpoldek” ★☆☆☆☆
Opinia tylko i wyłącznie do restauracji Byłem tam dzisiaj przy okazji odwiedzin w bunkrach, niestety jak dla mnie grillowany kurczak którego zamówiłem był suchy jakby wczorajszy podgrzewany w piecu, grillowany to on tylko z nazwy, frytki bez żadnego smaku dosłownie nic, a najgorsze ceny, ceny jak nad polskim morzem nic nie jest warte takich cen za dwa dania obiadowe z kurczaka plus frytki i surówka do tego dwa piwa i kawa ponad 200 zł , trafiłem tam tylko dlatego że nie ma żadnej konkurencji, obsługa bardzo miła, toaleta nadaje się do przebudowania,
-
Ewcia Mewcia ★★★★★
Opinia dotyczy tylko i wyłącznie restauracji, nie byłam w ogóle w pensjonacie. Byliśmy przejazdem do zwiedzania Niebieskich Źródeł i miejscowych bunkrów. Restauracja bardzo przyjazna, kelnerzy przyjmują zamówienia przy stoliku bez potrzeby podejścia do kasy. Jedzenie bardzo mnie urzekło, naprawde dawno takiego nie jadłam dobrego jedzenia w karczmie, których parę w Polsce odwiedziłam. Kurczak i golonka były bardzo dobre. Spokojne i ciche miejsce na spędzenie czasu tutaj. Polecam !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pensjonat Karczma Spalska?
Pensjonat Karczma Spalska znajduje się przy Majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" 2, 97-215 Spała, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pensjonat Karczma Spalska?
Można skontaktować się z Pensjonat Karczma Spalska pod numerem +48 447 100 533
Jak można dotrzeć do Pensjonat Karczma Spalska?
Do Pensjonat Karczma Spalska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku